Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 weeks later...
Popatrz sobie w testach cho... cho... chomiku %-)

 

to mi podrzuć jakieś stronki z testami... nie mam czasu szukać więc pytam na forum i liczę na konkretne odpowiedzi, a nie jakieś pierdoły mały %-)

 

 

Chomiku wydaje mi się, że zadajesz za dużo pytań %-)

 

 

Wacław mówią, że kto pyta ten "pyta" :bz:%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o powyzsze serie to pytanie brzmi czy wykorzystasz ich mozliwosci? Jesli nie potrzebna ci maszyna z bardzo mocnym i szybkim prockiem to najslabszy i3 w zupelnosci wystarczy. Jest on rowniez polecany przy ekonomicznych zestawach komputerowych, gdzie liczy sie kazdy grosz, nie rezygnujac z najnowszych technologicznych rozwiazan. Jesli natomiast kupujesz tego procka z nastawieniem na serie "i" oraz wydajnosc sprzetu ma tu ogromne znaczenie, to nie ma co oszczedzac - nawet najdrozszy i5 to minimum! Dla zwyklego uzytkownika roznica jest niemalze niezauwazalna. Dopiero po uzytkowaniu kilku "wymagajacych obliczeniowo" programow widac przyspieszenie w serii i5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, dzisiaj Nero tak mnie wkurzył, że postanowiłem zainstalować program Ashampoo. Program bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze, ale pojawił sił problem - chciałem nagrać koncert w DVD5 icała procedura trwała bardzo długo (po godzinie przygotowania obrazu mialem ok 5%). Wie ktoś o co tu chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pany potrzebne jakieś w miare dobre głośniczki w cenie 200-250zł. Najlepiej by były 2.1 chyba że coś wybitnie godnego uwagi to w ostateczności 5.1. Żeby był miły dla ucha dźwięk i troszke głośniej też mogłyby grac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od dłuższego czasu...

 

http://allegro.pl/glosniki-creative-inspire-t6100-5-1jakosc-fv-i1762426587.html

 

 

dla mnie miodzio :))

 

mam podpięte do zintegrowanej karty dzwiękowej, ale mimo to dają radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam w domu Creativki i juz 6 lat graja ladnie, ale z uwagi na notoryczny problem z pilotem, co podobno jest czeste, polecam te http://allegro.pl/glosniki-logitech-x-530-5-1-nowa-wers-x530-gratis-i1767510645.html. Uzywalem swego czasu w wersji 2.1 i wymiataly po prostu, chodza sluchy ze ten zestaw 5.1 jest najlepszy w swojej kategorii cenowej, ale nie mialem okazji posluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nieco inne, chyba starsze - Inspire P5800. Jesli chodzi o kabel, to moim zdaniem jest wystarczajaco dlugi. Chyba, ze planujesz w salonie po katach rozstawic - to zapomnij :D Na oko nieco ponad 2m dlugosc kabla tylnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśle właśnie nad tymi Logitechami, ewentualnie znalazłem jeszcze coś takiego , troche nowsza wersja tego co Chrumek zapodał http://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/opinie-creative-5-1-inspire-t6160.bhtml?sort=0&on_page=5&page_nr=2#opinie ;)

 

bądź te http://www.ceneo.pl/8631278?se=oj8Wim3Nu0DIQTzxyeiBBz_H4ZjbMHZt&gclid=CM7Lz7awzqoCFZIH3wod8HBezw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie pobawic sterami, ja tez mam Realteka HD Audio i swego czasu musialem sie niezle narobic, zeby dzialaly wszystkie glosniki. Ustawienia dla dzwieku w Windowsie to zupelnie co innego, trzeba wejsc w program konfiguracyjny sterow (u mnie ikonka glosnika w trayu na dolnym pasku) wybrac "Menedzer dzwieku" i tam wszystko poustawiac. Bardzo istotne jest podlaczenie kabli, moja karta miala nieco inne kolorki niz te od glosnikow, trzeba bylo metoda prob i bledow ustawiac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Takie kilka pytanek mam do bardziej obytych w temacie internetu bezprzewodowego. Sytuacja wygląda następująco chce sobie wziąć internet w Orange razem z notebookiem. W najniższym abonamencie 99 złoty za 6 GB na 24 miesiące. Teraz takie pytanie na ile taki limit wystarcza? Od razu tłumaczę, że w domu będę korzystał z internetu osiedlowego, a bezprzewodowy będzie tylko do użytku poza domem podczas jakiś wyjazdów. Dlatego wybrałem w Orange, bo przy zakupie nie trzeba niczego pokazywać oprócz dowodu + rachunku. Dla mnie to w sam raz, ale nie wiem jak jest, gdzie indziej. A pytanka takie:

 

1. Czy warto? Wchodzi w grę tylko opcja promocyjna z notebookiem w promocji. Nie mam swojego sprzętu przenośnego %-)

 

2. Czy jeżeli skonfigurują mi notebooka pod osiedlowy internet to bez przeszkód poza domem będą mógł korzystać z Orange'owego internetu?

 

3. Wydajność tych 6GB? Czy to dużo 99 złoty czy mało, bo się nie łapię w tych sprawach.

 

To takie podstawy, jak mi się jeszcze jakieś nasuną to wrzucę. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie spam w temacie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci powiedziec, ze mam 3GB limitu i to jest praktycznie nic. To znaczy, wszystko zalezy co chcesz robic, ale zeby spokojnie sobie posurfowac po internecie to jest nic. Na normalnym internecie, w domu, bez limitow, dziennie to idzie z 5gb danych - przy ogladaniu nawey zwyklych filmikow w necie. Ale jesli mowisz, ze to tylko poza domem i na wyjazdy, jesli bedziesz potrzebowal internetu tylko po to, by podawac peffki na obstawianie.com - to wystarczy ;) Oczywiscie nie mozesz wchodzic w strony, ktore sa zaladowane po same uszy - bo zanim sie zaladuje wszystko to troche poczekasz. Ja jednak mysle, ze jesli bedziesz korzystal z takiego internetu ~10 dni w miesiacu (powiedzmy po 8h) lacznie, to taki internet Ci wystarczy. Tylko musisz czekac na innych, kto ma orange. Ja korzystam z blueconnect i roznie jest z zasiegiem :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak z punktu: play

 

Masz o wiele większe pakiety do wykorzystania; opiszę Ci opcję internetu z modemem bez sprzętu typu netbook czy lapek.

 

Osobiście nie brałbym opcji z netbookiem ani lapkiem gdyż jest jest to finansowo nieopłacalne. Lepiej osobno zakupić netbooka czy lapka i do tego neta taniej Cie to wyjdzie na przestrzeni czasu (24 miechy) w play mają duże pakiety gb (bez porównania z innymi sieciami) no i dobre modemy z zasięgiem jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...