Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 4 months later...

Xilisoft 3GP Video Converter v3.1.36

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Kod aktywacyjny:

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

ImTOO 3GP Video Converter wersja : 3.1.37.704

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Pass:

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooledit. Kiedyś tak się nazywał, teraz ma inną nazwę - świetne narzędzie do obróbki plików audio. Sciągnij sobie z jakiegoś P2P - zajmuje ok30 MB. Ja czytam sobie książki na głos, nagrywam na kompa, obrabiem wszystko w cooledicie i potem odsłuchuję leżąc sobie na łóżku - conajmniej dwa razy bardziej efektywny sposób nauki :)) I i jaki wypoczęty po takim leżeniu jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz prawdziwa zagadka... Mój komputer (nie powiem, nie najgroszy - w kazdym razie mi wystarcza- Athlon 2600+, 1gb ramu, 2x250gb nowych dyskow, niedawno zainstalowany system karta nvidii ale szczerze nie pamietam numerku GF, w kazdym razie 256mb z wlasnym chłodzeniem) no do tej pory wszystko w sumie fajnie - teraz problem ;-)

Komputer stoi cala noc i w pewnym momencie sie wylacza - mozna by pomyslec ze sie przegrzał bo to shuffle (b.mała obudowa)

Nastepnym jednak razem komputer stoi 3min i wyrzuca bluescreen ;-) potem po restarcie chodzi kolejne pare min i sam sie restartuje.

Innym razem chodzi godzine, innym 3 dni i bez zadnych syndromów zawieszenia czy cos poprostu w pewnym momencie decyduje sie zrestartowac albo wywala jeden z tych groźnych błedów których nikt nie rozumie ;-)

 

jakies solucje?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo skąd ja to znam :))

 

 

z 2 miesiące temu gdy kupiłem kompa miałem podobny problem... poczatkowo w serisie uwazali że się przegrzewał, więc dodali mi dodatkowy wiatraczek, problem był nadal, komputer resetował się po mniej więcej 10 minutach... następnie uważano, że karta graficzna za szybko się nagrzewa i dodali wiatraczek na karte ale też nie pomogło... i powiedziałem im, że jako nowy komp to możliwe, że źle dobrali płyte główną :)) poczatkowo nie chciało im się jej wymieniać, ale po przyciśnięciu wymienili mi i jak się okazało to było kluczem :)) podobno w tamtej złej płycie był jakiś problem z chipsetem czy jakoś tak :))

 

 

tak więc myslę, że w tych rzeczach powinieneś szukać problemu :))

 

 

jak masz starego kompa to musisz jego w środku przeczyścić :)) najlepiej jakimś pędzelkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z software pewnie się grzeje albo coś. Musisz po kolei wszystko sprawdzać. Po pierwsze rozbierz komputer cały i złóż od nowa czyszcząc wszystkie miejsca z kurzy, wszystkie elementy wyjmując i wkładając jeszcze raz, miejsce gdzie są wentylatory posmaruj na nowo pastą termoprzewodzącą (czy tam innym czymś co tam masz). Jeśli problemy są nadal, wówczas sprawdzasz wszystkie elementy po kolei wymieniając na podobne. Wkładasz inny RAM (np. od qmpla) i sprawdzasz czy komputer będzie z tym chodził. Potem wymieniasz grafę na pożyczoną, potem procka i tak w kółko aż wyłapiesz który element jest do d***.

 

PS. Zapomniałem powiedzieć: jeśli masz zasilacz codegen to weź ojca wiatrówkę i ustrzel go zanim zdąży się sklonować :]

 

[ Komentarz dodany przez: Skywalker: 19 Sierpień 2007, 19:30 ]

Coś z software pewnie się grzeje albo coś.

 

Raczej "hardware" ;))

 

EDIT@handicap: No rzeczywiście :D Zawsze mi się to myli :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie z tym wymienianiem - tez o tym myslalem - problem tylko w tym ze komp potrafi chodzic i 5 dni bez przerwy i nic sie z nim nie dzieje, a potrafi przez cały dzień mnie wkur.... ;] Założe sie że to złośliwość rzeczy martwych bo zazwyczaj jak mam gówniany dzień to jeszcze on mnie dobija;]]

 

dzieki za pomysły, chyba sie przerzuce na laptopa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam takiego lcd na handel.. uzywam jako monitora. (wyjście PC). Sprawny, z grudnia, gwarancja

LE19R71B.jpg

 

Samsung LE19R71B

 

 

Przekątna ekranu 19 cali

 

Format 16:9

Jasność 300 cd/m2

Kontrast 800:1

Rozdzielczość 1440x900 pikseli

Kąt widzenia 160 st.

Czas reakcji 8ms

Skanowanie Progresywne

Moc akustyczna 2x 3 W

1 Tuner PIP - Picture in Picture

Menu ekranowe w języku polskim

Błyszczące wykończenie obudowy ze wszystkich stron

Wejścia: DVI, SCART, S-Video

Wejście PC

Telegazeta 10 stron

Wymiary z podstawą WxSxG: 40,8x48,5x20 cm

Wymiary bez podstawy WxSxG: 36,9x48,5x5,8 cm

Czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie z tym wymienianiem - tez o tym myslalem - problem tylko w tym ze komp potrafi chodzic i 5 dni bez przerwy i nic sie z nim nie dzieje, a potrafi przez cały dzień mnie wkur***.... ;] Założe sie że to złośliwość rzeczy martwych bo zazwyczaj jak mam gówniany dzień to jeszcze on mnie dobija;]]

 

dzieki za pomysły, chyba sie przerzuce na laptopa ;P

 

Ja proponuje zmienic w biosie ,jak się da na athlon-ie np. masz 2600 i ileś tam(mhz) to zmien na 2200 i obniż w dół (mhz) powinno pomóc. Ale komp troszke starci na szybkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...