Skocz do zawartości

Regulamin

Podstawowe zasady korzystania z Forum: 

 

1. Niniejsze forum prowadzone jest w języku polskim i adresowane do pełnoletnich polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z forum jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w grach jest legalne.

2. Korzystając z forum, użytkownik zapewnia administratora, że jest pełnoletni oraz, że uczestnictwo w grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

3. Odwiedzając forum Foxbet.pl zgadzasz się na wyświetlanie treści hazardowych. Jeśli jednak treści te nie są odpowiednie dla Ciebie - opuść forum.

4. Forum służy wymianie informacji i doświadczeń.

5. Zabrania się posiadania więcej niż jedno konto na forum.

6. Każdy ma prawo zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi zgodnie z zasadami Regulaminu niezależnie od stopnia zaawansowania.

7. Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.

8. Wypowiedzi stanowią własność intelektualną autorów i nie mogą być powielane bez ich zgody poza serwisem. Działa to również w drugą stronę - zakazane jest kopiowanie analiz z innych for i portali bez podania źródła. Zamieszczanie plagiatu analizy będzie karane bezwarunkowym banem

9. Temat dyskusji powinien być jednoznacznie związany z przeznaczeniem działu, na którym się znajduje.

10. Sprawy prywatne załatwiaj przez PW (prywatne wiadomości), e-mail lub gg.

11. Na forum nie ma możliwości zmiany nicka, a wszelkie prośby o zmianę będą ignorowane. Jeżeli tak bardzo chcesz mieć inny nick napisz pw do admina z prośbą o usunięcie obecnego konta i załóż sobie nowe (żadne pochwały czy liczba postów nie zostaną przeniesione - wyjątek stanowią ostrzeżenia, które znajdą się również na nowym koncie).

12. Wszelkie rangi i kolory przyznawane są przez moderatorów i administratorów. Wszelkie prośby o rangę będą ignorowane - jeżeli zasłużysz, na pewno otrzymasz.

 

Na Forum zabrania się:

 

1. Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/klubu sportowego/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.
Na forum zabrania się również używania wszelkiego rodzaju przekleństw.

2. Zaśmiecania działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem.

3. Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.

4. Zamieszczania adresów/reklam konkurencyjnych/podobnych serwisów/for (reklama = natychmiastowy ban)

5. Stosowania w nadmiernej ilości grafiki (wiele emotów w jednym poście oraz dużych zdjęć).

6. Pisania dużymi literami.

7. Pisania postu pod swoim postem bez wyraźnej potrzeby. Jeżeli chcesz coś dopisać, kliknij przycisk "Edytuj".

8. Usuwania komentarzy dodanych do treści Twojego posta przez obsługę forum. Każde tego typu zachowanie będzie karane ostrzeżeniem - jeżeli takie zachowanie będzie się powtarzało to administracja zastosuje sankcję w postaci BANa

9. Podawania w postach (włączając shoutbox) oraz podpisach linków w postaci ref - czyli ze swoim numerem referencyjnym. Złamanie tego zakazu = bezwzględny ban.

10. Proszenia oraz wymuszania pochwał - dawanie pochwał użytkownikom jest całkowicie dobrowolne i zabrania się pisania w postach, podpisach oraz prywatnych wiadomościach próśb o nie. Użytkownicy nie przestrzegający tego zakazu będą karani usunięciem z ich konta wszystkich pochwał.

11. Pisania postów (w tym shoutbox) odnośnie pożyczek - na forum obowiązuje zakaz pożyczek. Wszelkie transakcje między użytkownikami mogą odbywać się jedynie poprzez prywatne wiadomości itp. Robisz to na własne ryzyko, a wszelkie posty związane z pożyczkami lub opiniami o pożyczkobiorcach będą usuwane.

12. Zabrania się handlu i przeprowadzania wymian bonami/voucherami do buków/kasyn itp. Wszelkie transakcje poprzez pw/mail/komunikatory przeprowadzasz na własne ryzyko - administracja nie zajmuje się sprawami związanymi z oszustwami w takich transakcjach.

 

Dodatkowe informacje:

 

1. Podpis użytkownika powinien mieć maksymalnie trzy linijki tekstu.

2. Nie używamy w podpisie czcionki o rozmiarze Duża i Ogromna.

3. Podpis nie może zawierać żadnych słów niecenzuralnych i ogólnie uważanych za obraźliwe.

4. Grafika w podpisie nie może przekraczać rozmiaru 300x50 . Jeżeli w podpisie jest zamieszczony element graficzny (np banner itp) dodatkowo możliwa jest tylko 1 linijka tekstu !!

5. Regulamin powinien być respektowany przez każdego użytkownika forum. Użytkownicy nie przestrzegający regulaminu będą karani poprzez upomnienie, ostrzeżenie (3 ostrzeżenia = ban) a także w rażących przypadkach naruszenia regulaminu użytkownik zostanie natychmiast usunięty z forum.
Administratorzy i Moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań. Odnosi się to również do ostrzeżeń oraz banów.


Korzystanie z forum jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Administratorzy forum nie odpowiadają za treść wypowiedzi innych użytkowników, a tym samym nie mogą być pociągani do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

 

Powyższy regulamin jak, regulaminy poszczególnych działów na forum oraz regulaminy konkursów są własnością Foxbet.pl i zabrania się ich kopiowania w całości lub częściowo.

 

Zapoznaj się także z naszą Polityką Prywatności.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...