Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szukam empetrójki "Silvard - candlelight fantasy". Przez limewire nie mogłem jej ściągnąć. Znalazłem stronkę tego goscia, który to skomponował: http://www.silvard.com/album-transcendent.html

Wiecie może gdzie ją można kupić? Wolałbym znaleźć jakiś dobry serwis, bo to jednak wiąże się z podaniem danych karty kredytowej, więc wolałbym być ostrożny.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

 

 

PS. Dam pochwałkę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoodRam to Polska Firma na rynku pamięci RAM. Oferuje ona dobry sprzęt za nie wysoką cenę. Oferuje również dobrą wydajność i jest dobrym wyborem dla osób które nie potrzebują lepszych pamięci. Jeśli chcesz coś w podobnej cenie to może być też Kingstone.

 

Sam mam w starym komputerze (na którym aktualnie siedzę) 512MB pamięci GoodRama i od jakiegoś 1,5 roku 0 problemu.

 

@Edit

 

W nowym komputerze mam pamięci OCZ-a 2GB też fajnie się sprawują, ale jeśli masz płytę główną z firmy ASUS to nie polecam. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci niezintegrowana karta grafiki w laptopie? grać na nim będziesz? :zdziwiony:

 

Podaj mi Darecki zalety jeżeli chodzi o wydajność kart graficznych zintegrowanych z płytą %-)

że tak powiem gówno na niej pójdzie i to się tyczy nie tylko gier :)) a jak już kupować to wiadomo, że z przyzwoitą graficzką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...