Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Szukam jakiegoś artykułu, poradnika, w którym jest opisana od podstaw funkcja bazodanowa w arkuszu kalkulacyjnym. Ostatnio na lekcji nauczyciel pokazywał nam filmik dotyczący excela i w jednym z działów była właśnie funkcja bazodanowa-koleś wykonywał ćwiczenie i tłumaczył krok po kroku, jeśli ktoś by znalazł taki filmik na necie będę wdzięczny :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mam taki problem z routerem bezprzewodowym Edimax BR-6204Wg. Otoz niby wszystko jest zainstalowane ksiazkowo, ale ostatnio zaczal przyporzadkowywac numery IP wszystkim komputerom (dokladnie 3) w mieszkaniu. Co nalezy zmienic, aby takiej sytuacji zapobiec? Jesli ktos sie kiedys tym zajmowal, albo sie lepiej orientuje, to prosze o pomoc.

 

Edit. Dobra sam doszedlem ;) Dzieki za pomoc :k: W moim przypadku zakres przydzielanych adresow nalezalo zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Poszukuje sterownikow do starej dość :))%-) karty graficznej : Riva TNT-2 64 (128bit) Szukałem troche ale nic szczegolnego nie znalazlem a musze na starym kompie formata zrobic a nie mam sterów :/

 

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_61.77.html

 

te powinny dzialac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam łączę 1mega na 6 osób :/ podzielonych przez Routera i Switcha da się za pomocą jakiegoś progamu lub w ustawieniach ograniczyć możliwości innych użytkowników ? (zmniejszenie szybkości ściągania) jedna osoba zaczyna coś ściągać to reszta ma przesrane %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
mam łączę 1mega na 6 osób :/ podzielonych przez Routera i Switcha da się za pomocą jakiegoś progamu lub w ustawieniach ograniczyć możliwości innych użytkowników ? (zmniejszenie szybkości ściągania) jedna osoba zaczyna coś ściągać to reszta ma przesrane %-)

 

Zainstalować im NetLimiter na kompach z ograniczneiem na up i down %-) Macie shaper (ustawienia dynamicznego podzialu lacza w zaleznosci od aktualnie podlaczonych klientow do sieci)? Powinno w jakimś stopniu to pomóc, albo jeżeli masz dostęp do routera to możesz bawić się w jakieś blokowanie. Jeśli router posiada QoS, można blokować porty, ale nie wiem czy warto, możliwe, że pojawi się problem z niektórymi aplikacjami, dużo zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

mam problem z monitorem , tj wczoraj było wszystko ok a dzisiaj rano wlaczam kompa i czarny ekran... niby chyba działa bo bo jak podłaczam go do lapka to przelacza mi sie pulpit na monotor ale nadal nie ma nic %-)

próbowałem na innym kompie i to samo ...

Wczoraj była burza ( %-) ) , może to miec coś wspolnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To nie komp ale %-) Wczoraj sprawilem sobie LG cookie, uzywany 3 miechy na gwarnacji... Jak wchodze w galerie to sie resetuje, od czego?? Co zrobic? Aktualizacja softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...