Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...

Witam, mam internet na normalnym komputerze i chcę sobie go podzielić żebym miał go też na lapku.Kupiłem skrosowany kabel, podłączyłem i wszystko było ok, później odłączyłem na kilka dni i znów podłączyłem, teraz nie mam neta na lapku.Konfiguracja wydaje mi się ok, problem jest z pakietami, ogólnie mało wysyła, a odbiera 0.Na normalnym komputerze mam neta, a na lapku nic.Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie rozwiaze Twojego problemu ale mam za to zajebista sprawe ,ostatnio tez podłaczałem 2 kompy tzn.lapka i kompa ale stwierdziłem ze kable to dupiata sprawa i kupiłem router wi-fi ok 60 zł ,od tego dnia chwale to cudo codziennie - zadnych kabli i do tego internet wszedzie - od piwnicy po kibel .Naprawde super sprawa.

Koniec depeszy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozwiązałeś.

Nie chcę kupować routera (wystarczy kabel za 5zł), bo mi jest nie potrzebny, net będe dzielił tylko w weekendy.Tylko coś się pokiełbasiło, dzwoniłem do admina sieci, mówił żebym przeskanował porządnie kompa, bo jakiś robak nie udostępnia IP lapkowi.Hmm spróbuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem tkwi, że za każdym razem ustawiam ręcznie, zaznaczam opcje udostępnienia połączenia internetowego.Na początku było wszystko ok, net śmigał, a teraz po rozłączeniu robie to samo i dupa :/ Adres IP, maske podsieci, DNS'y ustawiam ręcznie, automatycznie to już w ogóle nie chcę nic wyszukać, potem zaznaczam opcje udostępniaj to połączenie internetowe i nic, coś tam tych pakietów wysyła, ale odbiera 0.

Muszę jeb*** tego scana w końcu, bo jakoś nie ma kiedy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pazera Free Video to 3GP Converter 1.0 (wersja freeware) zajmuje chyba jakos 2.5mb

 

http://www.programy.superhost.pl/pazera_free_video_to_3gp_converter_10_-p923.html?PHPSESSID=e7e07e78558cff28139e197766467789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu :

 

Pracuje na Firefoxie 3.0.3 i wsio było ok to dnia dzisiejszego , za każdym razem jak zamknę przeglądarkę i potem ja otworze to resetuje tak jakby wszystkie loginy for zwłaszcza :zdziwiony::zdziwiony: - mimo ze ma oczywiście zaznaczone :t: zapamiętuj hasła ... a w narzędzia-->opcje także zaznaczony "pamiętaj hasła do witryn"

 

Poczyściłem ciasteczka i rożne takie,restartowałem lapka , reinstalke foxa robiłem i ciągle to samo :wsciekly: - normalnie juz mnie ku rwica jasna bierze :wsciekly::c:

Czy ktos ma pomysł jak sobie z tym poradzić :??::??::??:

 

dodam jeszcze że z pozostałymi funkcjami przeglądarki jest wszystko ok :wstyd::zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij narzędzia --> opcje --> Na samym dole masz Dane prywatne... To zdanie "Zawsze czyść prywatne dane..." musisz mieć odznaczone... jeżeli to nic nie da klikasz obok tego w ustawienia... W tej zakładce masz mieć zaznaczone wszystko oprócz zapamiętania hasła i trybu offline... Powinno pomóc... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu :

 

Pracuje na Firefoxie 3.0.3 i wsio było ok to dnia dzisiejszego , za każdym razem jak zamknę przeglądarkę i potem ja otworze to resetuje tak jakby wszystkie loginy for zwłaszcza :zdziwiony::zdziwiony: - mimo ze ma oczywiście zaznaczone :t: zapamiętuj hasła ... a w narzędzia-->opcje także zaznaczony "pamiętaj hasła do witryn"

 

Poczyściłem ciasteczka i rożne takie,restartowałem lapka , reinstalke foxa robiłem i ciągle to samo :wsciekly: - normalnie juz mnie ku rwica jasna bierze :wsciekly::c:

Czy ktos ma pomysł jak sobie z tym poradzić :??::??::??:

 

dodam jeszcze że z pozostałymi funkcjami przeglądarki jest wszystko ok :wstyd::zdziwiony:

 

 

to normalne jak się mieszka w Pszowie :)) tam nigdy nic nie działa tak jak ma :/

 

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnij kabel od myszki :))%-)

 

A tak na serio, wyczyść spam, robaki itp. programem Ad-Adware-polecam, ja nie dawno tak miałem, że jak skopiowałem jakiś tekst i chciałem wkleić obojętnie czy w przeglądarce czy w GG czy nawet w notatniku za każdym razem pojawiał się napis "Hello" i inne różne dziwactwa %-) przeskanowałem Ad-Adware i wszystko gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tej książki:

http://allegro.pl/item457593866_html_xhtml_i_css_projekty_hit_od_ss_wysylka_0.html

Nie wiecie czy jest gdzieś w pdfie dostępna? :)

 

A jeśli nie to czy jest jakaś księgarnia internetowa, gdzie mógłbym zapłacić za tę książkę SMSem?

 

A jeśli nie to czy jest cikolwiek za co mógłbym zapłacić smsem? Mało dzwonię, a w mBanku mam tanie połączenia, więc mi się uzbierało 50 zł na koncie, które sobie po prostu leży i pożytku z tego nie ma, bo i tak co miesiąc muszę 20 zł doładowywać żeby mieć możliwość dzwonienia. Tak więc pomyślałem, żeby to jakoś spożytkować, ale nie wiem gdzie i za co można zapłacić smsem. Może mi się coś akurat przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, ktory pojawil sie dzis. Mianowicie podczas proby wejscia na stronke peb.pl witryna laduje sie niemal w calosci, by na koniec wywalic komunikat: "Program Internet Explorer nie moze otworzyc strony http://peb.pl/ ... po czym bialy ekran z ta sama informacja.

Szukalem czegos googlami, ale nikt nie zna w zasadzie rozwiazania i mam wrazenie, ze widza w tym blad strony, ale skoro w robocie i kumpla wszystko git, a u mnie zena(co wazne od dzis! choc nic nie instalowalem oprocz Fallouta 3 ;)).

 

Wszelkie inne strony chodza bez problemow. Windows Vista, ale to nie jej blad %-)

 

Jakby ktos cos znalazl, albo jeszcze lepiej wiedzial, dajcie znac. Z peba korzystam po kilka razy dziennie i juz kur**cy dostaje :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...