Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


wie ktoś czy da się podmienić klawisze? , na klawe mi się wylała herbata i nie dziala 1234, normalnie nie robi mi to problemu bo wbije sobie z num lockiem po prawej :p , ale np w Fife nie moge wpisac IP bo tam z num lockiem nie działają cyferki :(

 

Klawisze jasne, że można wymienić, ale możliwe, iż zalałeś wewnętrzną płytkę (wygląda to jak przezroczysty materiał, folia, etc. nie wiem jak to się nazywa fachowo). Rozkręć, przetrzyj delikatnie, może po prostu się coś zakleiło, jeżeli herbata była pocukrzona %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, tak się nie da, to tylko klawa %-)

Skoro nie działają klawisze 1234 to nie rzecz w "plastiku" tylko po prostu tam poleciała herbatka i najprawdopodobniej dostała się do blaszki, co powoduje, że owe klawisze nie reagują/działają. Możesz rozkręcić i powycierać wszystko, być może zadziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, tak się nie da, to tylko klawa %-)

 

Da się...

 

Potrzebujesz jedynie programu do remapowania klawy, wpisz w google frazę: "remapowanie klawiatury" na pewno coś znajdziesz :)

 

:zdziwiony: patrz nigdy o takim czymś nie słyszałem, co za nowość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

wyskakuje mi jak podlaczam Ipoda ( mimo ze sie pojawia w Moim komputerze) ze Itunes nie moze przeczytac zawartosci Ipoda : IPOD , przejdz do karty Podsumowanie w preferencjach Ipoda i kliknij na na opcje "przywroc" by przywrocic Ipoda do ustawien fabrycznych

 

 

 

tak tez zrobilem i nadal nie trybi

 

 

 

btw ostatnio wszystko sie pier - doli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkal sie ktoś kiedys z czyms takim ze w momencie kiedy upadl telefon na ziemie i wyleciala karta microsd to po właczeniu telefonu w karcie pamieci woła o haslo ktorego nigdy nie zakladałem na nia? ani jej nie sformatowac ani nic

 

 

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostatnio używałem programu "Easy CD-DA Extractor 12". Jest do ściągnięcia wersja trial, ale dla chcącego nic trudnego ;)

Miałem całą płytkę w formacie APE i program ładnie podzielił mi ją na ścieżki i przekonwertował na mp3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W końcu znalazłem co szukałem, Jetaudio ale...

...czasami nagrania w formacie FLAC idą w jednym kawałku, czyli cała płyta to 1 utwór. Teraz szukam experta, który mi podpowie jak się dzieli ścieżki na pojedyncze utwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...