Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Torrenty sa ok jak jest duzo seedow. Gruby, a z czego ciagnac ? Jak nie masz kont premium na warezach to lipa, na hotfile transfer po 5kb na moim laczu 4mb, albo 12 na fileserver, dopiero w nocy ponad 100 leci i tak jest w wiekszosci stronek trudniacych sie uploadem na free kontach. Polecam chomikuj, oczywiscie z wykupionym transferem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem nie orientowałem się ostatnio co i jak, ale jak kiedyś używałem rapidshare to płaciłem 18zł/miesiąc i sądzę, że jeżeli dużo ściągam to nie jest drogo, a transfer zdecydowanie lepszy niż na torrentach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana IP jest przydatna przy limitach czasowych miedzy dwoma transferami: Neo od TP idealnie sie tu sprawdza. Wielkosc transferu czesto regulowana jest przez administratorow sieci - wiem bo wlasnie sam takie ustawienia u siebie testowalem.

Poza tym konto na hotfile czy rs mozna nabyc za pare zlotych na allegro i przynajmniej jest opcja wznowienia sciagania jak chociazby prad odetna czy cos :p No i gwarantowany max mozliwy transfer ;)

 

 

Ja z kolei mam pytanie do jakichs cffaniakow linuxowych: mianowicie czy ktos kiedys konfigurowal router (w funkcji AP dokladniej) pod Linuxem? Jak odpale swojego Debianka i poustawiam rozne patenty na interfejsach (serwer) to czy to nie bedzie gryzlo sie z ustawieniami routera dostepnymi przez przegladarke? Bo cos nie chce dzialac...

Dopisze jeszcze moze schemat sieci:

 

ISP------modem------serwer(Debian)------router_wifi------hosty

 

Na linii ISP->serwer wszystko gra, bo mam neta, ale ustawilem dhcp po LANie i neta juz na nich nie ma, ba! nawet sie nie widza, a klientom nie chce przydzielac IP. Moze trzeba wklepac cos wiecej niz pule adresow na serwerze? Malo jeszcze ogarniam, jakby ktos kumaty pomogl to pisac, albo kaman na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za PW, ale poradzilem sobie, to bylo prostsze niz sie spodziewalem. Wystarczylo wylaczyc dhcp w routerze i z miejsca kompy zaczely dostawac IP, potem iptables i jest juz necik. Niezle trzeba sie w Linuchu nameczyc %-)

 

 

Jeszcze cos: ma ktos moze lapka z prockiem Intela i5 lub i7? Takie nowsiejsze :)) Ciekawi mnie to, czy nie chodza za glosno i sie nie grzeja zbytnio po powiedzmy paru godzinach korzystania bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany może pomożecie...

 

ostatnio jak odpalam przez mozille forum wyskakuje mi takie coś...

 

Nie odnaleziono serwera

 

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.obstawianie.com.

 

 

 

* Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.

ww.example.com zamiast

www.example.com

 

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

 

 

na IE wchodzi mi od razu bez najmniejszego problemu... co mogę mieć źle ustawione w mozilli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany może pomożecie...

 

ostatnio jak odpalam przez mozille forum wyskakuje mi takie coś...

 

Nie odnaleziono serwera

 

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.obstawianie.com.

 

 

 

* Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.

ww.example.com zamiast

www.example.com

 

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

na IE wchodzi mi od razu bez najmniejszego problemu... co mogę mieć źle ustawione w mozilli?

Nie tylko Ty masz taki komunikat... Moze masz tego samego dostawce internetu (Elpos) i to tam cos nie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

CD-Audio nie sciagniesz z neta, jest to fizycznie niemozliwe aby odpalic je z dysku bo to jest pewien standard wypalania dzwieku na nosniku CD, tak jak pisal Ziele. Zapisac CD-Audio w pamieci mozesz ripujac plyte na .mp3 lub inny format (chociazby wlasnie .wma).

 

 

@Chomik: FF to crap %-) proponuje przejscie na Operke :)) Na niej nigdy nie mialem tego typu problemow...

 

Powyzszym zdaniem statystycznie 47% osob zacznie mnie postrzegac jako wroga, a niecale 7% zapala sympatia :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...