Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


masz takie zestaw:

CPU: Intel Core i3-2100 LGA1155 BOX -451zł,

RAM: GoodRAM 4GB 1333Mhz CL9 -85zł,

MOBO:Asrock H61M-GE-234zł,

GPU: MSI ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit -589zł,

HDD: Western Digital Caviar 320GB SATA2-288zł,

PSU:Tacens RADIX IV 450W -149zł,

Napęd: Samsung nagrywarka DVD SH-222AB -79zł,

CASE:SilentiumPC Brutus 410 Pure Black-139zł,

Razem:2014zł

 

z pcformat tam sobie popatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj troche mi chlopaki na sb podpowiedzieli, ale poogladalem tego swojego lapka i doszly nowe fakty...

 

Chce podlaczyc laptopa do telewizora, zeby moc ogladac na tv filmy i seriale. :p

 

W telewizorze mam wejscia: antenowe, wejscie EURO i takie cos: http://obstawianie.com/foto/?v=img201202211806.jpg

 

W lapku mam wyjscie vga takie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/92/SVGA_port.jpg/300px-SVGA_port.jpg

s-video takie jak to na gorze: http://obrazki.elektroda.pl/3182496600_1327878364.gif

 

 

Jak to teraz polaczyc, zeby bylo jak najtaniej i jak najlepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przejsciowka to juz wiem - ale jaki to kabel konkretnie? Tak jak patrze po allegro to wiekszosc chyba ma zlacze z obu stron meskie, a mi potrzeba z jednej strony wtyk z 4 pinami a z drugiej z 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupil karte graficzna jakas zintegrowana z plyta (komplet) jesli nie zamierzasz grac w gierki na kompie i albo mam taniej, albo dorzucam i mam lepszego proca i wiecej pamieci, bo zintegrowane karty teraz na laaajcie starczaja do takich spraw jak net, filmy, programy etc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wyskakuje mi następujący błąd przy próbie odpalenia pobranego pliku - nie znaleziono punktu wejścia procedury SetActiveScreenSize. Czy może ktoś wie o co chodzi i jak naprawić ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zapytam o rade, widzialem ze pare osob ogarnia temat...

 

Chce kupic lapka, stary mi sie rozpierdzielil. :bz:

 

Oczekuje dosc dobrego procka, niekoniecznie bardzo duzego dysku i przynajmniej 4 gb ramu. Laptop bedzie wykorzystywany raczej do neta, filmow, ale chcialbym takze pograc od czasu do czasu w jakas gre - dawno żadnych strzelanek nie mialem, nie mowie od razu o jakichs full detalach, ale zeby chodzilo. :p

 

Kwota jaka chce przeznaczyc to okolo 2200-2300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

czesc :k:

Udalo mi sie ściagnąć gre Diablo 2 %-)

I teraz jest problem , zrobilem test grafy

 

denkov.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

I jak wbieram opcje 1 to smiga gra ale grafika ultra chujowa jest , jak wybieram opcje 2 to przy wlaczaniu jest czarny ekran a po chwili jakis blad wyskakuje z cyferkami ... o co moze chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku starszych gier niezwykle istotny jest rowniez system operacyjny (ile ja sie nameczylem zeby swego czasu na Viscie D2 ruszylo :fp: ), ale skoro poszlo na pierwszej opcji to raczej mozna skreslic niekompatybilnosc...

 

Jesli dobrze pamietam byl jakis patch do D2 i nawet chyba latal jakis problem sprzetowy, ale to musialbys poszukac go na necie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam pytanie do Was komputerowcy %-)

 

Chciałbym oszukać swoją drukarkę (a właściwie u.wielofunkcyjne) Canon Mp610 %-) ... o co chodzi już tłumaczę. Otóż skończyły mi się dwa kartridże : niebieski i żółty ( one mają swoją "specjalistyczną" nazwę ale nie chce mi się jej podłączać ). Oprócz tego mam dwa pełne kartridże koloru czarnego i takim też kolorem chciałbym sobie wydrukować. Niestety w momencie gdy chce to zrobić pojawia się komunikat że trzeba wymienić te brakujące kolory.

 

Moje pytanie brzmi : Czy da się to jakoś oszukać aby bez dwóch kolorowych kartridży wydrukować coś na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...