Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Wyglada bardzo fajnie, teraz tego wszystkiego jest tyle, ze po prostu trzeba w tym siedziec i byc na biezaco :p Na tlp ktos wrzucal linka, podobne do tego co ja wrzucilem tyle tylko tam miales przedzialy cenowe i dobrany najlepszy sprzet w danej cenie jaki jest....

 

 

EDIT: http://www.purepc.pl/artykuly/zestawy_komputerowe <-- tutaj masz wszystko, wybierz lipiec i po prawo masz zestawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pany chyba mam problem z lapkiem...

 

 

używam lapka z baterią na podłączonym ciągłym zasilaniu

 

problem polega na tym, że lapek najwidoczniej mi się przegrzewa, obecnie mam 70 stopni, zaś przy odłączonym zasilaniu na samej baterii temperatura nie przekracza 50.

 

 

To jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz, ze jak odlaczysz zasilanie i zostawiasz na baterii lapek tak jakby przygasa w kolorach i kontrascie, grafa dostaje mniej w dupe. Przewaznie lapki po jakims czasie zaczynaja sie grzac i trzeba kupowac jakies podkladki, oddac na czyszczenie etc., dlatego nie lubie z leksza lapkow %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze mario, to normalna sprawa w lapkach, po prostu presetowane sa ustawienia na zasilaniu i na baterii. Mozna to sobie zmieniac, ale wg mnie swietnie sie sprawdzaja. Ponadto 70 stopni to jeszcze nie katastrofa, choc na pewno trzeba obadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam,

 

Potrzebuję link do aplikacji Microsoft PowerPoint od wersji 7 do 10 (jedna z tych), tylko, żeby nie trzeba się było rejestrować, etc. może być również torrent, z góry dziękuje za pomoc...tak wiem, to złodziejstwo %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sendspace.pl/file/a9f4de088a3c19387cc6e42

 

Link do torrentu, jest to cały Microsoft Office 2010 Professional.

 

Microsoft Office 2010 zawiera programy Word, Access, PowerPoint, Publisher, Outlook, InfoPath, Excel, SharePoint Workspace, OneNote oraz Communicator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

kupilem takie cos do 1 table poksa http://www.agito.pl/netbook-msi-u270-434pla-2238-654113.html

I ku**a wtf , niby 2gb ddr ale smiga mi tylko vpn a uzycie pamieci jest 1GB , to jest normalne ? ku**a jak wlacze poksa i Hema to boje sie ze on wybuchnie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.techit.pl/Artykuly/Instalacja-systemu-Windows-z-pendrivea-szybko-i-wygodnie,3908.html

 

Przygotowanie pendrive'a do takiej instalacji. Musisz to zrobic u kogos kto jednak ma sprawny naped optyczny. :bz: U Ciebie juz wystaczy USB i bootowanie z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem sobie ostatnio UPC i dali mi strasznie słaby router. Nie ogarniam, nawet bez antenki :fp: . Może ktoś mógłby polecić jakąś ciekawą opcję routera z wejściem antenowym, routera dobrze rozsyłającego sygnał? Innym sposobem byłoby połączenie dwóch routerów ze sobą co powinno wzmocnić sygnał, może ktoś próbował? Mnie coś nie wychodzi.

 

I jeszcze pytanie, czy telewizor lub dekoder mogą zakłócać sygnał Wi-Fi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mam problem z netem w domu... co jakiś czas ucina mi połączenia z siecią, bez względu czy jestem na wifi czy na kablu

 

prawdopodobnie jest to wina routera, gdyż reszta ludzi nie ma takiego problemu tak często jak ja... wnioskuję, że może być to wina zbyt wieli urządzeń podłączonych pod router, bo jest ich aż 4

 

pytanie do Was odnośnie marki routera jakim mogę się zainteresować... ewentualnie konkretne modele, jakieś podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem takie cos do 1 table poksa http://www.agito.pl/netbook-msi-u270-434pla-2238-654113.html

I kur*** wtf , niby 2gb ddr ale smiga mi tylko vpn a uzycie pamieci jest 1GB , to jest normalne ? kur*** jak wlacze poksa i Hema to boje sie ze on wybuchnie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z netem w domu... co jakiś czas ucina mi połączenia z siecią, bez względu czy jestem na wifi czy na kablu

 

prawdopodobnie jest to wina routera, gdyż reszta ludzi nie ma takiego problemu tak często jak ja... wnioskuję, że może być to wina zbyt wieli urządzeń podłączonych pod router, bo jest ich aż 4

 

pytanie do Was odnośnie marki routera jakim mogę się zainteresować... ewentualnie konkretne modele, jakieś podpowiedzi

 

Nie siedze za bardzo w temacie, ale....

 

Sam zakupiłem jakieś 3 lata wstecz Pentagram Cyberus P 6331-42.

Chodzi przez ten czas praktycznie 24/h i nigdy nie było z nim problemu. Raz skonfigurowany działa do dzis. Przerwy z netem były wyłącznie z winy dostawcy, sam ruter działa bez zarzutu.

 

Nie wiem czy mozna jeszcze ten model dostać w sklepach, ale moze coś z tego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem takie cos do 1 table poksa http://www.agito.pl/netbook-msi-u270-434pla-2238-654113.html

I kur*** wtf , niby 2gb ddr ale smiga mi tylko vpn a uzycie pamieci jest 1GB , to jest normalne ? kur*** jak wlacze poksa i Hema to boje sie ze on wybuchnie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z netem w domu... co jakiś czas ucina mi połączenia z siecią, bez względu czy jestem na wifi czy na kablu

 

prawdopodobnie jest to wina routera, gdyż reszta ludzi nie ma takiego problemu tak często jak ja... wnioskuję, że może być to wina zbyt wieli urządzeń podłączonych pod router, bo jest ich aż 4

 

pytanie do Was odnośnie marki routera jakim mogę się zainteresować... ewentualnie konkretne modele, jakieś podpowiedzi

 

Pewnie masz problem z ustawieniami przydzielania adresów do urządzeń. Możliwe, że połączenie zostaje urwane przez przydzielenie tego samego adresu innemu komputerowi. Najlepiej przypisz każdemu z komputerów unikalny adres w routerze i nie powinno dalej zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...