Skocz do zawartości

Temat komputerowy


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Heroes of Might and Magic III. Polecam do teraz w nią gram :)%-)

 

klasyka sama w sobie , miażdzy wszystkie inne cześci , większość kampanii też przeszedłem , szkoda że online mi nie działa ;/

 

hahaha pamietam jeszcze w podstawowce jak nie mialem kompa i kuzyn na wakacjach uczyl mnie w to grac %-)

 

ja tą grę mam z czasopisma .. chyba świat gier czy cuś takiego z 2002 roku chyba ,

człowieniu to była dobra giera i bardzo trudna, pamiętam ze na 16 albo 18 misji stanąłem i ni c**j dalej przejść

 

 

A co do Setllersów to w III grałem , z tego co mi się przypomina to jak się nie scrackowało gry to zamiast sztabek żelaza w hucie pojawiały sie świnie :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Formatowanie komputera stacjonarnego, i komunikat przy próbie formatowania dysku C, że dysk moze być uszkodzony lub nieprawidłowo podłączony. Podłączony jest dobrze, jakieś porady jak inaczej mozna sformatować ? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiren's BootCD 10.6, mnostwo narzedzi bardzo przydatnych, w tym dostep do partycji i mozliwosc ich modyfikacji. Jak kiedys 98ka robila problemy z formatem to po prostu usunalem cala partycje i utworzylem na nowo, a problemy z formatem zniknely ;)

Czasem bywa tak, ze kabelki sie poluzuja, badz nie ma "styku". Proponuje odlaczyc dysk, zostawic na 5min i podlaczyc znowu.

Podobne problemy mielismy tez z kumplem podczas instalacji Windy na dysku SATA, ale to chyba inna sprawa bo sadze ze bys o tym wspomnial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdaje się, że to złącze nie miało jakiejś konkretnej nazwy, używano go do podłączania 'ATI INPUT/OUTPUT BLOCK' w kartach serii All-in-Wonder zawierającego wejścia/wyjścia Jack, FireWire, kompozytowe, S-Video itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż. Od jakiegoś czasu coś dziwnego dzieję się z moim kompem. Ledwo co zdąży się włączyć załącza się wiatrak i tak chodzi i chodzi i chodzi bez przerwy. Nie żeby jakoś głośno czy coś ale szału można dostać jak tak kręci wiecznie. Niekiedy przestaje i robi sobie krótkie przerwy ale większość czasu pracuje. Poza tym niekiedy mam tak, że robi takie coś jakby startował trwa to ok 1-2 sekund i robi to rytmicznie przez kilka minut. Nie wiem co mu jest ale poradźcie coś bo mnie jasny trafi.

Właśnie przed chwilą zrobił sobie przerwę i jest cisza %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak rozwiązałeś problem?

 

 

bo u mnie zaczęło się to samo XD co kilka minut t mi wiatraczek przez jakieś 5 sekund daje wyraźne znaki że tam jest %-)

 

 

coś mi się wydaje, że podzespoły mi padają powoli %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jeszcze nic z tym nie robiłem ogólnie z powodu braku kasy.. cóż komp już ma swoje lata nie wymagajmy żeby mykał jak młodzieniaszek. Ale boje się że w końcu padnie z własnej woli i już się więcej nie włączy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wczoraj się bawiłem w czyszczenie kompa i jak zwykle musiałem coś rozjebać XD

 

 

do latania po necie używam Firefoxa, a IE gdzieś tam też mam, ale zawsze nie był widoczny u mnie, po wczorajszych "zabawach" nadal mam Firefoxa ustawionego jako przeglądarkę podstawową, ale jak wchodze w jakieś linki, czy to z opisów z gg to mi wskakuje stronka ale na IE, a nie Firefoxie...

 

gdzie można się pobawić, żeby IE w ogóle nie był używany... bo kasować jego też chyba nie za bardzo można, czy nie ma rożnicy?

 

 

/edit...

 

już se poradziłem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wczoraj się bawiłem w czyszczenie kompa i jak zwykle musiałem coś rozjebać XD

 

 

do latania po necie używam Firefoxa, a IE gdzieś tam też mam, ale zawsze nie był widoczny u mnie, po wczorajszych "zabawach" nadal mam Firefoxa ustawionego jako przeglądarkę podstawową, ale jak wchodze w jakieś linki, czy to z opisów z gg to mi wskakuje stronka ale na IE, a nie Firefoxie...

 

gdzie można się pobawić, żeby IE w ogóle nie był używany... bo kasować jego też chyba nie za bardzo można, czy nie ma rożnicy?

 

 

/edit...

 

już se poradziłem %-)

Gdybyś mógł mi napisać w jaki sposób tutaj czy na PW będę wdzięczny bo też tak mam :p

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi, ze była ustawiona, a przyszło co do czego, to takie gówno na samym końcu sprawdziłem, bo nie miałem już pomysłu, a tutaj niespodzianka...

 

Domyślna przeglądarka: IE :k:

 

 

 

Pique odpalasz FF

 

Narzędzia --> Opcje --> Zaawansowane --> Ustawienia Systemowe (klikasz na sprawdź teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...