Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Dzisiaj podałem tą samą analizę co użytkownik Baby jednak on nie wkleił analizy do działu i nie podał odnośnika do strony więc chyba jego typ będzie anulowany. Czy w taki razie moja analiza będzie zaliczona a nie uznana jako typ powtórzony?

 

PS: prosiłbym o dopisanie godziny rozpoczęcia meczu: 15:30 jeżeli oczywiście analiza zostanie uznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego analiza zostanie uznana, brak linku to male "przestepstwo" i za jego brak nie dyskwalifikuje analiz. Poza tym, pomimo ze jest krotka, to dosc rzeczowa. Jako ze Twoja analiza jest duzo bardziej wyczerpujaca, daje Ci prawo zmiany typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niedoczytanie regulaminu. Mam nadzieję, że pomimo krótkiej rozprawki konta paru osób utyły trochę. Ibisević - 2 gole... Przy okazji - uważam, że forma cytowania tabeli uwzględniająca pozycję, bilans wyników i bilans bramkowy jest dużo łatwiejszy w odbiorze niż esej o tym, co gołym okiem widać. Fakt, mogłem napisać 15 zdań o sytuacji w tabeli, tylko po co? Realia opisane? Opisane. Forma drużyn ujęta? Tak. Keyplayer i forma? Też. Lubię konkrety i na nie staram się zwracać uwagę. Ilość zdań nie przekłada się na moc typu i stanowi zbędną filozofię, która tylko umacnia, ale samego autora, by do typu dołożyć kilka $.

 

Jeszcze raz dziękuję za uznanie typu i postaram się ujmować wszystkie wymogi regulaminu, ale na wodolejstwo sobie nie pozwolę. ;)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie zauważyłem. ;)

 

Tylko mam jeszcze jeden problem...

 

W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającego się spamu, nie pozwalamy wysyłać linków użytkownikom będącym na forum krócej niż 5 dni lub mającym mniej niż 5 napisanych postów.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość!

 

Za pięć dni będę linkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam raz jeszcze ze dawno nie bylo rozliczania w PD. Niestety, jeszcze przynajmniej kilka dni bedzie taka sytuacja, bo rozwalilem matryce i klawiature w swoim laptopie i pozostaje mi wylacznie telefon do przegladania internetu, a z tego nie bardzo da sie rozliczac. :bz: Wszystko rozlicze jak juz bede mial sprawny sprzet. Dzieki z gory za wyrozumialosc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. "Zasada jeden typ dziennie obowiązuje również w przypadku zdarzeń anulowanych, przerwanych itp. Jeśli zdarzenie nie zostało dokończone lub nawet rozpoczęte - będzie rozliczone jako zwrot."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATA Houston 22-00, 13.04.2012

Russell M. (Usa) - Harrison R. (Usa)

typ; 1

kurs:3.40

Pinnacle sport

 

Analiza:

 

 

NIezwykle emocjonujacy mecz pomiedzy dwoma rodakami na kortach w Houston rozpocznie sie juz dzis o 22 .Według bukmacherów bezwzglednym faworytem tego spotkania jest znacznie bardziej doswiadczony i utalentowany Harrison. MOim jednak skromnym zdaniem w obecnie znacznie lepszej dyspozycjii jest Russell który chociazby wczoraj udowodnij swoja wyzszosc pokonujac bardzo gładko innego bardzo znanego amerykaniana Mardego Fisha 6-3 6-1. Jak narazie w turnieju w Houston na cztery pojedynki stracił on tylko jednego seta i to z równie utalentowanym Hiszpanem Gimeno-Traver D. (Esp) .Duzo zaleta Rusella jest to ze jest on graczem leworecznym i moze to sprawic Harrisonowi bardzo duzy problem .Z tego co udało mi sie dowiedziec to Russell pochodzi własnie z Houston i byc moze jest tak ze ma on bardzo dobrze opanowany owy kort i bedzie to dla niego duza przewaga .Z kolejii Harrison moim zdaniem niezachwyca zaczoł on nieco puzniej rywalizacje w tym turnieju i jak narazie maon tylko dwa mexcze rozegrane .W ciagu ostanich miesiacy grał on miedzy innym z Tsonga i przegrał dosc znacznie 3-1 oraz przegrał on z niezbyt dobrze grajacym Simonem . Moim zdaniem niema innego wyjscia jak wygrana Russella 2-1 .Polecam

 

 

 

http://obstawianie.com/atp-casablanca-houston-wta-barcelona-kopenhaga-vt122386.htm#1665349

 

 

Tenis ATA Houston 20-00, 14.04.2012

Russell M. (Usa) - Monaco J. (Arg)

typ; over 18,5

kurs:1.85

Bwin

 

Analiza:

 

 

KOlejne spotkanie na kortach w Houston a zarazem kolejna juz moja analiza na spotkanei zwiazane z graczem Michaelem Russelle a zarazem rodowitym mieszkancem Houston . Juz za niecała godzine rywalem Russella bedzie Argentynczyk Juan Monaco . |Obu graczy rózni az 120 miejsc w rankingu Atp .Lech jak wiemy liczby nie graja dlatego tym nardziej dziwi mnie az tak przesadzony kurs na Amerykanina a juz wogole linia na ilosc gemów jaka to miedzy innymi wystawił Bwin i niektóre inni bukmacherzy. Dzisiejszy mecz jest juz piatym bodajze w tym turnieju i jak naraazie stracił tylko 2 gemy lecz mał brakowało a wczoraj wygrał by bez straty seta lecz troche u niego jeszcze z panowaniem nad emocjami w czasie meczu . Ogladałem jego wczorajsze spotkanie i grał naprawde znakomicie choc szkoda ze nieudało mu sie skonczyc na stanie 2-0 bo dzis tez całkiem inaczej kondycyjnie by podchodził do tego meczu . Co do |Monaco to jak narazie zagra on dopiero trzeci mecz choc mimo to wczoraj meczył on sie nieco z niezbyt silnym Andersonem. obaj w ostanim czasie pokonali miedzy innnymi Fisha w dosc rownym stylu. Moim zdaniem niema szans zeby padło tutaj mniej niz te 19 gemów .Bez watpienie polecam "

 

 

Kurde widzę że są tacy którzy się starają napisać analize porządnie więc takie analizy nie powinny być zaliczane. Przeczytaj b@rto obie, to nie jest analiza tylko tak o napisane by było albo gramy na jakiś zasadach albo po co w ogóle robić konkurs z analizami heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh smieszny jestes. Moze i analizy nie sa pierwszej klasy ale tak patrzac to z 70%$ osob bioracych udział w tym konkursie pisze takie analizy .Jak widac nie kazdy stworzony jest do pisania super analiz choc stara sie jak moze. A swoja droga to niezły sposób znalazłes sobie na wyeliminowanie sobie konkurentów z czołówki.heh mało tego czyz to nie dziwne ze napisałes to odrazu po zaliczeniu wtopy w dzisiejszym dniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde widzę że są tacy którzy się starają napisać analize porządnie więc takie analizy nie powinny być zaliczane. Przeczytaj b@rto obie, to nie jest analiza tylko tak o napisane by było albo gramy na jakiś zasadach albo po co w ogóle robić konkurs z analizami heh

 

A jaki punkt ,,regulaminu" dyskfalifikuje tą analizę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie twoja pazernosc a z drugiej strony zastanawie mnie fakt co wymyslisz na innych rywali z czołówki .NIemówioc juz o tym ze masz 50 postów i nieudzielasz sie nigzie indziej jak tylko w tym konkursie wiec zebym sie czasem ja do|Ciebie nie przyspapał ze jestes ,,konkursawa hiena ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz sobie co chcesz, ja po prostu nie lubie jak ktoś nie potrafi poświęcić 10minut na analize, tylko pisze w 3 minuty i idzie na kompletną łatwiznę. Nie napisał bym tego bo wiem że w poprzednich edycjach były przypadki nie zaliczania analiz ze względu słabą merytoryke, w tej sam b@rto napisał że ma problemy z klawiaturą wiec po prostu mu pomagam, bo jak jest na kompie to po prostu chce podliczyć i być na bieżącą wiec może nie przywiązywać wagi do takich bubli co ty piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wlasnie to jest najwieksza bolaczka konkursow z analizami. Jakie analizy odrzucac? Odrzucam naprawde znikomy odsetek analiz, bo i nie da sie wymagac aby wszyscy pisali takie analizy jak np. Brzuszek. Nie moge niestety dodawac lub odejmowac jakichs punktow "za wrazenia artystyczne", bo oczywiste jest ze te podane analizy "jajec nie urywaja"... Jednakze uznam je z nadzieja, ze Krystian postara sie bardziej w nastepnych analizach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W analizie pomylilem kurs zamiast 3,70, powinien byc 3,35

 

 

Piłka Nożna Francja Ligue 1

N 2012-04-15 21:00

Spotkanie: Auxerre - Paris SG

Typ: Połowa / cały mecz 2/2

kurs: 3,70

Bukmacher: Expekt

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 21:00 w francuskiej 1 lidze dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy Auxerre - Paris SG. Moim zdaniem bukmacherzy wystawili calkiem dobre kursy na to spotaknie, poniewaz wedlug ostatniej formie oraz miejscu w tabeli zdecydowanym faworytem sa goscie. Druzyna gosci zajmuje 2 pozycje z dorobkiem 63 pkt, natomiast gospodarze zajmuja ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 27 pkt, jak widac jest to ogromna roznica. W ostatnich 6 spotkaniach PSG moze nie zachwycali 3 zwyciestwa, 2 remisy i 1 porazka, ale i tak prezentuja lepsza forme od rywali, a takze w poprzedniej kolejce wygrali wazny mecz z Olympic Marsylia. Druzyna Auxere zdolala wygrac tylko 1 raz, 2 razy zremisowali i 3 razy przegrali. W ostatnim meczu pomiedzy tymi druzynami wygrala druzyna Auxere wygrala 1:0, a wiec goscie pewnie zrobia wszystko aby zrewanzowac sie za porazke i przyblizyc sie do druzyny Montpelier, ktora zajmuje 1 pozycje. Mysle, ze goscie szybko obejma prowadzenie, a wiec stawiam na to, ze beda prowadzic juz w 1 polowie meczu i ostatecznie wygraja ten mecz,

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-04-15, 18:48 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moich analiz w pewniaku dnia dla 20.04 oraz 21.04 nie podałem linka. Analize umieściłem najpierw w odpowiednim dziale, a potem skopiowałem do pewniaka dnia, ale jako że nie jestem jeszcze użytkownikiem tej strony 5 dni i nie mam 5 postów nie mogłem wkleic linka. Mam nadzieję, że będę brany pod uwagę w rywalizacji i analizy i punkty mi nie przepadaną. Jeżeli tak to prosze o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moich analiz w pewniaku dnia dla 20.04 oraz 21.04 nie podałem linka. Analize umieściłem najpierw w odpowiednim dziale, a potem skopiowałem do pewniaka dnia, ale jako że nie jestem jeszcze użytkownikiem tej strony 5 dni i nie mam 5 postów nie mogłem wkleic linka. Mam nadzieję, że będę brany pod uwagę w rywalizacji i analizy i punkty mi nie przepadaną. Jeżeli tak to prosze o informację.

 

Wszystko jest ok :)) Nic nie przepada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-23042012-vt122306.htm#1667600

 

Tutaj na plus, a nie zwrot, bo suma wszystkiego to 27, a zakłąd na over przecież.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-04-25, 00:59 ]

widocznie pomyliłem spotkania :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku ze zwrotem w moim dzisiejszym typie, prosze o jego usuniecie, wkrotce podam typ zastepczy

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-04-27, 10:35 ]

to drugi typ więc nieważny

Zasada jeden typ dziennie obowiązuje również w przypadku zdarzeń anulowanych, przerwanych itp. Jeśli zdarzenie nie zostało dokończone lub nawet rozpoczęte - będzie rozliczone jako zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...