Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1694548

 

Statystki za miesiąc WRZESIEŃ podliczone:

 

1. młodywilc

2. mln

3. Kleryk

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysyłacie do Pershinga

 

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

 

młodywilc drugi raz z rzędu tym bardziej :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie kończące 6 kolejke w Hiszpańskiej Primiera Division. Gospodarze po fatalnym starcie sezonu podejma na Coliseum Alfonso Perez bedaca w tym sezonie bez porażki ekipe z Mallorci. Gospodarze przed własną publicznością rozegrali 2 spotkania pokonali sensacynie mistrza Hiszpanii Madrycki Real 2:1, jednak w późniejszym terminie nie zdołali sprostać Barcelonie przegrywając aż 1:4. Goście natomiast w swoich 2 wyjazdowych spotkaniach odnotowali 2 remisy. W dużo lepszych nastrojach do tego spotkania przystapia gracze gospodarzy którzy plasują się na 4 pozycji z możliwościa zrównania się punktami z Malaga pod warunkiem że wygrają to spotkanie. Gospodarze plasuja sie na przed ostatniej pozycji zaledwie z 4 punktami na koncie. W ostatnim meczu pomiedzy tymi drużynami który miał miejsce 28.04.2012 ekipa Getafe przegrała na własnym stadionie z Mallorca 1:3. W bardzo dobrej formie strzeleckiej znajduje się Izraelczyk Tomer Hemeda który ma na koncie już 4 trafienia. W dzisiejszym spotkaniu ciężko jest wytypować ekipe ktora powinna wygrać dlatego zagrałem z podpórką po dobrym kursie.

 

Bład tam gdzie jest pogrubione zamist gospodarzy mieli być goscie. Z góry dziekuje za poprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1694548

 

Statystki za miesiąc WRZESIEŃ podliczone:

 

1. młodywilc

2. mln

3. Kleryk

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysyłacie do Pershinga

 

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

 

młodywilc drugi raz z rzędu tym bardziej :respekt:

 

Bylem przekonany, ze to ja zajalem 2 miejsce a tu jednak nie doczytalem o dodatkowych punktach za skutecznosc i sam sie tego miejsca pozbawilem :szok: nauczka na przyszlosc. Gratulacje dla rywali, ciekawie bylo. Btw. nie moge wysylac pw "W związku z nagminnym spamem - aby wysyłać wiadomości musisz być zarejestrowany conajmniej 30 dni oraz napisać minimum 30 postów. Serdecznie przepraszamy za niedogodności !" Jak mam sie w takim razie zglosic po odbior nagrody? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL

Spotkanie: Ekaterinburg - Slovan Bratislava

Typ: 1

Kurs: 2.45

Bukmacher: Bwin

 

Czy moderator mógłby mi wstawić datę : 03.10.2012 15:00 .Dziękuję i przepraszam za kłopot.

 

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak wczoraj zapomniałem dodac link do dzialu z analizami do swojego typu to mozna go zaliczyc dzis? dodac link

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,50.htm#1700239

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-10-05, 17:35 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak wczoraj zapomniałem dodac link do dzialu z analizami do swojego typu to mozna go zaliczyc dzis? dodac link

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,50.htm#1700239

 

na to pytanie odpowie Ci moderator yaras_ jak się pojawi, on jest w tu szefem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam odpuścić ten dzień ?

 

nie musisz odpuszczać tego dnia, normalnie napisz analizę według wzoru tak jak inni to robią, wklej ją w odpowiedni dział tematyczny, a następnie do konkursu pewniak dnia i nie podawaj do niej linka bo na razie nie możesz wklejać linków pod analizą w konkursie. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpuścić ? Typ z analizą możesz przecież podać w konkursie i napisać w dziale tematycznym. Jedynie ze względu na ograniczenie wklejania linków nie możesz wkleić tutaj w konkursie linku do analizy w dziale tematycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kiedy pojawi się tabela ? Już 3 dnia za nami, przydałyby się podliczenia.

 

 

 

srsly? %-)

 

Czemu coraz to glupsi ludzie wchodza na te forum? CZLOWIEKU, badz tez ZYWA ISTOTO, 3 dni to 3 dni, konkurs zaczyna sie od podania min. 9 analiz w miesiacu, wiec po co podliczac 3 dni? Myslisz, ze mod nie ma co robic w domu i siedzi, czyta te wypociny i bzdury co tam w analizach piszecie i na biezaco patrzy w livescore'a?

Musze Cie zdziwic, nie jest tak. A jak nie mozesz sie do tego przyzwyczaic to masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapomniałem wkleić link do analizy w dziele, prosił bym o wklejenie typy na 5 październik

 

http://obstawianie.com/liga-finska-2012-13-vt123438.htm#1700924

 

Dziękuję :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-10-05, 17:32 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli krysztalowyy twierdzisz, że ludzie piszą jak to nazwałeś bzdury i wypociny to po co organizujesz konkurs. Frank może jest nadgorliwy, ale to nie powód, żeby tak traktować ludzi.

Gratuluje podejścia. Mnie już zniechęciłeś!

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2012-10-05, 17:36 ]

krysztalowyy nic tutaj nie organizuje... to zwykły użytkownik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój co to za off topy tu.. :off: Statystyki na początku miesiąca pojawiają się po kilku dniach, zazwyczaj do 10 czasami wcześniej.. Później im dalsza faza miesiąca tym są aktualizowane w częściej, co 2-3 dni aby każdy wiedział na czym stoi..

 

Krysztal pojechał zdecydowanie za ostro, ale faktycznie na brak zajęć w trakcie dnia nie narzekam %-) Jeśli tylko znajduje chwile wolnego czasu staram się to wszystko na bieżąco podliczać..

 

zuber77, tak dla twojej informacji krysztal nie organizuje tego konkursu .. Wyraził tu tylko swoją opinie, z którą ja się zdecydowanie nie zgadzam.. Czasami można tu znaleźć naprawdę przydatne informacje, są osoby które piszą naprawdę dobre analizy.. A, że zdarzają się słabsze, cóż nie każdy ma tu talenty dziennikarskie itp. Zdecydowaną większość uznaje, jeśli widzę, że użytkownik stara się skleić te kilka zdań (mimo słabszej treści czy kilku błędów) :)

 

Dlatego jeszcze raz apeluję o spokój, bo polecą ostrzeżenia i zapraszam do pisania jak największej liczby analiz :p

 

Peace :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów z pytankiem do Admina konkursu . Właśnie przeglądałem swoje posty w konkursie i w typie Nordsjaelland Chelsea zamiast 2 dałem - z typu i analizy wynika ze ma być to typ oddany na chelsea wiec nie wiem czy typ jest stracony bo trochę byłoby mi szkoda czy da się coś zadziałać:) Jak to mówią jak się człowiek cieszy to się diabeł cieszy. Pozdrawiam:)

P.s Postaram sie już nie popełniac takich gaf:)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-10-09, 15:38 ]

ostatni raz przymykam oko :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...