Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Chciałem już wrzucić typ na pierwszy mecz ćwierćfinałowy, a w odpowiednim dziale nie ma jeszcze tematu poświęconego ćwierćfinałom. Nie wiem czy były jakieś ustalenia kto ma takowy temat założyć, więc żeby nie wychodzić przed szereg wrzuciłem swoją analizę do tematu o grupie A. Mam nadzieję że nie będzie z tego tytułu żadnych problemów ;)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-21, 20:11 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że mecz Istomina z Harissonem został przełożony na jutro , podaję na dziś drugi typ ,a ten z tenisa zostanie przekopiowany do jutrzejszego tematu. Mam rację?

 

Zasada jeden typ dziennie obowiązuje również w przypadku zdarzeń anulowanych, przerwanych itp. Jeśli zdarzenie nie zostało dokończone lub nawet rozpoczęte - będzie rozliczone jako zwrot.

 

Oznacza to że masz jeden typ na dzień.. Jeśli spotkanie nie zostało rozpoczęte będzie rozliczone jako zwrot ale nie masz juz drugiego typu na dziś.

 

Oczywiście ten typ z tenisa możesz skopiować do jutrzejszego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/eu...161.htm#1684942 Chyba sie skusze na ten typ...Argumentacja mnie zwalila z nog... :afro:

 

Chodzilo o ten typ...

 

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012

Spotkanie: Niemcy – Włochy

Typ: under 2.5

Kurs: 1.69

Bukmacher: Pinnacle

godzina: 20.45

Analiza:

 

W drugim półfinale zmierzą się faworyzowani Niemcy z nieco niedocenianymi przed mistrzostwami Włochami. Podobnie jak w pierwszym półfinale, pierwszy strzelony gol może okazać się decydujący i kluczowy z punktu widzenia awansu. Pytanie, kiedy i czy w ogóle padnie owy? Z pewnością obie drużyny zagrają z duża dozą ostrożności, podobnie jak wczoraj Hiszpanie, co daje duże szanse na udner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1680945

 

Statystki za miesiąc CZERWIEC podliczone:

 

1. młodywilc

2. LFC92

3. cristiano261

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysyłacie do Pershinga

 

 

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

 

 

WAKACJE :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, nie wiem co się stało... ale napisałem swoją analizę w dziale, skopiowałem link, wkleiłem, patrze teraz, a tu ani analizy ani linku :O Nie wiem o co chodzi...

 

( ktoś by powiedział że nie znam regulaminu, jednak można popatrzeć w moich starszych postach i widać że brałem już udział w tym konkursie no i wszystko było w jak najlepszym porządku )

 

A i myślę że nie będzie problemu z tym, że na innych stronkach o podobnej tematyce, mam nick GolkeeperSuczi bądź DiG, no i rzecz jasna nie piszę od razu kolejnej analizy, tylko kopiuję i po minucie jest na obstawianie.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać godziny proszę o dopisanie w moim poście w dziale "Pewniaki Dnia"

 

dał bym link ale jeszcze nie mogę musisz znaleźć mój post

 

Godzina: 23:30

 

Posty z propozycjami można poprawić (pisząc kolejny post) w czasie 15 minut od momentu wysłania postu.

 

Zgłosiłeś to trochę za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem co się stało... ale napisałem swoją analizę w dziale, skopiowałem link, wkleiłem, patrze teraz, a tu ani analizy ani linku :O Nie wiem o co chodzi...

 

( ktoś by powiedział że nie znam regulaminu, jednak można popatrzeć w moich starszych postach i widać że brałem już udział w tym konkursie no i wszystko było w jak najlepszym porządku )

 

A i myślę że nie będzie problemu z tym, że na innych stronkach o podobnej tematyce, mam nick GolkeeperSuczi bądź DiG, no i rzecz jasna nie piszę od razu kolejnej analizy, tylko kopiuję i po minucie jest na obstawianie.com

 

Ok skoro tak mogłeś jeszcze raz wkleić analize do działu, linka bym ci dopisal.. Do tego zapomniałeś o dodaniu godziny..

 

3. Podajemy w pierwszej linijce postu: typ, kurs, godzina rozpoczęcia się spotkania

 

A co do pisania na innych stronach oczywiście nie będzie problemu, nikt ci tego zabronić nie może.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak zostanie rozliczony mój typ z dnia pierwszego września ?

 

Jako trafiony tyle że zmuszony jestem odjąć ci 0,3 z kursu czyli po kursie 1,3..

 

Ps. Pamiętaj o godzinie na górze na przyszłość :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przeniesienie mojego typu na Ivanovic +7,5 gema http://obstawianie.com/typy-na-dzien-05092012-vt123363.htm#1692672 z 5.09 na dzień jutrzejszy, tj. 6.09. Przez wczorajszy deszcz spotkanie zostało przełożone na 01:00 w nocy a to już będzie 6.09 także proszę o przełożenie tej analizy na jutrzejszy dzień. Na dziś podałem już nową analizę (Finlandia - Polska w kosza). Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne swoją analizę wkleiłem w zły dział... Bardzo proszę o przeniesienie ją w odpowiednie miejsce. Oto ona : Dyscyplina:

http://obstawianie.com/reprezentacja-polski-vt118846,75.htm#1692922

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-09-06, 20:23 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...