Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Chcac sprawdzic wszystkie kursy musialbym miec tu etat chyba - samo przeczytanie analiz z danego dnia potrafi zajac sporo czasu, potem sprawdzenie wyniku, wklepanie do excela. Polegam na uczciwosci uzytkownikow i zgloszeniach od innych. Co do samej analizy psm-a, akurat podal kurs z Expekt gdzie zazwyczaj sa handicapy europejskie, jakby to byl handi z b365 to raczej bym zauwazyl, ze kurs jest jakis za duzy na to zdarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam taką małą wątpliwość która mi nie daje spokoju. %-)

 

Otóż wydaje mi się że zgodnie z duchem gry niezaliczenie typu jeśli nie poda się kursu powinno być karą a nie nagrodą. Odnoszę się tutaj do ewidentnie nietrafionego pewniaka użytkownika Kpax z 14 marca i trochę mi się wydaje niesprawiedliwe, że uniknął ujemnych punktów tylko dlatego że popełnił dodatkowy błąd w postaci braku kursu. Bo w tym momencie wychodzi na to że lepiej zrobić dwa błędy niż jeden bo wtedy unika się konsekwencji w postaci ujemnych punktów. A raczej w życiu jak i sporcie z reguły jest odwrotnie - nie chodzi mi jednak o to by w takich sytuacjach stosować jakąś szczególną karę, ale te standardowe -100 chyba powinno obowiązywać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko wydaje mi sie, ze podajemy tu typy z mysla i przekonaniem ze beda trafne. On tam po pierwsze to pomylil typ co pozniej tu napisal, ale o braku kursu nie wspominal. Jakby typ mu wszedl to rowniez mialby analize nieliczona. Ta zasada dotyczy rowniez niepodania bukmachera. Akurat w tym przypadku wyszlo mu to na dobre - jego fart. Tej zasady aktualnie nie bedziemy zmieniac bo wydaje mi sie, ze jest korzystna wlasnie dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos szybko poszlo, malo pisaliscie w tych ostatnich dniach. :p

 

Statystyki podliczone do 28. marca wlacznie.

 

PS. Przypominam ze w koncowym rozrachunku dojda jeszcze punkty za skutecznosc no i trzeba miec minimum 9 analiz zeby byc uwzglednionym przy nagrodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrex82 start tego tenisowego meczu który podałeś jest o 0:00(nie wiem jak było z godziną u bukmachera), więc nie wiem jak to będzie liczone, niech moderator zadecyduje :) .

W każdym razie ciekawa rozgrywka na finiszu była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1656499

 

Podliczone statystyki końcowe

 

1. piotrex82

2. merdalion

3. chmielu

 

Na ewentualne zgloszenia bledow czekam do wtorku. Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysylacie do Pershinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug moich obliczeń powinienem mieć 825, a w tabeli mam 875. Podejrzewam, że za skuteczność dostałem +125 pkt., a tyle według regulaminu jest za 73% wzwyż, choć z drugiej strony +75 pkt. jest do 72%, a ja mam pomiędzy 72-73%, więc nie wiem jak to jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie byla mala niescislosc, bo wlasnie skutecznosc obliczana jest do 1 miejsca po przecinku a takie sytuacje nie byly uwzglednione w poczatkowym zamysle w regulaminie. :bz: Zmienilem nieco przedzialy, zeby mozna bylo dokladnie okreslic kto ile punktow za skutecznosc powinien dostac. Wiec od 72,1% jest +125 punktow. Gdyby zmienialo to jakos w tabeli w miejscach nagradzanych, to musialbym zaokraglaglic i mialbys +75, ale ze nie mialo to zadnego wplywu na kolejnosc to podalem wyniki juz z poprawiona skutecznoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...