Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


zapomniałem wkleić link do analizy Sorry wielkie niedawno rozpoczełem swoja przygodę z tą stroną i jeszcze nie wszystko mam ogarniete!!

 

OTO LINK

http://obstawianie.com/atpbrisbane-chennai-doha-wta-brisbane-auckland-vt121466.htm#1632362

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-04, 21:19 ]

Spoko, pamietaj na przyszlosc. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem dodać do mojego postu linka z analiza, jednak zamieściłem informacje gdzie znajduje się analiza.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-07, 23:40 ]

Ok, ja wiem ze nowi uzytkownicy maja pewne ograniczenia na forum. Wszystko w porzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA

9/1/12 g. 1:00

Spotkanie: Philadelphia 76ers - Indiana Pacers

 

U mnie w typie na dzień jutrzejszy tj. 10 stycznia zaliczyłem małą pomyłkę, zamiast napisać 10/1/12 g. 1:00 napisałem tak jak widac u góry 9/1/12 g. 1:00, proszę o poprawienie tej małej pomyłki :)

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-09, 23:14 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Brom - Norwich

14.01.2012 16:00

Typ: 2

Kurs:3,8

Buk: William Hill

 

W tym pojedynku zobaczymy uplasowaną na 9 miejscu Norwich i gospodarzy zajmujących 15 miejsce.

W tym meczu przewiduje wyrównany pojedynek gdzie według mnie faworytem gdyby nie patrzeć na kwestię własnego boiska jest Norwich.

W ostatnich pięciu meczach na wyjeździe ta drużyna zdobyła 5pkt. natomiast gospodarze w ostatnich pięciu meczach na własnym boisku zdobyli pkt. 4 a we wszystkich meczach jako gospodarze tylko 8.

 

Stawiam w tym meczu na minimalne zwycięstwo "Kanarków" 2:1 nie wydaje mi się żeby w tym meczu West Brom udało się w końcu zdobyć 3pkt. u siebie, co najwyżej proponuje postawić dla bezpieczeństwa X2.

 

Składy oraz taktyki:

 

ALBION (4-4-2): Foster; Jara Reyes, McAuley, Dawson, Shorey ©; Morrison, Mulumbu, Scharner, Thomas; Cox, Odemwingie. Subs: Fulop (gk), Dorrans, Thorne, Mattock, Long, Fortune, Tamas.

 

NORWICH (4-4-2): Ruddy; Naughton, R Martin, Ayala, Whitbread; Surman, Johnson, Pilkington, Hoolahan ©; Morison, Jackson. Subs: Steer (gk), Drury, Crofts, Holt, Fox, Bennett, Wilbraham.

 

 

Proszę o usunięcie tego typu w temacie na pewniaka dnia ponieważ pomyliłem temat.

Przepraszam za kłopot.

Do konkursu typ dnia prawidłowy typ jest na Man Utd.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-01-14, 15:36 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...