Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


W tej sytuacji masz dowolnosc decyzji. Moge uznac typ jako na 2 pazdziernika, albo przekopiujesz go do tematu na 3 pazdziernika i napiszesz dzisiaj inna analize. Akurat wiem, ze buki lubia podawac rozne godziny. Napisz tylko tutaj jaka decyzje podjales.

 

Podliczenie wrzesnia bedzie okolo poniedzialku lub wtorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki za wrzesien podliczone

 

1. smietanka

2. krysztalowyy

3. iroblink

 

Do wynikow juz sa dodane punkty za skutecznosc.

 

W czwartek wygrana trojka moze wyslac swoje adresy mb do Pershinga. Nie wczesniej, bo pierwszy raz doszly punkty za skutecznosc i chociaz mam nadzieje, ze jest wszystko ok, to odczekac troche trzeba na ewentualne zazalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, zebym wczesniej Ci na to zwracal uwage, wiec mozesz to rozwinac. Napisz drugi post, usune stary. Tylko ze taki przywilej jest jednorazowy, nastepnym razem takiej mozliwosci miec nie bedziesz.

Tyczy sie to rowniez kazdego, do ktorego napisze ze uznaje jego analize za slaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy analizy podawane przeze mnie w tym konkursie / u Was na forum mogą się pojawić również w konkursach na innych forach? Zaznaczam, że to moje autorskie analizy i w zdecydowanej większości, albo nawet wyłącznie pod tym samym nickiem.

 

Pozdrawiam,

dabugev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy analizy podawane przeze mnie w tym konkursie / u Was na forum mogą się pojawić również w konkursach na innych forach? Zaznaczam, że to moje autorskie analizy i w zdecydowanej większości, albo nawet wyłącznie pod tym samym nickiem.

 

Pozdrawiam,

dabugev

 

mogą ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za 2-gie i 3-cie miejsce zostały wypłacone na Wasze konta Moneybookers, ciągle nie otrzymałem danych od usera "smietanka"....czekam :)

 

 

pozdrawiam i gratuluję

 

Zapraszam do zabawy w kolejnych miesiącach :piwo:

 

edit: już wszyscy otrzymali nagrody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala analiza jest pisana na to ze gra Nigeria, teoretycznie miales tylko 15 minut na poprawe, ale dalem Ci szanse zebys cala ja poprawil. Poszedles na latwizne - przykro mi, w takim razie nie uznaje analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Pamiętajcie, aby oprócz adresu mailowego Moneybookers podawać swoje imię i nazwisko takie same jak na koncie mb !!

 

 

pozdrawiam

 

 

A można wiedzieć po co podawać imię i nazwisko? Sam adres przecież wystarczy a przynajmniej tak było kilka miesięcy temu... Może teraz coś się zmieniło, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...