Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Statystyki podliczone do 19. lutego wlacznie. Bardzo ciekawie zapowiada sie koncowka, bo czolowka prezentuje sie naprawde dobrze w tym miesiacu.

 

@Żyleta - Twoj typ policzylem normalnie, zdarza sie pomylic. Pilnuj na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez przypadek podales link do konkurencyjnego forum. Pilnuj sie.

 

Co do zmiany typu - zamiana nastapila przed rozpoczeciem spotkania, typ nie byl zmieniony powiedzmy z 1 na 2 tylko usuniety DNB. Dopuszczam takie korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki koncowe podliczone.

 

1. kraken

2. sprinter_1989

3. Pietaszek89

 

Poziom bardzo wysoki, wygrany zanotowal 92% skutecznosc trafiajac 12 na 13 podanych typow. Dawno nie bylo takiego wyniku. PS. Rocznik '89 gora. :p

 

Dane do przelewu (mail, imie, nazwisko) wysylajcie do Pershinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o dodanie do mojej analizy z 03.03.2012 bukmachera: Gamebookers.

 

I pytanie, bo przypadkowo udalo mi sie uzyskac link do mojego postu w dziale tematycznym, ale nie wiem skad sie go bierze..

 

dobra, juz wiem, to prosze tylko o tego buka :)

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-02, 15:53 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wygrałem bo naprawdę miałem super miesiąc i wszystko wpadało. Myślę, że też fajne te analizy pisałem h2h, ostatnie mecze, ciekawostki, co się dzieje w danej ekipie. No i najważniejsze dobre wnioski wyciągałem. Brawo dla Pietaszka i Sprintera bo wszystko zależało od jednego meczu tym razem miałem ciut więcej szczęścia. Mam nadzieje, że dalsze miesiące ten poziom się utrzyma albo będzie wyższy i ogrywanie buków stanie się rutyną między innymi dzięki takim konkursom jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki podliczone do 26. lutego wlacznie.

 

Witam jak czytałem ten post to miałem bezpieczną przewagę nad Piętaszkiem ,mój typ z nastepnego dnia dawał mi 3 miejsce?? Nie wiem Czy nie podliczyłeś 26 czy coś się pomyliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twój typ odwołano to nie możesz podac drugiego typu, tylko tamten powinien zostac rozliczony jako zwrot

 

Zasada jeden typ dziennie obowiązuje również w przypadku zdarzeń anulowanych, przerwanych itp. Jeśli zdarzenie nie zostało dokończone lub nawet rozpoczęte - będzie rozliczone jako zwrot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki podliczone do 26. lutego wlacznie.

 

Witam jak czytałem ten post to miałem bezpieczną przewagę nad Piętaszkiem ,mój typ z nastepnego dnia dawał mi 3 miejsce?? Nie wiem Czy nie podliczyłeś 26 czy coś się pomyliłeś.

Pietaszek od 24 lutego lutego podal typy z wynikami: +155, +195, -150, +250, +250 co dalo +700. Ty miales -100, -100, +90, +110 czyli w sumie dalo to 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była tabela zrobiona 27 to nie podliczyłeś mu jednego spotkania i myślałem,że mam przewagę,wszystko przejrzałem. Wprowadziłeś mnie trochę w bład,trudno jesteśmy tylko ludźmi,błędy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. lutego podalem tabele tylko do 26. lutego włącznie. 26. lutego Pietach mial -150. Jak pisze ze do 26. lutego wlacznie to wszystkie typy z danego dnia sa w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o przeniesienie mojego typu z dnia 6.03.2012 na dzień 8.03.2012. Linku podać nie mogę, typ ten to spotkanie Gagra-Dinamo Tbilisi.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-06, 15:40 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam sprawę. Mógłby ktoś z wyższych tutaj, usunąć jedną z dwóch moich wysłanych konkursowych analiz. ( Po prostu naciłem dwa razy wyślij ) Z Góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam sprawę. Mógłby ktoś z wyższych tutaj, usunąć jedną z dwóch moich wysłanych konkursowych analiz. ( Po prostu naciłem dwa razy wyślij ) Z Góry dzięki i pozdrawiam.

 

zrobione :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...