Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1672148

 

Statystki za miesiąc MAJ podliczone:

 

1. szymontom

2. kaziu_boss

3. kolti

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysyłacie do Pershinga ;)

 

 

 

Graty dla najlepszych :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że mecze które były podliczone do 29.05 były podliczone bez punktów za skuteczność?? Chyba zawsze tak jest tak,że te punkty za skuteczność są doliczane na sam koniec,bo już drugi raz się na tym przejechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że mecze które były podliczone do 29.05 były podliczone bez punktów za skuteczność?? Chyba zawsze tak jest tak,że te punkty za skuteczność są doliczane na sam koniec,bo już drugi raz się na tym przejechałem.

 

Szkoda,że o tym nie wiedziałem bym zaatakował pierwsze miejsce,raz tak wyleciałem z trzeciego na czwarte.

 

Kwiecień - 3

Maj - 2

Czerwiec - 1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie punkty za skuteczność doliczane są dopiero na koniec miesiąca..

 

Mam nadzieję że od teraz nie będzie z tym już żadnych wątpliwości.. Dopiszemy do regulaminu, choć jak już raz się na tym przejechałeś mogłeś pytać wcześniej.. ;)

 

Powodzenia kaziu_boss w czerwcu może tym razem się uda wkroczyć na sam szczyt :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność w miesiącu:

 

poniżej 50% -> -50pkt

od 65% do 72% -> +75pkt

od 72,1% do 79,9% -> +125pkt

od 80% wzwyż -> +175pkt

 

Dodatkowa punktacja zostaje wprowadzona abyście dawali typy zgodnie z nazwą działu "Pewniak Dnia", a nie typy z dużymi kursami, które mało kiedy wchodzą, czy dokładne wyniki w tenisie (jaki to pewniak ?)

 

To ma być pewniak dnia, a nie ustrzel duży kurs.

 

Dodatkowe punkty przyznajemy na koniec miesiąca, nie są doliczane w klasyfikacjach przejściowych!

 

 

Teraz chyba wszystko dokładnie wyjaśnione dopisane do regulaminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to B@rto coś źle podliczył i mnie trochę zmylił, strata z pierwszego odrobiona . Można atakować dalej. Fajnie yaras , że poświęcasz tyle czasu na statystyki,zwłaszcza w końcówce każdy wie na czym stoi.

PS. Ale porażki ze Starą Gwardią wam nie wybaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to czy jeżeli zagrałem na wygraną Djokovica w pierwszym secie, a ktoś inny na wygraną Serba w całym meczu to te typy się nie pokrywają, i nie będzie minusa? :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-10, 20:27 ]

nie to dwa różne typy przecież.. Wygrana w secie a wygrana w całym meczu to spora różnica nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to czy jeżeli zagrałem na wygraną Djokovica w pierwszym secie, a ktoś inny na wygraną Serba w całym meczu to te typy się nie pokrywają, i nie będzie minusa? :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-06-10, 20:27 ]

nie to dwa różne typy przecież.. Wygrana w secie a wygrana w całym meczu to spora różnica nie uważasz?

 

Uważam, ale dlaczego jesteś taki impertynencki? Bez odzewu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...