Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


A jak w expekcie jest rozliczane, bez dogrywki?

 

Przecież jest napisane, że Expekt rozlicza z dogrywką. Rozliczył jako under, bo było dokładnie 10 celnych strzałów, 3-7.

 

Zresztą kiedyś było wałkowane już tutaj, że zakłady są rozliczane tak jak je rozlicza bukmacher (chodziło głównie o tenis i krecze).

 

Nie wiem dlaczego bierzesz staty ze strony uefa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego bierzesz staty ze strony uefa

Bo sa oficjalne? Zaraz napisze do nich, skad biora statystyki i dlaczego akurat wyszlo im, ze 10.

 

Najlepsze z regulaminu Expekt:

 

"28. Zakłady specjalne na Strzały na bramkę, Posiadanie piłki, Spalone, Popełnione faule

Dogrywka będzie brana pod uwagę. Jeśli nie sprecyzowano inaczej, zakłady będą rozstrzygane na podstwie informacji z następujących źródeł: w przypadku spotkań w Anglii - Skysports.com, we Włoszech – ESPN, Hiszpanii – ESPN (od 24.10.11), meczów UEFA - Uefa.com i meczów FIFA - Fifa.com."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no regulamin to ja czytałem.

 

Lepsze jednak jest to:

 

http://obstawianie.com/foto/images/capture.jpg

 

Ponadto tutaj też jest 10:

http://pl.soccerway.com/matches/2012/03/07/europe/uefa-champions-league/apoel-nicosia/olympique-lyonnais/1237454/

 

I teraz dlaczego Expekt rozlicza ten zakład na under??

 

Mam nadzieję, że dostaniesz odpowiedź z expektu. Bo dla mnie w tej chwili powinno być tak jak dany zakład rozliczył dany bukmacher. Jeszcze raz powołam się to, że przecież tutaj była już dyskusja na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na livesports 11. Tylko ze ani livesports ani soccerway nie moga byc traktowane jako oficjalne zrodla statystyk. Dla mnie jest jasne, bo czarno na bialym jest napisane, ze statystyki ze spotkan UEFA sa pobierane z uefa.com a jak w ciagu 3 dni nie bedzie na uefa.com to z espn.com bodajze. Wg mnie jest to blad w rozliczeniu przez bukmachera, albo jakies ich niedopracowanie w sensie nietrzymanie sie regulaminu i wzieli statystyki z innego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

widze ze nie uznales mojej analizy z 1wszego marca nie wiem dlaczego... wszystko jest konkretnie napisane co mam na cala stone analize dawac??

 

Napisalem troche o poprzednich meczach tych druzyn w nba cos chyba trzeba pisac a nie dwie linijki a argumenty typu :

.Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu .Czołową postacia powinien byc Monte Ellis a swoje pkt powinien dołozyc Lee licze tez na Robinsona ktory potrafi dobrze kierowac grą swojej ekipy.

Chyba cos wnoszą do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez mnie nie oslabiaj...

 

Gracze z Golden ostatnio sromotnie przegrali z Indianą gdzie mieli 13% skutecznosci za 3pkt a z gry tylko 34% ,kontuzjowany caly czas jest czołowy strzelec State Curry i raczej dzis tez nie wystąpi.Przedtem zaś Golden wygrało spotkanie z Phoenix i z Clippersami.

 

Czyli zagrali ostatnie spotkanie bardzo zle, dodatkowo sa oslabieni brakiem najlepszego zawodnika no ale wygraja. :bz:

 

 

Gracze Atlanty zaś wygrali z Orlando gdzie nie zagrał Joe Johnson jeden z liderow Hawks dzis tez raczej nie wystąpi.Wczesniej przegrali z Ny ,Chicago ,Phoenix.Atlanta to ekipa ktora dobrze broni szczegolnie u siebie i dobrze rzuca za 3pkt .

 

Atlanta za to ostatni mecz zagrala dobrze z nie byle kim, dodatkowo radza sobie nawet lidera. Dobrze bronia i dobrze rzucaja za 3 pkt no ale przegraja bo JA TAK MOWIE!

 

Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu.

 

Jedyne zdanie w calej analizie, ktore chociaz troche daje argument, ale jedno zdanie to troche malo. :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zagrali ostatnie spotkanie bardzo zle, dodatkowo sa oslabieni brakiem najlepszego zawodnika no ale wygraja

 

13% z rzutow za trzy punkty ,proste chyba ze nie zagraja juz tak zle za 3pkt i bedzie wyrowany mecz czy ciezko zrozumiec?

 

Atlanta za to ostatni mecz zagrala dobrze z nie byle kim, dodatkowo radza sobie nawet lidera. Dobrze bronia i dobrze rzucaja za 3 pkt no ale przegraja bo JA TAK MOWIE!

 

jesli jestes czegos pewien to proste ze podajesz typ :lol:

 

.Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu .Czołową postacia powinien byc Monte Ellis a swoje pkt powinien dołozyc Lee licze tez na Robinsona ktory potrafi dobrze kierowac grą swojej ekipy.

 

caly moj argument byl konktreny bo jednak Atlanta umoczyla ten mecz proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zagrali ostatnie spotkanie bardzo zle, dodatkowo sa oslabieni brakiem najlepszego zawodnika no ale wygraja

 

13% z rzutow za trzy punkty ,proste chyba ze nie zagraja juz tak zle za 3pkt i bedzie wyrowany mecz czy ciezko zrozumiec?

 

Atlanta za to ostatni mecz zagrala dobrze z nie byle kim, dodatkowo radza sobie nawet lidera. Dobrze bronia i dobrze rzucaja za 3 pkt no ale przegraja bo JA TAK MOWIE!

 

jesli jestes czegos pewien to proste ze podajesz typ :lol:

 

.Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu .Czołową postacia powinien byc Monte Ellis a swoje pkt powinien dołozyc Lee licze tez na Robinsona ktory potrafi dobrze kierowac grą swojej ekipy.

 

caly moj argument byl konktreny bo jednak Atlanta umoczyla ten mecz proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec twierdzisz ze skoro jeden mecz zagrali zle to na 100% zagraja dobrze drugi? To herezja! Rownie dobrze mogles napisac: "Czuje ze wygraja ten mecz, bo jak zagraja dobrze to wygraja." W tym jednym zdaniu zawarlem dokladnie tyle samo argumentow, co w swojej analizie Ty, wiec przyjmij do wiadomosci, ze takich analiz nie bede zatwierdzal.

 

A co jest najsmieszniejsze z calej Twojej argumentacji?

 

13% z rzutow za trzy punkty ,proste chyba ze nie zagraja juz tak zle za 3pkt i bedzie wyrowany mecz czy ciezko zrozumiec?

 

GSW w tym meczu trafilo 1 (slownie: jeden) rzut za 3 pkt na 12 prob (8,3%), wiec da sie zagrac jeszcze gorzej.

 

:klask: za analize. :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec twierdzisz ze skoro jeden mecz zagrali zle to na 100% zagraja dobrze drugi? To herezja! Rownie dobrze mogles napisac: "Czuje ze wygraja ten mecz, bo jak zagraja dobrze to wygraja." W tym jednym zdaniu zawarlem dokladnie tyle samo argumentow, co w swojej analizie Ty, wiec przyjmij do wiadomosci, ze takich analiz nie bede zatwierdzal.

 

A co jest najsmieszniejsze z calej Twojej argumentacji?

 

13% z rzutow za trzy punkty ,proste chyba ze nie zagraja juz tak zle za 3pkt i bedzie wyrowany mecz czy ciezko zrozumiec?

 

GSW w tym meczu trafilo 1 (slownie: jeden) rzut za 3 pkt na 12 prob (8,3%), wiec da sie zagrac jeszcze gorzej.

 

:klask: za analize. :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ciezko zrozumiec kilka linijek sensownej analizy ,po meczu to ty moze mozesz wytykac bledy pseudo moderatorze ,a ze typ wszedl i powinin byc uznany to zal chyba d.... sciska .Na innym forum jakos uznali moja analize a ty jakies pseudo zagrywki stosujesz

 

p.s.

piszcie analizy na cala strone moze to cos da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ciezko zrozumiec kilka linijek sensownej analizy ,po meczu to ty moze mozesz wytykac bledy pseudo moderatorze ,a ze typ wszedl i powinin byc uznany to zal chyba d.... sciska .Na innym forum jakos uznali moja analize a ty jakies pseudo zagrywki stosujesz

 

p.s.

piszcie analizy na cala strone moze to cos da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na innych forach toleruja analizy pisane na odwal to nie mam pytan. Ja takich tolerowac nie bede. Przedstawilem Ci dlaczego nie uznalem tej analizy i decyzji nie zmienie. Jak nie pasuje - udzial w konkursie nie jest obowiazkowy ale kazdego obowiazuja jasne zasady. Analiza ma byc rzeczowa, a nie "jesli zagraja dobrze to wygraja".

 

PS. Nie oczekuje analiz na cala strone, tylko analiz ktore jakos przekonaja do danego typu. Nie typy na czuja - a Twoj wlasnie taki jest, bo nie potrafisz dac nawet jednego sensownego argumentu przemawiajacego za tym typem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na innych forach toleruja analizy pisane na odwal to nie mam pytan. Ja takich tolerowac nie bede. Przedstawilem Ci dlaczego nie uznalem tej analizy i decyzji nie zmienie. Jak nie pasuje - udzial w konkursie nie jest obowiazkowy ale kazdego obowiazuja jasne zasady. Analiza ma byc rzeczowa, a nie "jesli zagraja dobrze to wygraja".

 

PS. Nie oczekuje analiz na cala strone, tylko analiz ktore jakos przekonaja do danego typu. Nie typy na czuja - a Twoj wlasnie taki jest, bo nie potrafisz dac nawet jednego sensownego argumentu przemawiajacego za tym typem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest kiepska analiza to co niektorzy co piszą analizy to dno

jeszcze raz napisze:

 

Gracze z Golden ostatnio sromotnie przegrali z Indianą gdzie mieli 13% skutecznosci za 3pkt a z gry tylko 34% ,kontuzjowany caly czas jest czołowy strzelec State Curry i raczej dzis tez nie wystąpi.Przedtem zaś Golden wygrało spotkanie z Phoenix i z Clippersami.

 

Jak zagrali bardzo zle to chyba podwojnie wyjdą zmotywowani na nastepny mecz ,przed meczem zakladalem ze lepiej bedzie im wchodzic trojka kolejny argument ,to ze wygrali z miare dobrymi ekipami tez slaby argument .Nie jestem alfą ani omegą zeby sadzic ze jeszcze nizszy bedą mieli procent z gry za 3pkt ale dla mnie to byl argument ze jak mieli tylko 13% skutecznosci ciezko to zrozumiec,dodatkowo

 

.Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu .Czołową postacia powinien byc Monte Ellis a swoje pkt powinien dołozyc Lee licze tez na Robinsona ktory potrafi dobrze kierowac grą swojej ekipy.

 

Cala analiiza jest w miare konkretna i sensowna ale Ciebie geniusza Nba ciezko to zrozumiec

nie bede juz sie sprzeczał bo Ty zawsze bedziesz mial racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest kiepska analiza to co niektorzy co piszą analizy to dno

jeszcze raz napisze:

 

Gracze z Golden ostatnio sromotnie przegrali z Indianą gdzie mieli 13% skutecznosci za 3pkt a z gry tylko 34% ,kontuzjowany caly czas jest czołowy strzelec State Curry i raczej dzis tez nie wystąpi.Przedtem zaś Golden wygrało spotkanie z Phoenix i z Clippersami.

 

Jak zagrali bardzo zle to chyba podwojnie wyjdą zmotywowani na nastepny mecz ,przed meczem zakladalem ze lepiej bedzie im wchodzic trojka kolejny argument ,to ze wygrali z miare dobrymi ekipami tez slaby argument .Nie jestem alfą ani omegą zeby sadzic ze jeszcze nizszy bedą mieli procent z gry za 3pkt ale dla mnie to byl argument ze jak mieli tylko 13% skutecznosci ciezko to zrozumiec,dodatkowo

 

.Jesli dzis gracze Goldenow zatrzymaju trojke Hawks sądze ze bedzie wyrownany mecz i bedzie oscylowal w granicach remisu .Czołową postacia powinien byc Monte Ellis a swoje pkt powinien dołozyc Lee licze tez na Robinsona ktory potrafi dobrze kierowac grą swojej ekipy.

 

Cala analiiza jest w miare konkretna i sensowna ale Ciebie geniusza Nba ciezko to zrozumiec

nie bede juz sie sprzeczał bo Ty zawsze bedziesz mial racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu widzę że tu regularna wojna jest :D

Ale po co Ty się kłócisz, to jest moderator i to on decyduje i nie masz nic do gadania, koniec kropka ...

Punkt 11 regulaminu: Opiekunowie działu mają prawo nie zaliczyć "analizy", gdy jest zawartość merytoryczna będzie słaba.

b@rto to nie jest jakiś nowy moderator żeby mówić że sobie coś wymyśla, przeczytał uznał że jest słaba i nie uznał, proste i logiczne więc po co wypisywać głupoty i się wykłócać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu widzę że tu regularna wojna jest :D

Ale po co Ty się kłócisz, to jest moderator i to on decyduje i nie masz nic do gadania, koniec kropka ...

Punkt 11 regulaminu: Opiekunowie działu mają prawo nie zaliczyć "analizy", gdy jest zawartość merytoryczna będzie słaba.

b@rto to nie jest jakiś nowy moderator żeby mówić że sobie coś wymyśla, przeczytał uznał że jest słaba i nie uznał, proste i logiczne więc po co wypisywać głupoty i się wykłócać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażać sie chyba nie warto o typ=który może dać parę zloty b@rto, pseudo moderatorem nie jest na pewno ma takie prawo nie zaliczyć i tyle za chwile ktoś napisze zikos, ze jesteś pseudo typerem...to tez raczej mile by nie bylo. Na tym forum co ci zaliczyli ta analizę tez robią błędy zaliczając śmieszne analizy chcesz wkleję ci parę przykładów?Sport, obstawianie- hazard bywa dziwne możemy wiele przewidzieć analizować a rożnie to wychodzić, no jeśli by mi ktoś napisał ze Golden rozjedzie ekipę królów bez 2 swoich czołowych strzelców to bym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażać sie chyba nie warto o typ=który może dać parę zloty b@rto, pseudo moderatorem nie jest na pewno ma takie prawo nie zaliczyć i tyle za chwile ktoś napisze zikos, ze jesteś pseudo typerem...to tez raczej mile by nie bylo. Na tym forum co ci zaliczyli ta analizę tez robią błędy zaliczając śmieszne analizy chcesz wkleję ci parę przykładów?Sport, obstawianie- hazard bywa dziwne możemy wiele przewidzieć analizować a rożnie to wychodzić, no jeśli by mi ktoś napisał ze Golden rozjedzie ekipę królów bez 2 swoich czołowych strzelców to bym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Ręczna, Liga Mistrzów

14.03.2012 20.00

Wisła Płock - THW Kiel

Typ: Wisła Płock AH -6.5

Piłka Ręczna, Liga Mistrzów

Bukmacher Bet365

 

O k**** popełniłem mały błąd, który zauważyłem dopiero teraz. Proszę o poprawę typu na

Wisła Plock AH +6.5

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-14, 21:21 ]

zmienilbym, ale to i tak nie zmienia tego, ze typ jest przegrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Ręczna, Liga Mistrzów

14.03.2012 20.00

Wisła Płock - THW Kiel

Typ: Wisła Płock AH -6.5

Piłka Ręczna, Liga Mistrzów

Bukmacher Bet365

 

O k**** popełniłem mały błąd, który zauważyłem dopiero teraz. Proszę o poprawę typu na

Wisła Plock AH +6.5

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2012-03-14, 21:21 ]

zmienilbym, ale to i tak nie zmienia tego, ze typ jest przegrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...