Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Proszę,wrzucić później moja analizę do tematu z 1 Maja:

 

Cadantu A. - Rybarikova M. godz. 11:00

typ:1

kurs: 1,87

Buk: Bwin

 

Mecz pierwszej rundy pomiędzy Rumunką Cadantu a Słowaczką Rybarikovą na turnieju w Budapeszcie. Postanowiłem tutaj zagrać na Rumunkę obecnie 74 w rankingu WTA. Bukmacherzy raczej dają wyrównane stawki lub minimalnie faworyzują Cadantu. Obie zawodniczki jakoś specjalnie nie błyszczą formą. Na ostatnim turnieju w Maroko Słowaczka odpadła w pierwszej rundzie przegrywając z

Peer, Shahar 1:2 75 36 57,natomiast Rumunka dotarła do drugiej rundy najpierw pokonując Brianti, Alberta 2:1 57 75 61,w drugiej odpadła przegrywając z Halep, Simona 0:2 26 57.

Dla Magdaleny był to pierwszy turniej po miesięcznej przerwie. Słowaczka nabawiła się kontuzji na turnieju Indian Wells poddając spotkanie już w trzecim gemie,tydzień później wystapiła jeszcze w Miami lecz przegrała w pierwszej rundzie z Keys, Madison 1:2 76 26 16. Widać,że Rybarikova nie może jeszcze znaleźć rytmu po kontuzji,po tej przerwie nie wygrała jeszcze żadnego meczu. Nie sądzę,żeby sytuacja zmieniła się na Węgrzech. Rumunka w ostatnim czasie błysnęła na turnieju w Momterrey gdzie dotarła,aż do finału. Myślę,że pierwsza runda jest jak najbardziej do przejścia przez Cadantu,która plasuje się 20 pozycji wyżej w rankingu i w ostanim czasie osiągała lepsze rezultaty.

 

http://obstawianie.com/atp-monachium-belgrad-estoril-wta-estoril-budapeszt-vt122474.htm#1668882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak poprzednik u góry, proszę o wrzucenie moje analizy do tematu na 1 maja

 

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 1:00

Spotkanie: Miami Heat - New York Knicks

Typ: Miami Heat (-17 pkt)

Kurs: 3.45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W nocy 1 maja, o godzinie 1:00 w nocy dojdzie do kolejnego pojedynku w Miami, w koszykówce NBA, mowa tu oczywiście o spotkaniu: Miami Heat - New York Knicks. Faworytem tej rywalizacji oczywiście jest Miami, które jak na razie w serii prowadzi 1:0. 28 kwietnia na własnym parkiecie Miami zmiażdżyło New York Knicks 100:67, czyli z przewagą aż 33 punktów. W 3 kwartach górą byli gospodarze wygrywając kolejno: 24:18, 30:13, 27:16 w jednej górą byli goście, którzy wygrali ja jednym punktem: 20:19. Ogólnie Miami Heat rundę zasadniczą konferencji wschodniej w której występuje zakończyło na miejscu 2 mając na swoim koncie 46 zwycięstw oraz 20 porażek, New York Knicks z kolei na pozycji 7 notując 36 zwycięstw oraz 30 porażek. Wysoka pozycja to zasługa świetnej gry na własnym parkiecie, w 33 spotkaniach rundy zasadniczej (nie liczę Play Off) aż 28 zwycięstw, i tylko 5 porażek. Wygrali m.in. wysoko z Charlotte Bobcats 105:82, 96:72 z Toronto Raptors czy z najlepszą drużyną konferencji wschodniej, czyli Chicago Bulls 83:72, czyli różnicą 11 punktów, co przy takim klasie zespołu przeciwnego jest świetnym wyczynem. Miami gorzej gra na wyjazdach, ale dziś czas na kolejnym mecz na własnej hali. Dzisiejszy ich przeciwnik, również dużo lepiej czuje się na własnym parkiecie, na wyjazdach wygląda to już gorzej, 14 zwycięstw oraz 19 porażek. Przegrali m.in ze słabiutkim Cleveland Cavaliers 90:98. Chciałbym jeszcze poruszyć kwestię ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami, ostatnie 5 konfrontacji to 4 wygrane Miami, oraz 1 New York Knicks. Mecze Miami Heat - New York Knicks rozgrywane w 2012, gdy Miami było gospodarzem to następujące wyniki: 100:67, 102:88, 99:89. Kolejno 33 punkty przewagi, 14 punktów przewagi oraz 10 punktów przewagi. Jak widzimy Miami bardzo pasuje gra z New York Knicks, wygrywają z nimi bardzo wysoko, w sobotę wygrali z nimi 33 punktami, dziś liczę na podobny wynik, wszystko przemawia za Miami Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1668073

 

Statystki za miesiąc kwiecień podliczone ;)

 

1. gamen0

2. lordcadet

3. kaziu_boss

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysylacie do Pershinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze spotkanie analizowane przeze mnie: http://obstawianie.com/typy-na-dzien-01052012-vt122485.htm.Nie zostało dokończone. Mowa tu o spotkaniu pomiędzy Gawronem, a Rufinem podczas challengeru w Ostrawie. Powodem były ciemności jak gdzieś przeczytałem. Moje pytanie dotyczy tego czy na dziś mogę podać kolejną analizę, a spotkanie dogrywane dziś będzie rozliczone jako analiza wczorajsza? Zaczną grać nie przed 12-30. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-03, 17:22 ]

Oczywiście możesz podać następny typ w takim wypadku, a spotkanie dokończone zostanie rozliczone wg analizy wczorajszej.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaczęło wczoraj to moim zdaniem tak. Druga sprawa yaras lub b@arto jak ktoś z was będzie podliczał to nie zapomnijcie o moim typie z 01.05.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-03, 17:22 ]

Nie zapomne :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem wkleic linku do mojego typu na dzien dzisiejszy...02.05.2012 mecz Panathinaikos-Atromitos...Analize umiescilem w odpowiednim dziale,tylko,ze zapomnialem dodac linku...Da sie to pozytywnie rozpatrzyc...?

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-03, 17:23 ]

Rozpatrzone pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Jest chyba błąd co do daty tematu na 03.05.2012 gdyż miesiąc jest kwiecień :) bo temat pusty tak jakby był właśnie na jutro tylko mała omyłka co do daty :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-03, 17:20 ]

poprawione :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod]

 

Mam mały problem, ponieważ nie mogę wysłać prywatnej wiadomości na forum, a muszę dostarczyć dane do Moneybookers.com, więc pozwolę sobię wysłać je tutaj: wolny28@gmail.com Grzegorz Wolski

 

[/mod]

 

[ Komentarz dodany przez: ---perpan---: 2012-05-03, 20:43 ]

:ok:

 

zrobiłem widoczne tylko dla moderatorów. ochrona danych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja analiza na 9 maj (nie został założony jeszcze temat)

 

 

Wysłany: Dzisiaj 0:34

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Data: 09.05.2012 godz. 1:00

Spotkanie: Indiana Pacers - Orlando Magic

Typ: 1 kwarta: Indiana Pacers (- 3 pkt) handicap azjatycki

Kurs: 1.91

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Dziś w nocy czekają nas aż 4 spotkania w NBA, najwcześniej bo o godzinie 1:00 rozpocznie się konfrontacja pomiędzy Indianą Pacers, a Orlando Magic. Stan rywalizacji to 3:1 dla Indiany (przypomnę, że gra się do 4 zwycięstw), jeśli gospodarze dziś zwyciężą to awansują do kolejnej rundy Play Off, jest to wielce prawdopodobne, bowiem zespół jest w formie. Rywalizację między Indianą, a Orlando rozpoczęliśmy od dwóch meczy w Indianie i to od niespodzianki, Orlando bowiem wygrało w meczu wyjazdowym 81:77, mimo to Indiana wygrała pierwszą kwartę tego spotkania 22:21. W następnym meczu jednak gospodarze się ocknęli i pewnie zwyciężyli w całym meczu wygrywając pierwszą kwartę: 24:21. Wydawało się, że Orlando wykorzysta swoją szansę i wygra co najmniej jedne spotkanie z dwóch na własnym parkiecie, tak się jednak nie stało, w meczu rozegranym 3 maja Indiana wygrała na wyjeździe z Orlando Magic 97:74 deklasując przeciwnika już w pierwszej kwarcie, zespół Indiany wygrał ją 23:14. Dwa dni później Orlando zagrało zdecydowanie lepiej, po 4 kwartach był remis 89:89, jednak w dogrywce lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli tego dnia 101:99. Dziś zdecydowanym faworytem jest zespół Indiany, na 10 ich ostatnich meczy w NBA 7 zwyciężyli, ich dzisiejsi natomiast na ostatnich 10 pojedynków tylko w 3 okazali się lepsi od rywala. Na wszystkie 4 spotkania w Play Off w każdym z nich Indiana wygrywała pierwszą kwartę. Indiana potrafi grać dobrze w początkowych fragmentach meczu pokazała to nie tylko w spotkaniach z Orlando, wygrali m.in pierwszą kwartę 34:29 z Milwaukee Bucks w wygranym przez siebie spotkaniu, w wygranym meczu w pierwszej kwarcie rozgromili Minnesotę Timberwolves 32:13. Na ostatnie 4 mecze na własnym parkiecie w 3 spotkaniach wygrała pierwszą kwartę, nie uczyniła tego tylko w konfrontacji z Detroit Pistons, 1 kwarta w tym pojedynku to remis 26:26. Indiana dobrze spisuje się na własnym parkiecie w sezonie zasadniczym odniosła na nim 23 wygrane, i doznała 10 porażek, Orlando natomiast na wyjeździe wygrało 16 meczy przy 17 porażkach. Indiana zakończyła sezon zasadniczy na 3 pozycji, a Orlando na 6 więc różnica jest. Indiana wygrała 3 kolejne mecze w NBA z Orlando dziś liczę na kolejne zwycięstwo. Według mnie gospodarze powinni prowadzić od pierwszych minut, a swoją wyższość udowodnić już w pierwszej kwarcie. Bym mój typ okazał się trafny Indiana musi wygrać pierwszą kwartę różnicą co najmniej 4 punktów, jako że jest do handicap azjatycki to w przypadku wygrania jej 3 punktami następuje zwrot. Liczę dziś na Indianę, i na to, że konfrontację z Orlando będą chcieli zakończyć na 4 spotkaniach.

 

http://obstawianie.com/nba-2011-2012-vt121403,325.htm#1670717

 

[ Komentarz dodany przez: ---perpan---: 2012-05-09, 00:38 ]

jest założony, na samym dole szukaj :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do analizy http://obstawianie.com/typy-na-dzien-09052012-vt122493.htm#1670779

 

prosze o usuniecie z 2 linijki tego : "natomiast Olimpia zremisowala z Sandecja i przegrali z Piastem Gliwice" poniewaz sie spiesze i analize pisalem na podstawie swojej poprzedniej i nie zauwazylem tego

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-05-09, 17:00 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o dodaniu daty i godziny do napisanych analiz. Czy któryś z moderatorów mógłby to uzupełnić?

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-13052012-vt122497.htm data: 13.05.2012 godzina 20:00

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-12052012-vt122496.htm data: 12.05.2012 godzina 19:00

 

Z góry dziękuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nagrody za edycję kwietniową zostały wypłacone na Wasze konta Moneybookers (skrill). Przepraszam, za małą zwłokę, ale, że tak powiem nieprzyjemne sprawy osobiste - mała kolizja autem %-)

 

pozdrawiam i gratuluję :piwo:

 

Zapraszamy do kolejnej edycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy jest gdzieś prowadzony ranking na bieżąco?Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

 

Dział statystki ;) Jutro najpóźniej będzie aktualna tabela :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/atp-wta-rzym-vt122582.htm#1672624

Ten mecz się nie odbył, więc podałem typ zastępczy.

 

1. Zasada jeden typ dziennie obowiązuje również w przypadku zdarzeń anulowanych, przerwanych itp. Jeśli zdarzenie nie zostało dokończone lub nawet rozpoczęte - będzie rozliczone jako zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...