Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi


W dniu 4.01.2023 o 20:15, ŻYLETA napisał:

Jak tam bracia i siostry ruszamy z fanta i typerkiem polska kaszanka najlepsza wpisowe zostaje czy może podnosimy pod ta Polska inflacje jakaś świeża krew nowy narybek się zgłosi konkursowicze @maer@merdalionci zbasowani dłużnicy i za firany @pientaszeek@Pietaszek890 @zielonya moze elita tego forum @supcio@foksik@tomciomen

Startujmy z zapisami do obu jak zawsze i strat z ekstraklasą :ok: dla mnie wpisowe do góry, :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foksik nagrody dość skromne bo i wpisowe nie wielkie wszystko w tym temacie jest w poprzednich edycja była skromna dycha- mieliśmy mecenasa w postaci @bigbraine777który dorzucał do obu konkursów tyle samo do 10 osób grało nas w sumie plus minus ok 10 osób tu i tu fajnie było by to utrzymać a nawet przebić Z mojej strony wpadał jakiś skromny gift w postaci alko ale dla osób nie pijących mogę zrobić mały wyjątek i może być cos innego np. dla ciebie jakieś piórka na lotki :P :smiech: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ankieta jak zapraszam 

 

 
@gromsky86 @n3r0 @scorpi@scorQpion @kalodop @Grzybek nie bądź miękka faja :P  @Gruby @zibi16  @bigbraine777@poozon @Przemo1866 @Technik84 @maer @Metakwalon @amciek @yaras @INTELOWIEC @smika @Monf@jaskir @vicmackey @sebas8506 @daniel31 reaktywacje ....:wuwu: @Tonny @Brusiak@Kondi_ @marcio11 @adrian154845 @Sebigi@mbamartin @Skywalker  @bam14 @MC

 

to jest 5 minut w tygodniu jest apka przypomnienia na tel da dawać panowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystartować.... jedziemy kwestia kasy myślę ze sie dogadamy w tygodniu ruszymy z tematem fantasy    myślę ze trzeba jeszcze po zapraszać ludzi jak macie kogoś to dawajcie @Gruby dawaj do typerka nie bądź miękka faja :P kon  kursy sa jesteś poważny gracz :P :arrow:@maer@kalodop jak z czasem u ciebie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ŻYLETA napisał:

wystartować.... jedziemy kwestia kasy myślę ze sie dogadamy w tygodniu ruszymy z tematem fantasy    myślę ze trzeba jeszcze po zapraszać ludzi jak macie kogoś to dawajcie @Gruby dawaj do typerka nie bądź miękka faja :P kon  kursy sa jesteś poważny gracz :P :arrow:@maer@kalodop jak z czasem u ciebie ? 

Ja odpuszczam, może od następnego sezonu się uda bo teraz trochę brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ŻYLETA napisał:

wystartować.... jedziemy kwestia kasy myślę ze sie dogadamy w tygodniu ruszymy z tematem fantasy    myślę ze trzeba jeszcze po zapraszać ludzi jak macie kogoś to dawajcie @Gruby dawaj do typerka nie bądź miękka faja :P kon  kursy sa jesteś poważny gracz :P :arrow:@maer@kalodop jak z czasem u ciebie ? 

 

Zobaczę, ale u mnie też ciężko z czasem :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemo1866 nie kictip tylko do typowania pytanko zmieniać cos z punktacja czyli dokładny wynik to 3pkt a pozostałe 1 pkt czy tak jak jest czyli 4 pkt za dokładny wynik i potem w zależności od różnicy bramek ?   Jest apka jest przypomnienie to jest 1 minutka z życia zapracowanego człowiek ale ok...rozumiem Co do fanty tam trzeba troszkę poszperać i wyrobić sie do początku kolejki czyli zawsze piątek 18 ale na upartego to tez 5 miniu z życia w czwartek wieczorem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ŻYLETA napisał:

@Przemo1866 nie kictip tylko do typowania pytanko zmieniać cos z punktacja czyli dokładny wynik to 3pkt a pozostałe 1 pkt czy tak jak jest czyli 4 pkt za dokładny wynik i potem w zależności od różnicy bramek ?   Jest apka jest przypomnienie to jest 1 minutka z życia zapracowanego człowiek ale ok...rozumiem Co do fanty tam trzeba troszkę poszperać i wyrobić sie do początku kolejki czyli zawsze piątek 18 ale na upartego to tez 5 miniu z życia w czwartek wieczorem :P 

Dla mnie może zostać ja było.  Ale jak coś wymyślicie innego też będzie git %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Shadow89 napisał:

6. Shadow89 -> na typerka zawsze się czas znajdzie :D nie można przejść obojętnie wokół najlepszej ligi świata :cool:

 takie podejście to sie kurwa szanuje powiem wam ze kurwa chciałem wczoraj na szybko ogarnąć skład i...ciężko kurwa na dzień dobry mamy podwójna kolejkę... @yaras daj no jakieś przecieki kto na budzie Rudko :P :nara:ile pkt robicie w meczach jakie składy itp bo @Grubystanął rakiem i nas ....

 

podobno w Legnicy na vipach ma byc Fernando S nowy trenejro :hg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można typować jak cos juz https://www.kicktipp.pl/typer2edycja/przeglad-typow

 

jest nas tu zapisanych 10 kogoś brakuje to....

W dniu 14.01.2023 o 14:46, ŻYLETA napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...