Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi

;)@INTELOWIEC napisze pw prosta sprawa wchodzisz z tego linka co tu masz co ci na pw wyśle i tam jest opcja na dole na pasku po lewej stronie zostań użytkownikiem klikasz podajesz nazwę miela aktywujesz meila i tyle co do kasy to żaden pieniądz zwyczajna kilbasa w postaci 10 zl badz monet 2 piatek :P bo wiesz jak jest co do dodatkowych atrakcji moze jakis jasiek wedrowniczek co na to @poozonale jak znak mordę on jaska nie odmawia pewnie zajęty jest betami z carlinga i gdzies tam po nocach jedzie ze szczotka ;) @Technik84 ciebie tez widze w tym typerku bo kasa juz od ciebie dotarla do mnie wiec tak jak wyżej wchodź tu i zakładaj konto https://www.kicktipp.pl/elita-grubego/freunde

 

ps a reszta spi... @maerja wiem ze ty jako kolega ze Szczecina fantazy to tak słabo ale ze cie w typerku nie ma ??????????????????????????dawaj wiem ze żadnych wyzwań konkursów sie nie boisz wiec dawaj do nas bawimy sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, INTELOWIEC napisał:

 

 

Fantasy:

 

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5. Przemo1866

 

Typerek: 

 

1 zyleta 

2 smika 

3. Przemo1866

4. INTELOWIEC

5.Technik84

 

 

jestem :piwo1:

Edytowane przez Technik84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ŻYLETA napisał:

@zielony dawaj do typerka jeszcze ;) to prostsze niz fanta jest i mniej czasu potrzeba jak sie spóźnisz z wynikiem to możesz typować inne mecze wiec nawet jak cos wypadnie to spokojnie odrobisz 

 

Co mi szkodzi - jak ktoś słusznie zauważył dycha to nie siano, a pobawić się można. Tylko powiedz mi gdzie i ile wpłacić. Jestem już zalogowany!

 

 

Fantasy:

 

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5 Przemo1866

6 Braine

 

Typerek: 

 

1 zyleta 

2 smika 

3 Przemo1866

4 INTELOWIEC

5 Technik84

6 Braine

7 zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że forumowy naganiacz @ŻYLETA dwoi się i troi aby frekwencja była jak najwyższa %-)  Ale, że na liście nie widzę takich nazwisk jak @kalodop @maer @zibi16 czy @marcio11 to skandal :green: Oprócz wpisowego jak ktoś chętny na jakiś zakładzik H2H o Jacusia czy inny trunek to zapraszam serdecznie, możemy nawet w jakiejś grupie mniejszej ustalić dany trunek dla najlepszego :piwo1:

 

Fantasy:

 

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5 Przemo1866

6 Braine

7 poozon

 

Typerek: 

 

1 zyleta 

2 smika 

3 Przemo1866

4 INTELOWIEC

5 Technik84

6 Braine

7 zielony

8 poozon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :5:

 

Fantasy:

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5 Przemo1866

6 Braine

7 poozon

8 zibi16

9 kalodop

 

Typerek: 

1 zyleta 

2 smika 

3 Przemo1866

4 INTELOWIEC

5 Technik84

6 Braine

7 zielony

8 poozon

9 zibi16

10 kalodop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jest moja myszka (czyli moja lewizna napiwki z pracy ) ona funduje w 1 fantasy dla kogoś z najlepszym wynikiem w kolejce mały trunek w postaci rudej czystej bądź 6 paku jakiegoś brawaru vel wino w zależności co kto lubi woli 2 typer podobnie najlepszy wynik punktowy w danej edycji nagrody jak wyżej ??

żeby były jakieś emocje to tak to widzę jak wszystko ogarniemy  z kasą i wpłatami to możemy ogarnąć temat podziału nagród macie jakieś propsy to piszcie mysle ze 1  2 3 bądź jakiś np.w typerku  wynik za najwięcej naj dokładnych  wyników IMG_20220204_190444.thumb.jpg.d02c892d779346cc273a8d472e7fbbfd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantasy:

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5 Przemo1866

6 Braine

7 poozon

8 zibi16

9 kalodop

10 Yaras

 

Typerek: 

1 zyleta 

2 smika 

3 Przemo1866

4 INTELOWIEC

5 Technik84

6 Braine

7 zielony

8 poozon

9 zibi16

10 kalodop

11 Yaras

 

czarni z wpłatami reszta tez dostała info co i jak moze za chwilkę małe podsumowano kolejki 1362069548_fox.jpg.d5e884df7cdc2cec02666cd3653c8090.jpg

 

No to tak widać chec powrotu do ekstraklasy Widzewiakow :P od początku mocno z kopyta na razie 2 plac stary wyjadacz fantazista w każdej postaci Pooozonik :piwo: ciekawa ekipa na 4 miejscu u Poldiego Wszołek zrobił robotę tak zwany golden tacz :P po wejściu na boisko gol ciekawy sklad sporo chłopaków nie grało w 1 kolejce niebezpieczny kolega  :zolwik:

 

no i ty perek tu ciasno jak u....:P Rzeźniczaka na koncie :dengi:na uwagę nasz mecenas Mozg który miał wizje w meczu STM-GÓR nie duzo zabraklo do dokładnego wyniku :nosacz:

 

Do następnego ...Weekendu kurwa trza brac tego Amarala bo robi robotę 1146231116_foxtyp.jpg.698cf826954acb9aaf85f94b60c48a3a.jpg 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo czasu ale jest podsumowanko przed LM do piwka zmiany zmiany 

 

tak jak wyżej w typerku atak kolegi S bardzo dobra kolejka kolegi zielonego no i równo leki spadek Poldiego ale wszystko przed nami przed kolejnym weekendem kolega mozg cicha woda widać pokerowa twarz :P  type.jpg.c49de3891d18f829bd53124cbd93ddf6.jpg

 

dobra teraz bez jaj fantasy- tu widać kto rządzi czyli L (JA) na dole tabeli kurwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  NO i pyrusy na czele Yaras :piwo: my tu liczymy na Pogoń LP o kurwa kolega @INTELOWIECsie tu znami nie bawi no no ale jest Widzew ciasno...panny  zmiany jak cos do piątku nie zapominamy...  co z tym Amaralem 1957628034_fan.jpg.96a3276f6b49d911b910062e8b361208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 17:49, ŻYLETA napisał:

Fantasy:

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5 Przemo1866 

6 Braine

7 poozon

8 zibi16

9 kalodop

10 Yaras

 

Typerek: 

1 zyleta 

2 smika 

3 Przemo1866 

4 INTELOWIEC

5 Technik84

6 Braine

7 zielony

8 poozon

9 zibi16

10 kalodop

11 Yaras

wpłaty jest dobrze zbierzemy wszystko to pogadamy o drobnych nagrodach 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yaras apka na fon i sama przypomina o typach maks minuta i po robocie 

W dniu 16.02.2022 o 21:01, ŻYLETA napisał:

Fantasy:

1 zyleta 

2 smika 

3 Technik84 

4 zielony

5 Przemo1866 

6 Braine

7 poozon

8 zibi16

9 kalodop

10 Yaras

 

Typerek: 

1 zyleta 

2 smika 

3 Przemo1866 

4 INTELOWIEC

5 Technik84

6 Braine

7 zielony

8 poozon

9 zibi16

10 kalodop

11 Yaras

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy ze sie kurwa stęskniliście za małym podsumowaniem a choć czas ciezki - Ruska kurwa aheo :fye:

tabelki i trzy grosze .Widać kto rządzi i rozdaje karty w lidze pan @yarasWROCIL Z WYCIECZKI od Neptuna bez pkt po prostu nas olal dal szanse ale wiara w Poznańskim narodzie jest tak duża ze hej i w następnej kolejce victoria 14 pkt i wraca do gry....Widzew mocno i równo to samo nasz kolega @smikazdrówka bracie bo to najważniejsze cały czas na pudle. Duma Pomorza z małymi problemami wypada podobno Grosik lanie od największego rywala...boli jak cholera ale....ale cały czas w grze- elita na dole czyli ja i poozonowaty ,honoru najlepszych w tym kraju dzielnie broni Kalo a wiec kto sie z nami nie bawi ten fujara nasz sponsor potwierdzi :green: no panowie typujemy zawsze i wrzedzie nie wazne ze nam cos umknie czy cos 17 pkt straty to kurwa nie takie combecki u czarnych w NBAju byly grane  ....1214124725_bumtyperek.jpg.f62c800824cdb69b7145d9bf0bb7f12c.jpg

 

 A teraz fanta to co koneserzy przy :piwo1: szklance lubią....najbardziej 

 

fan.jpg.74b93e56466a00f25f0390ad628644ed.jpg

a tu znowu ten @Technik84i Widzew brakuje tylko Arki ;) jest i Poznańska lokomotywa czyli starzy znajomi pudło punktowo ma przewagę tu troszkę inaczej niz w typerku wazne kogo wybieramy  na kapciu kto podwaja pkt....ale @poozonpodobno ma juz plan jak....

 

ps zeby nie było ciężymy sie z małych sukcesów doceniamy tych co na dole....ci co walczą zaciekle o ligowy byt i PP :P  (L) ma 2 z rzędu zwycięstwa co od razu widać w fantasy tabeli bo @kalodopi ja czyli ANZELMO VEL zyleta dobra pkt kolejka plus pogodził nas Wislak z krwi i kości pan który tez przezywa trudne chwile @Przemo1866za sprawa nie jakiej Olimpii :szok:budzi na :budzik:y  transfery do juterka 17-30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody ;) :wuwu::wuwu: w porozumieniu z Mózgiem: 

 

Typerek mamy 110 zl i 100zl sponsora 

 

a wiec Top 3 

 

1 100zl 2 60 zl 50 zl i mój gift  jakieś alko niespodzianka skromne....za najwięcej dokładnych wyników w całym typerku 

 

Fantasy mamy 100zl i 100 zl mozga 

 

1 70 zl 2 40 zl 3 30 zl i 60 zl za najwięcej pkt w kolejce i mój gift  jakieś alko niespodzianka skromne za najwięcej wygranych kolejek 

 

jak macie jakieś sugestie albo inaczej byście to ogarnęli z podziałem pisać śmiało

 

jak to mawia klasyka fantasy luz i dystans dobra zabawa sie liczy majątku z tego nie ma ale....kolega @zielony rewelka kolejka gorzej juz nie będzie 0 pkt :piwo1: w odwrotna stronę poszli kolega @Przemo1866@poozon:wuwu: i wiadomka nas sponsor mecenas Mozg po 14 pkt na czele bez zmian :green:

a w FABRYCE  KIEŁBASY grubego....(L) na czele :nioh: @kalodopbrawo bardzo dobra kolejka poozona i o podium walka ciasno jak na dole ekstraklasy :P 

 

po weekendzie moze wrzucę jak to wygląda z kolejkami i dokładnymi wynikami spijcie :koks:dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...