Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi


Fantasy:

 

1 zyleta 

2 @zibi16

3 @smika

4 @Technik84

5 @poozon

6 @bigbraine777

7 @yaras

 

Typerek: 

 

1 zyleta 

2 @zibi16

3 @smika

4 @Technik84

5 @Shadow89

6 @INTELOWIEC

7 @poozon

8 @bigbraine777

9 @yaras

10 @Sztabson93

 

wpłacone 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 23:36, ŻYLETA napisał:

@Sztabson93hm nie mogę ci pw wysłać z numerem konta do wpłaty - bo nie masz takiej opcji przy najmniej ja jej nie widzę @Grubymożna kolegę jakoś odblokować 


 

Daj na priv ile i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie mega ważna kolejka w fancie z powodu eurowierdolu naszych kopaczy okrojona kolejka wiec patrzycie dobrze kto gra kogo sprzedać itp 

@zibi16

 @smika

 @Technik84

 @poozon

@bigbraine777

 @yaras

@Przemo1866

 

info od mozga tak jak poprzednio 

 

może w zasadach dodać że za każdą osobe 10pln dodaje do puli nagród

 

czyli 5osób =50pln do puli dodane

8osób =80pln  dodane do puli nagród  etc /max do 150pln za 1lige / potencjalnie 300pln dodane do tych 2 rozgrywek(Fantasy i Typer) 

 

Dla Fantasy i Typera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mamy komplet wpłat zabawa z wami panowie to czysta przyjemność :wuwu: nagrody w najbliższych dniach do uzgodnienia  z mozgiem jak to widzi 

 

Fantasy:

 

1 zyleta 

2 @zibi16

3 @smika

4 @Technik84

5 @poozon

6 @bigbraine777

7 @yaras

8 @Przemo1866

 

Typerek: 

 

1 zyleta 

2 @zibi16

3 @smika

4 @Technik84

5 @Shadow89

6 @INTELOWIEC

7 @poozon

8 @bigbraine777

9 @yaras

10 @Sztabson93

11 @Przemo1866

 

wpłacone 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nagrody ;) :wuwu::wuwu: w porozumieniu z Mózgiem: :wuwu:

 

Typerek mamy  220 zl 

 

a wiec Top 3 

 

1 100zl 2 70 zl 50 zl

 

i mój gift  jakieś alko niespodzianka skromne....za najwięcej pkt w danej edycji w pojedynczej kolejce w przypadku remisu liczymy  następny wynik tych użytkowników. 

 

Fantasy mamy 160 zl 

 

1 100 zl 2 60 zl

 

najwięcej pkt w kolejce  w całej edycji mój gift  jakieś alko niespodzianka skromne tak jak wyżej remis liczymy następną najwyższa kolejkę danych użytkowników 

 

jak macie jakieś sugestie albo inaczej byście to ogarnęli z podziałem pisać śmiało

 

ps. dobrych typów celnych transferów 

 

:gol::t::plus:

 :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dobra temat sie zakurzył..... kolejka ruszyła małe staty :

 

Typerek mamy lidera w postaci kolegi @zibi162 świetne:piwo1: kolejki 18 i 20 pkt jak na razie reszta musi gonić...środek Doś wyrównany na pewno będzie sie działo .... kolega @Przemo1866lubi zapomnieć o piątkowych zmagania po prostu za dużo pracy na głowie ;)

 

tabela.thumb.jpg.838afa93066a65ec0c4b3a7a354728a5.jpg

 

pora na fantasy bo tam....Lider wiadoma(Ja czyli młoda Lolita )  mocno goni nas MP z Poznania kolega @yarastwardo walczy o ziemniaka wysoko procentowego % na razie mamy remis w naj kolejce ale ukłony dla kolegi bo te 94 pkt jego to bez kapitanów 2 czyli jak awatar jego pokazuje posiada asa w rękawie :P reszta myślę szczególnie o naszym doświadczonym @poozon ie :P tanio skory nie  sprzeda i zaskoczy jeszcze czymś

 za nie długo mała przerwa wiec .....(L).% 

 

 

 tab2.jpg.fe70b0b8f2cbf473749e70fda225fb08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

krótko na temat bom chory....Nagrody podsumowanko naszych forumowych zmagań 

 

 fantasy bo tam....Lider nie dal rady na korzyść MP Z Poznania graty 1  @yaras100 zl i gift alko odemnie 2 moja skromna chora osoba 60 zl  3 plac niestety bez nagród nasz mocny gracz @poozon kilka fajny dobrych kolejek 

 

 

 

fanta.thumb.jpg.fa1a58631833cfde1855bdcf895cb9e8.jpg 

 

 

typerek bylo ciekawie do końca numer dogrywka w walce o alko....1 100 zl  @Technik84 2 70 zl  @yaras3 50 zl @zibi16 i mały gift alko ode mnie po zaciętej walce.... obaj po 20 pkt w najlepszej kolejce pokonuje @Przemo186618 -17 :/ szkoda tych kilku pustych typów ale brawa za walkę i do zobaczyszka mam nadzieje pw na dniach itp typ.jpg.d9f6ac7857656cde8a6e06c8a61af5ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak tam bracia i siostry ruszamy z fanta i typerkiem polska kaszanka najlepsza wpisowe zostaje czy może podnosimy pod ta Polska inflacje jakaś świeża krew nowy narybek się zgłosi konkursowicze @maer@merdalionci zbasowani dłużnicy i za firany @pientaszeek@Pietaszek890 @zielonya moze elita tego forum @supcio@foksik@tomciomen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...