Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

@ŻYLETA ale chujnia - można było typować dwa mecze z tego tygodnia, a ja nie wiedziałem, i trafiłem dokładny wynik Lecha :k:

I mała prośba - jak coś tutaj ważnego piszesz, to weź mnie zawsze zrób @, bo mało mam czasu i nie odczytam (dopiero dziś posta z nagrodami zobaczyłem HAHAHA!!!).

 

Pozdro! :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INTELOWIEC spoko u mnie tez czasowo ciężko znam bula  ale mam apke na fona i zawsze przypomina o typowaniu szkoda ze kolega @zielonyodpuścił zabawę- mamy fajna wyrównana tabele 4 kolejki do końca :wuwu: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra miał być jakiś weekend i podsumowanie troszkę czasu zleciało a tu nasza zabawa po malu dobiega końca- fajnie ze rywalizacja jest do końca w typerku w fantasy wiadomka troszkę inaczej to wygląda ale moze uda sie następne edycje kontynuować a wiec tak....

 

tabele kazdy widzi sprawa dynamiczna i będzie sie zmieniało jak walka o nasze MP szkoda ze kolega @zielonydal sobie spokoj z typowaniem bo tam jakies dw mu sie trafiły do 24 kolejki miał 4 dw :5: czyli szkoda ze wiara umarła albo brak czasu:bz:  walka o alko niespodziankę na dw wygląda tak///// 

 

Typerek: po 29 kolejce na dw w meczach najlepszej ligi na świecie 

1 zyleta  6 

2 smika 7 

3 Przemo1866 6 

4 INTELOWIEC 9 kolega portowiec wielkie brawa malo dw ale jak juz to konkretnie 2 kolejki po 3 dw trafione plus jedna kolejka i cos pojedynczych typów odpuszczone 

5 Technik84 9 nasz widzewskich gracz znakomicie równo od początku do końca chyba tylko 1 kolejka bez dw a tak to w każdej stawia kropkę nad i 

6 Braine 6 

7 zielony 4 

8 poozon 6 

9 zibi16 10 no nasz kurwa vice- Lider kapitalna 26 kolejka kolegi i az 4 dw trafione u buka czybym juz mały pieniądz nawet w systemie 2z 8 

10 kalodop 9 jak wyżej u kolegi intel sytuacja podobna cos tam świątecznie odpuszczone kolega pasjonat wyborowej ostatnia kolejka całkiem całkiem i dw 3 trafione wiec walczymy do końca 

11 Yaras 12 dw :piwo1: :koksik::lech: nasz kiler z miasta zła sława owianego idzie jak MP nie do Poznania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i krótka piłka  na temat fantasy :wuwu::wuwu::wuwu::wuwu::wuwu:

 

  

60 zl najwięcej pkt w kolejce najprawdopodobniej trawi do....    kalodopTeam za 112 pkt ale menago   Poldi27  musi byc wkorwiony bo ma 111 pkt 

 

co do giftu alko za  najwięcej wygranych kolejek po 2 kolejki maja @zibi16@kalodop i nasza fachura od fantasy ekspreso @poozonwszystko na po 29 kolejkę co do tabeli to wygranego chyba juz znamy....ale nie Poozonowaty napewno tanio skory nie sprzeda a walka o podium wygląda rewelacyjnie 5 ekip z szansami na sukces wiec bądźcie czujni róbcie transfery do piatku do 17 z groszami i do następnego razy moze w większym gronie moze z kolega z portowego miasta au :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ŻYLETA napisał:

tabele kazdy widzi sprawa dynamiczna i będzie sie zmieniało jak walka o nasze MP szkoda ze kolega @zielonydal sobie spokoj z typowaniem bo tam jakies dw mu sie trafiły do 24 kolejki miał 4 dw :5: czyli szkoda ze wiara umarła albo brak czasu:bz:  

Wybaczcie Panowie ? Ja od początku zastrzegłem - silnie namawiany na wzięcie udziału - że podbiję frekwencję żeby Wam było miło, ale z moją regularnością będzie różnie ?‍♂️ No i tak właściwie jest - po pierwszej opuszczonej kolejce nie widziałem już celu brać udział w następnych ? Rywalizacja widzę zacięta i super! Niech wygra najlepszy ?

Edytowane przez zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

tak jest typujemy transferujemy i pytanko dzieki.... hm moze najpierw podziękowania  za udział :wuwu:  i cos z nowym sezonem robimy gramy w takim składzie moze kogoś werbujemy czy ....niech każdy jak tam moze to sie wypowie w next edyszyn mam nadzieje ze po typują z nami @gromsky86i mistrz masarski duda vel @Grubykasy wielkiej nie ma ale....pasja jest :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi16 ma podsumowanie po 29 kolejce dalej jeszcze nie tak to wyglądało jest chyba ciasno choć pewnie @yarasto mocny zawodnik 

W dniu 23.04.2022 o 12:10, ŻYLETA napisał:

no dobra miał być jakiś weekend i podsumowanie troszkę czasu zleciało a tu nasza zabawa po malu dobiega końca- fajnie ze rywalizacja jest do końca w typerku w fantasy wiadomka troszkę inaczej to wygląda ale moze uda sie następne edycje kontynuować a wiec tak....

 

tabele kazdy widzi sprawa dynamiczna i będzie sie zmieniało jak walka o nasze MP szkoda ze kolega @zielonydal sobie spokoj z typowaniem bo tam jakies dw mu sie trafiły do 24 kolejki miał 4 dw :5: czyli szkoda ze wiara umarła albo brak czasu:bz:  walka o alko niespodziankę na dw wygląda tak///// 

 

Typerek: po 29 kolejce na dw w meczach najlepszej ligi na świecie 

1 zyleta  6 

2 smika 7 

3 Przemo1866 6 

4 INTELOWIEC 9 kolega portowiec wielkie brawa malo dw ale jak juz to konkretnie 2 kolejki po 3 dw trafione plus jedna kolejka i cos pojedynczych typów odpuszczone 

5 Technik84 9 nasz widzewskich gracz znakomicie równo od początku do końca chyba tylko 1 kolejka bez dw a tak to w każdej stawia kropkę nad i 

6 Braine 6 

7 zielony 4 

8 poozon 6 

9 zibi16 10 no nasz kurwa vice- Lider kapitalna 26 kolejka kolegi i az 4 dw trafione u buka czybym juz mały pieniądz nawet w systemie 2z 8 

10 kalodop 9 jak wyżej u kolegi intel sytuacja podobna cos tam świątecznie odpuszczone kolega pasjonat wyborowej ostatnia kolejka całkiem całkiem i dw 3 trafione wiec walczymy do końca 

11 Yaras 12 dw :piwo1: :koksik::lech: nasz kiler z miasta zła sława owianego idzie jak MP nie do Poznania ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2022 o 12:10, ŻYLETA napisał:

11 Yaras 12 dw :piwo1: :koksik::lech: nasz kiler z miasta zła sława owianego idzie jak MP nie do Poznania ;) 

 

Jak tam ziomek? %-) Postanowiłem milczeć i spokojnie poczekać ;)  

 

Teraz kiedy powoli dochodzę do siebie Mistrz Mistrz KOLEJORZ!!! Co to był za weekend a jeszcze oficjalka przed nami :piwo: 

:lech:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra podsumowania czas start typerek 

 

1 @INTELOWIEC100 zl i teraz @zibi16@Technik84mamy pkt  widzę exechwo albo jak tam to sie kurwa pisze po 55zl czy tak jak jest w tabelce Poldi 2 60 zl Technik 3 i 50 zl dajcie znać jak to widzicie ....

 

co do alko na dw to tak-Mistrz Polski @yarasmimo odpuszczania kolejek bezkonkurencyjny mega forma 18 dokładnych wyników co pijasz wódka czysta browar czy jakaś ruda mała ?  

 

1 zyleta  6 

2 smika 10  

3 Przemo1866 9

4 INTELOWIEC 13 

5 Technik84 10

6 Braine 10

7 zielony 4 

8 poozon 8

9 zibi16 14

10 kalodop 13

11 Yaras 18 

 

screnn fanty za chwilkę :wuwu:

1198851390_typerek.jpg.16b877a42f946cd8f22c183cdc709f9d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 @kalodop70 zl + najwięcej pkt w kolejce 60 zl 2 @poozon40 zl i 3 kurwa @ŻYLETA30 zl dzięki- lepszej najlepszej kolejce punktowej mam nadzieje ze nasz beniaminek ekstraklasy sie nie obrazi za to :P co  do alko to bezkonkurencyjny @kalodop4 wygrane kolejki ja dobrze pamiętam kolega lubi wyborowa ? 

 

115971877_ekstrafanta.jpg.7ec1fdfb4d7f7525cad8499932bb0f60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

dobra zapinamy pasy i jedziemy typerek 2 edycja https://www.kicktipp.pl/typer2edycja/freunde

 

Polecam ściągnąć apke i typujemy w drodze 5 minut naszego cennego życia mecz na ucieknie gramy dalej wiec.... 

 

fantasy https://fantasy.ekstraklasa.org/league/fanta-2-edycja

 

kod 9B75C0A4 

 

biorę po 10 zl tu i tu ..... i czekam na zapisy -  dla najlepszych możliwe dodatkowe atrakcje w postaci jakiegoś alko ode mnie w zależności jak to będzie wyglądało.....

 

 

Fantasy:

 

1 zyleta 

 

 

Typerek: 

 

1 zyleta 

 

@Grubydawaj do typerka i fantasy  może bys jakieś gadżety przeznaczył z pojedynków co zostało bo tam juz wszystko umarło śmiercią darmozjada nie wiem czy jest sens wszystko lądować w darmowego pewniaka niech chłopaki cos od siebie dają i sie bawimy taka mniejsza skromniejsza wersja  elity dla ubogich wiadomo inflacja nas zżera myślę ze 20zl to nie pieniądz liczy sie dobra zabawa nasz formowy mozg Dawid potwierdzi  1 edycja przebigla bardzo fajnie sprawnie wiec lecimy z odznaczeniami   @bigbraine777  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak nie typowo do tablicy marsz..... @huge@jack13 @vidok@kokosek1960 @pawelpiekosz....

 

@maertyperek jest dawaj mistrzu fante tez ogarniesz lubisz konkursy :P bracia i siostry was tez widzę tutaj @gromsky86@kalodop@orson@INTELOWIEC@smika@Przemo1866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...