Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi


@Shadow89 @Przemo1866 @poozon

2 godziny temu, yaras napisał:

Jaka wpłata? ;)

po 25 zl czyli 50 zl wyśle pw dla przypomnienia z numerem konta jak ktos będzie chciał to może byc ecco bądź Revolut skrilla nie mam.... z kasa standardowo zbieram do 3 kolejek czyli spokojnie do wypłaty jest czas u mnie ważne słowo i zabawa kokosów nie ma :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@n3r0 @scorpi@scorQpion @kalodop @Grzybek nie bądź miękka faja :P  @Gruby @zibi16  @bigbraine777@poozon @Przemo1866 @Technik84 @maer @Metakwalon @amciek @yaras @INTELOWIEC @smika @Monf@jaskir @vicmackey @sebas8506 @daniel31 reaktywacje ....:wuwu: @Tonny @Brusiak@Kondi_ @marcio11 @adrian154845 @Sebigi@mbamartin @Skywalker  @bam14 @MC 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foksikmoze byc peysef nie ma problemu z taka wplata ja jestem ugodowy chlopak zapraszam tych za firany @supciojest typerek jest szansa ze cos wygrasz :P :zaba: @Grubydawaj nie bądź :nosacz: typować umiesz  bo czasem cos w Eliocie trafisz :P a w fantasy trzech z :lech:możesz dac trzech amigos ze stolicy i 3 od Papszuna i masz mocny team @yaraspomoze @INTELOWIECdawaj lets go panowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wosp itp u nas mecenas za firany @Technik84dorzucil do konkursu 50 zl ekstra wielkie brawa dla kolegi :wuwu::5:

 

na razie spokojnie pw bede wysyłał jak dojdę do siebie hm mam lekki urlop Legunia startuje będzie wyrozumiali 

 

typerek 1 zyleta 2 technik 

 

fanta  1 zyleta 2 technik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 12:24, ŻYLETA napisał:

typerek 1 zyleta 2 technik 3 Shadow89 4 mozg 

 

fanta  1 zyleta 2 technik

info od mozga 10 zl od głowy standardowo do puli czyli cos tam będzie jakieś atrakcje ode mnie tez jakaś niespodzianka będzie   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ŻYLETA napisał:

info od mozga 10 zl od głowy standardowo do puli czyli cos tam będzie jakieś atrakcje ode mnie tez jakaś niespodzianka będzie   

ŻYLETEK wyślij jeszcze raz to info z poczty tylko w języku naszym krajowym bo za uja nie mogę rozkminic nic z tego co napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No BumShakalaka muzga od początku grubo idzie i się w tańcu nie pierdo... :klask:

Z racji , że lekko mniejsza grupa jest w Fantasy , a i ja bardziej wkręcony w tą zabawę to ode mnie Pany flakon za najlepszy wynik kolejki w naszej lidze Polska Kaszanka. W przypadku takiej samej kolejki to dla tego kto będzie wyżej w klasyfikacji końcowej, jedziemy :piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poozon brawo brawo no jest ciekawie panowie ta forma mozga  ma 2 dno ekipa  mozga kuleje w elitarnej   fanta lidze nba na ESPN a to jest konik :nosacz: Dawida ale te trejdy czarno chów kto za nimi nadarzy Karie tu karie tam nawet @Metakwalonnie daje rady :P potrzeba tel do przyjaciela @luka donic :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kurwa stęskniliście sie pewnie wiec lecim z aktualizacja o nagrodach będzie w następnym poście kiedy...kto to wie :rudy: jedno jest pewne warto grac typować zmieniać w składach bo kolega z Widzewa ma ciekawy plan na nagrody nawet tym co nie idzie :P 

 

typerek 1 zyleta 2 technik 3 smika 4 Intel 5 mozg 6 shadow 89 7 @Sztabson93 8 Poozon 

 

fanta  1 zyleta 2 technik 3 smika 4 mozg 5 Poozon 

 

typerek no super forma Sztaba 2 kolejki po 15 pkt i mocna równa forma lider czy kaszanka go czym zaskoczy.....

na 2 placu nasz Przemo co tam sie porobiło podobno podrywasz pielęgniarki ? jak zdrówko? co do typów nie odpuszcza kolejek meczy lidera 2 kolejki po 14 pkt i....o najniżej podium jest mega walka -patrzcie na zdjecia ale.... Widzewiak  mega fajna dobra obecna kolejka chyba 3 dokładne wyniki trawione wielkie brawa :wuwu::piwo:

typ.jpg.0ef8d00679b87a2ba15ce429c5da32db.jpg

 

btw kto z nami sie nie bawi tren mikkka faja po za wyjątkami ale....

 

fanta tym razem mniej graczy ale emocje ....chocho sporo w końcu jakis konkurs w ktorom walczę o nagrody :P myślę ze 6 drużyn jeszcze nie powiedziało pass i lider obecny nie jest takj pewny wygranej :P  rewelacyjnie nasz mozg widać ze jednak lata grania w fantasy NBA dają efekty 

 

fanta.thumb.jpg.ac03421897ed817803f06499c6ded7dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

wplaty

 

typerek 1 zyleta 2 technik 3 smika 4 Intel 5 mozg 6 shadow 89 7 @Sztabson93 8 Poozon 9 yaras 10 zibi 

 

fanta  1 zyleta 2 technik 3 smika 4 mozg 5 Poozon 6 yaras 7 zibi 

 

kusz wszędzie widzę kusz zakurzyło... sie wiec lecim z nagrodami 

 

Typerek mamy 410 zl i niespodzianka ode mnie za najwięcej trafionych dokładnych wyników

 

  1 180 zl 2 120 zl 3 60 zl 50 zl za najwięcej wygranych kolejek 

 

Fantasy mamy 305 zl + flakon od Poozona 

 

1 170 zl 2 85 zl i  50 zl dla tego kto będzie miał najmniej pkt w miesiącu czyli w 4 kolejkach :P  ale musi byc aktywny i robic transfery ruchy w swojej drużynie 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 21.03.2023 o 19:42, ŻYLETA napisał:

wplaty

 

typerek 1 zyleta 2 technik 3 smika 4 Intel 5 mozg 6 shadow 89 7 @Sztabson93 8 Poozon 9 yaras 10 zibi 11 Przemo 

 

fanta  1 zyleta 2 technik 3 smika 4 mozg 5 Poozon 6 yaras 7 zibi 8 przemo 

 

W dniu 21.03.2023 o 19:42, ŻYLETA napisał:

 

kusz wszędzie widzę kusz zakurzyło... sie wiec lecim z nagrodami 

 

Typerek mamy 410 zl i niespodzianka ode mnie za najwięcej trafionych dokładnych wyników

 

  1 180 zl 2 120 zl 3 60 zl 50 zl za najwięcej wygranych kolejek 

 

Fantasy mamy 305 zl + flakon od Poozona 

 

1 170 zl 2 85 zl i  50 zl dla tego kto będzie miał najmniej pkt w miesiącu czyli w 4 kolejkach :P  ale musi byc aktywny i robic transfery ruchy w swojej drużynie 

 

 

 

 

dobra czas na tabelki i szacunkowe wyniki pod nagrody chociaż Śląsk jeszcze walczy wiec...:psz:

typerek tutaj pierwsza trojka dość pewnie prowadzi Technik cień i mozg zresztą nasz sponsor bardzo mocny w naszych zmagania czołówka tu i klasa w fantazy 

 

 

gog.jpg.0fc49cf7ce99472bf3f11e67c752fa9c.jpg

fantasy tutaj Mozg numero uno :stop1: pozon yaras i technik walczą :kibic:reszta także co nie co ma do powiedzenia w tych ostatnich 2 i pól kolejkach 

 

lets.jpg.fd5a9005b83c183e9f87bb0a151e94a5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pobocznych nagród na razie tak...

 

typerek najwięcej trafionych dokładnych wyników i   najwięcej wygranych kolejek 

 

zacznijmy  od ustępującego mistrza Polski pana yaras -a jako ze nie lubi Warszawsko-Zagłębiowskich trunków to dal reszcie szanse na szlachetna niespodziankę i stanął na ....

 

zyleta  13 

technik 22   :5:

smika 10 

Intel  17 

mozg  16  

shadow  15 

Sztabson 15 

Poozon  13

yaras 16 

 zibi  14

 Przemo 17 

 

naj wygranych kolejek 

 

Sztabson Intel po  3 shadow mozg po 2 wygrane  kilka glow po 1 no i 2 i pol kojejki do gry 

 

Badzie czujni zdrowi i dobrze typujcie kto sie nie bawi ten z policji 

 

@Grubyweare yuo :P 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

podsumowanie konkursów zaczynamy od typerka tutaj win @Technik84 180 zl 2 miejsce @bigbraine777120 zl 3 miejsce 60 zl  @Shadow89

50 zl za najwięcej wygranych kolejek idzie do.... @Sztabson93niespodzianka ode mnie za najwięcej trafionych dokładnych wyników @Technik8422 dokladne wynik blisk mozg bo 21 świetny finisz na uwagę zasługuje król polowania z tamtego roku czyli yaras chyba 18 dokładnych wyników i jeszcze więcej opuszczonych mieczyków :P 

 

780156973_typerfinal.jpg.d343246e57b11bbb99c68030c36bcd85.jpg

 

 

teraz królowa wszystkich gier sportowo  hazardowych czyli fanta fantazy polska kaszanka win bezapelacyjnie 170 zl @bigbraine7772 85 zl @poozon

 

744550045_fantafoinal.thumb.jpg.49f860ec479b880a6c13deda6e3adf63.jpg

 

50 zl dla tego kto będzie miał najmniej pkt w miesiącu czyli w 4 kolejkach :P król polowania nasz @bigbraine777

 

podział na kolejki wygląda tak jedna kolejka

styczniowa tylko idzie do lutego mamy przedział 18 -22 

marzec 23-26

kwiecień 27-30 

maj 31-34 

 

zyleta  221 

technik 228 

smika 175

mozg  235 

Poozon  225 pkt 

yaras 224 

 zibi  221 

 Przemo 178

 

STADARDOWO CZAS NA REKLAMACJE 48 H CZYLI TAK DO 31 MAJA

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozkminach z mózgiem cześć swojej wygranej nasz wielebnych przekazuje na nagrody i tu....60 zl idzie to Technika za 3 plac w fancie i 60 zl dla zibiego za 4 miejsce w typerku reklamacji nie widzę wiec po malu wysyłam pw i sie dogadujemy co i jak Buziak mordy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...