Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla wszystkich za typerka :piwo1:

Wielkie brawa @bigbraine777 za fantasy, od początku do końca równy , wysoki poziom :klask: 

Szczególne graty ode mnie dla @yaras za najlepszy wynik kolejki w Fantasy, flakon leci do Ciebie, napisałem pw.

Dzięki za dobrą zabawę i fajną rywalizację , jak tak się wszystko rozwija to trzeba będzie na zakończenie następnego sezonu o jakiejś gali pomyśleć %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kasa poszła cześć juz ma cześć dostanie  mam nadzieje ze do następnego piszcie jak cos czy cos zmieniamy nowe osoby mile widziane tak w typerku jak fantasy takie 20 sztuk jak najbardziej mile widzianych licze na grubego ze do nas dołączy w typerku choćby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

https://www.kicktipp.pl/typer2edycja/

 

Można typować wszyscy co grali sa nowe osoby mile widziane dodawajcie zapraszajcie kwestia wpisowego piszcie co i jak @Grubymoze po typujesz z nami przed elita dodałem tak na szybko mecze Wisełki do typowania jak rusza inne ligi można po do rzucać jakieś ciekawe mecze co o tym myślicie za

 

@Technik84 @smika @INTELOWIEC @bigbraine777  @Shadow89 @Sztabson93 @poozon @yaras @zibi16 @Przemo1866 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maer napisał:

@ŻYLETAw typerka pogram tym razem a w fantasy zobacze jak znajde czas zlozyc zepol

Jak z wpisowym za typerka?

 

Dogadamy sie bylo skromne 25 zl tu i tu kwestia głosu ludu jak większość zdecyduje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Shadow89 napisał:

@ŻYLETA Jak jest teraz z tymi punktami w typerku? Bo nic nie rozumie z tej zmiany reguł :mlotek:

Kurde cos tam sie po klikało powinno byc dokładny wynik 3 reszta 1 bez pkt za różnice bramek zobaczymy jak wyjdzie w praniu najwyższej sie zmieni po dzisiejszym dniu a ewentualne straty pkt dopisze doda na koniec troszkę malo czasu mam i tak na szybciora poszło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ŻYLETA napisał:

Dogadamy sie bylo skromne 25 zl tu i tu kwestia głosu ludu jak większość zdecyduje 

Fantasy odpuszczam jednak bo brak mi czasu.

@ŻYLETAza typerka daj namiar to wyślę te 25 zeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo będę sie odzywał na pw odnośnie wplat ale to spokojnie takie 2-3 kolejki na przelew u mnie jest czas ważne słowa zabawa itp wielkiego majątku nie ma a i jest to chyba 3-4 edycja fantasy typerka i chyba zgrzytów nie bylo 💚

Typowac zakładać  ekipy i bawimy sie w typerku mozna typowac nawet jak jakieś mecz juz sie rozpoczął to następne sa nie opuszczać i sciagac apke będzie przypominać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry wybór  :piwo1: myślę ze reszta graczy nie będzie miała nic przeciwko jesli tym osobom doliczymy średnia pkt za 1 koleje ile była wtedy będzie równo ale to na koniec spokojnie....na kictipie wysłałem wiadomość odnośnie wpłaty jak cos to tu tez wrzucę ale to z czasem  ....dzis Polska kaszanka w grze wiec oby bez urazów pany :P :zaba:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 16:06, ŻYLETA napisał:

bardzo dobry wybór  :piwo1: myślę ze reszta graczy nie będzie miała nic przeciwko jesli tym osobom doliczymy średnia pkt za 1 koleje ile była wtedy będzie równo ale to na koniec spokojnie....na kictipie wysłałem wiadomość odnośnie wpłaty jak cos to tu tez wrzucę ale to z czasem  ....dzis Polska kaszanka w grze wiec oby bez urazów pany :P :zaba:

Hajs po 10 bym wpłacił no chyba że coś ugram z resztek:nosacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...