Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


kalodop

Rekomendowane odpowiedzi


Jestem, jestem :ok: Brakuje czasu ostatnio na wszystko.. od tamtego tygodnia zbierałem się, żeby zrobić podsumowanie ostatniego sezonu naszej Elity, a tu już za parę dni ruszamy z nowym sezonem %-) 

 

Z racji, że chyba nigdzie podglądu do klasyfikacji z poprzedniego sezonu naszej forumowej ligi nie da rady zdobyć to dzięki wszystkim grającym za udział i rywalizację, kto to dokładnie był nie pamiętam %-) I najważniejsze, zakładzik z @ŻYLETA o litrowego whiskacza rozliczony był bardzo szybko, buteleczki dotarły całe i zdrowe, długo pełne nie były :piwo1:

 

@kalodop widać nie próżnuje i już składziki gotowe, trzeba nadrabiać zaległości :) Więc nakręcamy, mobilizujemy:  @Tonny , @chmielu , @yaras , @zibi16 , @bumbumbam , @Sebigi , @Monf , @Grzybek , @MC ,  @smika , @gromsky86 , @Przemo1866 , @maer ,  fachura od polskiej Bundesligi @Technik84 , @Gruby może i tu siłę prawdziwego masarza-rzeźnika pokażesz ? %-) , @Alibaba @marcio11 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no parę mord juz jest tonny raczej odpada bo siedzi w rajchu i albo zarabia e albo jest niegrzeczny z panią kanclerz angela....:P a co z kictypem robim typera kto chętny to niech wysyła meila na pw to wyśle zaproszenia 50 miejsc jest...chyba mniej zachodu niz w fantasy bo jest apka mozna szybko typowac...@poozon potwierdzi :fight:

 

wrzucę to moze....https://www.kicktipp.pl/stareobstawianie/freunde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicktipp fajna platforma, czytelna i przejrzysta. Typer jak typer, do wklepania przewidywane wyniki przed każdą kolejką + przed startem sezonu wytypowanie mistrza i ostatniego miejsca, za trafienie dodatkowe punkty, jak ktoś chętny to wbijać :) Chociaż może lepiej byłoby oddzielny temat założyć, bo trochę zamieszania %-) 

 

Co do Fantasy to jak ktoś pierwszy raz bierze udział w tego typu zabawie, śmiało pytajcie, odpowiemy, doradzimy. Już jestem pewien, że od następnej rundy będziecie stałymi bywalcami :))

 

13 godzin temu, Technik84 napisał:

 I jeszcze jedno, jest tam takie coś ,,wyzwij na pojedynek'' to olewamy czy tez o coś chodzi? 

 

To jest dodatkowa opcja nie mająca wpływu na rozgrywki naszej forumowej ligi, taka typowa for fun. Przed każdą kolejką możesz wyzwać daną ekipę i rywalizujecie między sobą tylko w najbliższej kolejce, wysłałem Ci wyzwanie na przetestowanie na 1 kolejkę :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2020 o 18:46, Przemo1866 napisał:

To i ja spróbuje się pobawić wiec dołączyłem  (Przytkowiczanie)

 

@Przemo1866  Przytkowiczan już dwie ekipy mamy ? %-) 

 

Podobnie próbując rozwikłać czyje dane ekipy są zauważyłem, że Fergie Time trzy drużyny w Naszej lidze ma, chyba lepiej przed startem byłoby zadecydować, że prowadzimy tylko jeden skład ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, poozon napisał:

wysłałłem Ci wyzwanie na przetestowanie na 1 kolejkę :5:

Skąd wiedziałeś który to ja:kappa: jeszcze został do ogarniecie temat transfery/prowizje...nie wiem o co chodzi. Chyba ze w trakcie rozgrywek mozna sie pozbywac tych co sie wybralo...wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Technik84 napisał:

Skąd wiedziałeś który to ja:kappa:

Po wybranym klubowym logo :afro:

 

6 minut temu, Technik84 napisał:

jeszcze został do ogarniecie temat transfery/prowizje...nie wiem o co chodzi. Chyba ze w trakcie rozgrywek mozna sie pozbywac tych co sie wybralo...wyjdzie w praniu.

Przed każdą kolejką możesz dokonać dwóch darmowych transferów, za każdy kolejny -3 punkty. Ceny zawodników zmieniają się w zależności od tego w jakiej są formie i jak punktują. Czas na zmiany przed kolejną kolejką masz zawsze na 15 minut przed pierwszym spotkaniem danej kolejki, czyli w Naszej rodzimej przeważnie jest to piątek godzina 17:45. Do tego czasu musisz zapisać skład z ewentualnymi transferami, ustawioną taktyką i kapitanem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, poozon napisał:

 

@Przemo1866  Przytkowiczan już dwie ekipy mamy ? %-) 

 

Podobnie próbując rozwikłać czyje dane ekipy są zauważyłem, że Fergie Time trzy drużyny w Naszej lidze ma, chyba lepiej przed startem byłoby zadecydować, że prowadzimy tylko jeden skład ? 

 

Wszystkie zdublowane ztriplowane usunięte- zmieniłem ustawienia ligi i zostaje tylko jedna drużyna dla jednego konta.
Sami wybierzcie, która jeśli macie więcej.

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, aby w lidze każdy miał po jednej, głównej drużynie.

 

Co do młodzieżowców @Przemo1866 czytałem właśnie wczoraj, że będzie osobny ranking na podstawie punktów tylko młodziaków, więc dla zabawy też stworzę ekipę tylko z młodych złożoną i najwyżej możemy tutaj co kolejkę dawać znać jak idzie tymi składami i jaka różnica jest między tą drużyną , a tą główną. :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, poozon napisał:

Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, aby w lidze każdy miał po jednej, głównej drużynie.

 

Co do młodzieżowców @Przemo1866 czytałem właśnie wczoraj, że będzie osobny ranking na podstawie punktów tylko młodziaków, więc dla zabawy też stworzę ekipę tylko z młodych złożoną i najwyżej możemy tutaj co kolejkę dawać znać jak idzie tymi składami i jaka różnica jest między tą drużyną , a tą główną. :5:

Właśnie dlatego stworzyłem tą ekipe.Ma to być na wzór niedawnej młodej ekstraklasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, dobrej zabawy Pany :piwo1: Z racji tego, że w lidze sporo nowych osób i troszkę późno się ogarnęliśmy to bez żadnych nagród, wpisowych itp. Więc czy ktoś może chętny na jakiś lekki zakładzik h2h lub w jakimś gronie o flakon dla najlepszego ? %-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Technik84 napisał:

Wnioski po I kolejce:

- kto mial Jimeneza ten zarobił

- kto wystawiał Lecha ten trąba %-)

 

U mnie Jimenez vice- ale Wszołek koronka i wskoczy mi na kapitana, także jeszcze 19 pkt dojdzie %-)

 

Jimenez jako pomocnik w Fantasy to musthave.
Tak naprawdę to napastnik, a punkty za gole lepsze, dochodzą punkty za czyste konto. O karnych za Angulo, też warto pamiętać.

A z tym Lechem to cały czas nie będą tak frajerzyć jak z Zagłębiem. Ramireza tylko nie ściągać z boiska, bramkarza z prawdziwego zdarzenia na boisko i będą mocno punktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...