Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi


Powiem Ci, że całkiem nieźle to wygląda, ale taka mała wskazówka na przyszłość - rozpisy najlepiej puszczać w piątek lub sobotę, żeby mieć oczywiście pełną ofertę na weekend do dyspozycji. Wtedy jest mnóstwo meczyków do wyboru i można coś pewnego znaleźć ;) Dzisiaj z tego co mamy, nie było za dużo spotkań nadających się na pewniaki (taka jest moja opinia) i zarówno Lille, jak i Sevilla, miały prawo tutaj zawalić. Co do meczów w rozpisie, to myślę, że bardzo dobrze wybrałeś, ale jak już pisałem trudno mi uwierzyć w kolejną porażkę Valencii. Dzisiaj się niestety nie udało (Sevilla :shock: ), ale spróbuj za tydzień ułożyć taki systemik na cały weekend 3z4 lub 4z5 (w zależności od Twojej oceny ryzyka może być 2z4 lub 3z5) z dwoma "pewniakami", wydaję mi się, że wtedy będzie dużo lepszy efekt :p: A co do tego dubleciku za 50zł, to moje zdanie jest takie, że tutaj źle to rozegrałeś i chyba lepszym rozwiązaniem byłoby dołożenie czegoś za 1.4 i puszczenie za podobną stawkę 2z3, już bez pewniaków ;) . Dużo mniejsze ryzyko, troszkę mniejsza wygrana, a jak jedno nie wejdzie (obawiam się, że niestety tak może być), to załapałbyś się na chociaż na jakieś grosze na następną grę :mrgreen: Miło, że przyjmujesz wskazówki i można z Tobą konstruktywnie wymienić poglądy. Pozdrawiam :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kisi ja wiem że mówisz dobrze i czuję w tym co mówisz że jest to szczere i z dobrej chęci ale zobacz:

Sevilia - Racing Santander

Sevilla u siebie 8-2-1; 4 miejsce w lidze od 5 lat wygrywała u siebie z Racingiem

Racing wyjazd 2-1-9; 17 miejsce w lidze od 5 lat nie wygrał w lidze z Sevillą a rok temu 5-2 przegrał!! w ostatnich 8 meczach tylko 2 razy wygrał i to w domu.

Lille - Rennes

Lille u siebie 8,-4-1; od 4 lat wygrywa z Rennes; na ostatnich 8 spotkań przegrał raz

Rennes na wyjeździe 0-3-9 !! od 4 lat nie pokonał Lille; u siebie gra całkiem całkiem na wyjeździe tragedia.

Także KISI na litość Boską i reszta typerów czy to nie są pewniaki. Szczerze mówiąc może mam inne zdanie i guzik się znam ale to pewniaki na 99% o większe ciężko. Dlatego uważam że lepiej dać 5 remisów do rozpisu i tu zgodzę się z Tobą przyjacielu że na dwa dni najlepiej czyli jakiś weekeendzik niż choć jednego pewniaka bo to się raczej tak kończy jak dziś u mnie.

A tak poza tym to jak ktoś ma pecha to mu nic nie pomoże. Sevilla wygrywała i zremisowała w końcówce a właśnie widzę że Leverkusen prowadziło i zremisowało w 89 minucie. KU :c: mać to jest coś niesamowitago. Malaga na wyjeździe daje w dupsko 6-1 Osasunie a kurs 3,80 a u siebie zakichańcy tracą bramki w 89 minucie. Szkoda gadać. Mam nadzieję że Krzynówek i jego paka już tylko jeden mecz zagrają w pucharach w najbliższym czasie. Za tydzień z Liverpoolem i odpadną, a w lidze nie załapią się patałachy na puchary :mrgreen:

Dzień ogólnie do tyłka. Tym którzy coś wygrali wielkie gratulacje. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka w poniedziałek. Dziś jak co tydzień nie ma w czym wybierać także nie będę oryginalny z całej oferty wybrałem 4 mecze w ruskiego hoka i piłkę ręczną Szwedzką i też przy dwóch typach podparłem się x dla asekuracji. Nie ruszałem Opawa-Spatra bo po przerwie taki zespół z końca może namieszać no i 2 niemieckiej bo grom wie kto komu sprzedał :mrgreen:

KUPON #1

Czerepovec - Spartak M. 1.30 - 1

Omsk - Ufa 1.31 - 1

Perm - Novokuznieck 1,33 - 2

Petersburg - Lok.Jaroslaw 1,37 - x2

Hammarby - Drott 1,43 - 1x

AKO: 4,43

Powinno wejść ale jak sobie chce. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz jaki się odbył wy :c: mi kupon, także mam już dziś emocje z głowy. Może trzeba sobie zrobić przerwę z tydzień bo patałachy wywalają mi kupony dziś największy pewniak z ruskiego hokeja wczoraj dwa mecze oba kupony w 90 minucie. Coś jest nie tak. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz jaki się odbył wy :c: mi kupon, także mam już dziś emocje z głowy. Może trzeba sobie zrobić przerwę z tydzień bo patałachy wywalają mi kupony dziś największy pewniak z ruskiego hokeja wczoraj dwa mecze oba kupony w 90 minucie. Coś jest nie tak. Pozdro :p:

 

"największy pewniak z ruskiego hokeja" ....ha ha ha! Zastanów się co piszesz :lol: Przecież tam największe wały idą!

Nie no dobre to było... Poprawiłeś mi humor.Dzięki :lol:

Powodzenia w graniu ruskiego hokeja... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mowia ze waly w ruskim hokeju bo mafia bo niewiadomo co. Raz na jakis czas sie zdarzy. A na przyklad Sparta -Karlowe Vary w czeskiej lidze to co?? Mafia pruszkowska 8) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz jaki się odbył wy :c: mi kupon, także mam już dziś emocje z głowy. Może trzeba sobie zrobić przerwę z tydzień bo patałachy wywalają mi kupony dziś największy pewniak z ruskiego hokeja wczoraj dwa mecze oba kupony w 90 minucie. Coś jest nie tak. Pozdro :p:

 

"największy pewniak z ruskiego hokeja" ....ha ha ha! Zastanów się co piszesz :lol: Przecież tam największe wały idą!

Nie no dobre to było... Poprawiłeś mi humor.Dzięki :lol:

Powodzenia w graniu ruskiego hokeja... :))

Nie wiem co Cie tak bawi bo ja większość kasy zrobiłem na ruskim hokeju a jak się na nim nie znasz to nie mów że tam największe wały idą. To jest jedna z najlepszych lig hokejowych do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna Krzyś i dziś pewnie to samo - po ostatnich wyczynach faworytów postanowiłem dać szczęściu odpocząć i mam plan nie grać do soboty. Tak sobie planuję ograć wyżej w weekend i następną środę na rewanże ligi mistrzów. No ale już mnie cholernie korci cokolwiek puścić :mrgreen: No ale nawet jak nie będę miał czasu na granie i wyłapię jakieś ciekawe typy to umieszczę je na stronie. Aha wczoraj Villareal ładnie pograł i wywalił mnóstwo kuponów hehehe. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy kolego, ale ja również przychylam się do zdania, że granie ruskiego hokeja, to ogromne ryzyko! Dynamo gdy zrobiło sobie sporo przewagi to zaczęło oddawać na lewo i prawo, magnitogorsk wygrał kilka meczów po 5-6 bramek różnicy, a potem w plecy z cieniasami. To najbardziej nieobliczalna liga hokejowa w europie, obok niemieckiej i chyba (wiem, że niektórzy się zdziwią) słowackiej.

Ja te trzy ligi omijam, choć dwa razy w życiu na ruskich coś ugrałem;) Jeżeli więc tobie rosjanie przynoszą zysk, a jeżeli jeszcze spory to ci gratuluję i podziwiam odwagi oraz szczęścia!

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też nie zagrałem - żeby mi to tylko w krew nie weszło :mrgreen: Przeglądałem jednak ofertę i jeden typ zwrócił moją uwagę:

Villarreal - Mallorca 1.45 - 1

no i dla odważnych ciekawy meczyk z tym że to ryzyko bo Derby u siebie graję tragicznie ale jak chcą do pierwszej ligi to trzeba grać

Derby - Wolverhampton 1.85 - 1

Ale tak jak mówię Villareal jak najbardziej zwłaszcza że grają u siebie i tylko na początku sezonu mieli jakieś dwie wpadki u siebie a później już potrafili dokopać u siebie całej czołówce ligowej i myślę że dziś pewne 3 punkty. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała, jeszcze wracając do ligi Rosyjskiej w kija to dla mnie rewelka. To że czołowe zespoły coś oddają na koniec sezonu zasadniczegob tuż przed playoffami to normalka i ta liga nie jest odosobniona, przykład: Jokerit 4 porażki z rzędu !! ale nie tylko on, znalazłoby się więcej takich faworytów. Ale każdy ma swoje zdanie. Ja wiem że bardzo dużo meczyków z tej ligi mi wchodzi i nie nażekam. A co do dzisiejszych meczyków to miałem nochala szkoda że nie grałem :mrgreen: Villareal wygrał choć dziwnie się męczył, a Drewniak i jego kapela tradycyjnie u siebie TRAGEDIA w 89 min. jeszcze przegrywali i jakimś cudem zremisowali w 90 minucie. Dla mnie to fenomen że zespół który pcha się do 1 ligi - na właśnym boisku gra co najmniej dwa razy gorzej niż na wyjazdach. Gdyby nie ten feler już dawno mieliby zapewniony awans bez baraży i to pewnie z pierwszego miejsca. Jutro pewnie znów odpuszczę bo odkładam na weekend. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów nie gram ale mam dwa dobre typki. Wczoraj nie grałem i trafiłem bez pudła także można pewnie to grać w ciemno bo jak nie gram to moje typy wchodzą jak nóż w masło.

River Plate(Arg)-Nacional M.(Ur) 1.40 - 1

Karpat - Blues 1.40 - 1

Karpat ma szanse jeszcze wycyckać Jokerit i zagrać z pierwszego miejsca w playpffie, a że u siebie gra dobrze nie powinien mieć kło[potów z Blues. Co do River Plate to jeden z głównych pretendentów do Copa Libertadores. To wice leader obecnych rozrdywek w Argentynie ciągle z szansą na mistrzostwo, zespół ten ma świetny atak i powinien wysoko pokonać w tyym meczu Nacional. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Twoich typow:

Karpat - jedynego czego mozna sie obawiac w tym meczu to to, że Karpat zawsze mial z Blues jakies problemy (patrzac na wyniki bezposrednich spotkan w tym roku i w poprzednim sezonie). Powinni wygrac, ale ja wole zagrac Ilves - wydaje sie pewniejszy poniewaz ma wciaz szanse na udzial w play offach bez barazy,wiec i motywacja duza, a placa tyle samo Ilves - Saipa 1 1.40

River Plate - tu zgadzam sie z Toba w 100%.Widzac serie ostatnich meczow River w lidze oraz to ze sa druzyna z czolowki futbolu Poludniowo Amerykanskiego pozwala nam grac tylko czyta jedyneczke :: River Pl.-Nacional 1 1.4

 

Pozdrawiam :p:

 

cuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam. Skoro pieniądze same się pchają i dostałem jakie ratisowe 5 euro od bet-at-home to raz się żyje na noc i na jutro taki mały kuponik

River Plate - Nacional 1,35 - 1

Zlin - Litvinov 1,40 - 1

AKO: 1,89

No i jak :mrgreen:

Musi wejść !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no pewnie że wejdzie ;) Masz może już jakieś meczyki na sobote bo ja już na jutro puściłem "łobuza" jak masz to pisz w moim dziale to dodam coś do kuponiku o nazwie "BANDIT" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wczorajszego kuponu już 50% weszło choć River Plate 1-0 :shock: myślałem że ich zdemolują. Jeszcze dziś jeden meczyk i byłby dobry początek u nowego buka choć to tylko zabawa. Na dziś widzę dwa naprawdę dobre typy:

Czechy Play Off

Zlin - Litvinov (1m.) 1.40 - 1

Zlin w tym roku naprawdę jest w wielkiej formie. To jest pierwszy raz kiedy do play off wyszli z pierwszego miejsca. Grają świetnie zwłaszcza u siebie. Zupełnie odwrotnie jest z Litwinowem który wszedł do dalszych rozgrywek tylną furtką - tylko lepszym stosunkiem bramek niż Plzen. W bezpośrednich pojedynkach niby jast 2-2 ale Litvinov wykazywał zniżkę formy a Zlin odwrotnie.

Dane po sezonie zasadniczym

Zlin 52 31 2 4 3 12 145 : 102 104 pkt.

Litvinov 52 22 1 4 2 23 146 : 140 74 pkt.

Litvinov Zlin 2:3

Zlin Litvinov 0:2

Litvinov Zlin 0:1ot

Zlin Litvinov 3:4

Sparta P. - Vitkovice (1m.) 1.45 - 1

Sparta Praha 52 29 4 5 2 12 164 : 106 102

Vitkovice 52 22 3 6 2 19 136 : 126 80

Vitkovice Sparta Praha 1:2

Sparta Praha Vitkovice 2:2

Vitkovice Sparta Praha 4:3

Sparta Praha Vitkovice 4:3

Jak widać w bezpośrednich pojedynkach 3-1 dla Sparty. Myślę że Sparta będzie chciała szybko przejść przez ćwierćfinały i już w pierwszym meczu pokarze kto jednak jest głównym kandydatem w tej lidze do fotelu mistrza.

Pozdro ALL :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typki na dziś godne uwagi:

Zlin - Litvinov 1,40 - 1

Sparta P. Vitkovice 1,45 - 1

Cambur - Sparta R. 1,30 - x2

Zvolle - Eidhoven 1,35 - 1

Jokerit - HIFK 1,80 - 1 myśl że już koniec z wygłupami ze strony Jokeritu

Nancy - Guingamp 1,65 - 1 może pora coś w końcu wygrać

Vienna - Salzburg 1,35 - 1

Duisburg - Ahlen 1,45 - 1 to na przypał jak nie sprzedali albo sędzie to będzie dobrze

Jutro i w niedzielę szykuje się ładne granie :mrgreen: Pozdro ALL :p:

ROZWALIMY BUKA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam. Skoro pieniądze same się pchają i dostałem jakie ratisowe 5 euro od bet-at-home to raz się żyje na noc i na jutro taki mały kuponik

River Plate - Nacional 1,35 - 1

Zlin - Litvinov 1,40 - 1

AKO: 1,89

No i jak :mrgreen:

Musi wejść !!

No i weszło pierwszy kupon u nowego buka i proszę jeszcze kilka razy i już będzie ładna gotóweczka do pogrania u bet-at-home :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje ja też przed chwilą dzieki wygranej Vienny Capitals pomnożylem mój kapitał w bet-at-home :-) zlin też super a sparta dała ciała, Jokerit to juz standart znowu przegrali Vrolunda tez zgodnie z planem, tak wiec hokej dzisiaj w 90% był przewidywalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec hokej dzisiaj w 90% był przewidywalny

 

Możesz zaprezentować jak to wyliczyłeś %-) :mrgreen:

 

Ja bym raczej napisał tak - kolejny pewniak dnia z hokeja - Sparta, wywróciła kupony 90% osób grającym dzisiaj hokej :lol: Powodzenia i życzę dalszych sukcesów związanych z hokejem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec hokej dzisiaj w 90% był przewidywalny

 

Możesz zaprezentować jak to wyliczyłeś %-) :mrgreen:

 

Ja bym raczej napisał tak - kolejny pewniak dnia z hokeja - Sparta, wywróciła kupony 90% osób grającym dzisiaj hokej :lol: Powodzenia i życzę dalszych sukcesów związanych z hokejem... :)

 

kij razy oko i wyszlo 90% %-)

 

a konkretnie to biorą pod uwage osatnie mecze (w niektórych przypadkach kontuzje itd) mozna wybrać grupe meczy które powinny sie dac wytypować i jak dla mnie to dzisiaj nie bylo az tak źle

 

co do sparty to tych boroków juz od paru miesiecy nie gram, to są cioty a nie zespół :mrgreen: dla mnie juz dawno sa straceni są w stanie wygrać z silniejszym i oddac punkty słabszemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiś 2 kuponiki.

KUPON #1

Bayern - Werder 1,70 - 1 :mrgreen:

Stuttgart - Arminia Bielefeld 1,50 - 1 :mrgreen:

Vitesse - Willem II 1,65 - 1 :mrgreen:

AKO: 4,21 :p:

KUPON #2

Hannover - Hansa 1,65 - 2 :f:

Bochum - Schalke 04 2,00 - 2 :mrgreen:

Osasuna - Barcelona 1,70 - 2 :mrgreen:

AKO: 5,61

Jak obojętnie który wejdzie to będzie ładnie. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapomniałem o 3 kuponie.

KUPON #3

Borussia M. - Wolfsburg 1,25 - 1x :mrgreen:

Bayern - Werder 1,70 - 1 :mrgreen:

Bochum - Schalke 04 2,00 - 2 :mrgreen:

Mainz - Freiburg 1,90 - 1 :mrgreen:

Stuttgart - Arminia Bielefeld 1,50 - 1 :mrgreen:

Hamburger - Bayer 1,30 - 1x :mrgreen:

Hannover - Hansa 1,65 - 1 :c:

Osasuna - Barcelona 1,70 - 2 :mrgreen:

Atalanta - Milan 1,50 - 2 :mrgreen:

AKO: 66,25

No i kupon żony :mrgreen:

KUPON ŻONY:

Bochum - Schalke 04 2,00 - 2 :mrgreen:

Bayern - Werder 1p. 2,20 - 1 :mrgreen:

Atalanta - Milan 1,50 - 2 :mrgreen:

Osasuna - Barcelona 1,70 - 2 :mrgreen:

Monaco - Metz 1p. 2,00 - 1 :f:

AKO: 22,44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dobry ten dzisiejszy dzień jeden kuponik ładnie wszedł i niezła kaska będzie a zobaczcie na te 3 kupony razem z żony co nie weszły jaki nie fart. Monaco i Hanower zwłaszcza ten drugi to nieporozumienie. :c: Nie wiem o co chodzi. Przez tych patałachów uciekło mi kupe kasy i tylko dzięki temu kuponikowi co wszedł jastem na plusie :mrgreen:

Także jest dobrze. Teraz trzeba na jutro kuponik ładny zrobić :p: Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dobry ten dzisiejszy dzień jeden kuponik ładnie wszedł i niezła kaska będzie a zobaczcie na te 3 kupony razem z żony co nie weszły jaki nie fart. Monaco i Hanower zwłaszcza ten drugi to nieporozumienie. :c: Nie wiem o co chodzi. Przez tych patałachów uciekło mi kupe kasy i tylko dzięki temu kuponikowi co wszedł jastem na plusie :mrgreen:

Także jest dobrze. Teraz trzeba na jutro kuponik ładny zrobić :p: Pozdro All

 

miales bardzo dobre i ciekawe kupony :p troche pech, u mnie tez pare kuponow za grosze dzisiaj 1 meczem przepadło no ale co zrobic, trzeba walczyc

 

co do Hannoveru to mialem przeczycie ze Hansa moze zrobic niespodzianke, wszyscy ten zespół już skreślili, tymczasem oni grzeszą nieskutecznością i głupie błedy w obrnie powoduja ze sa tak nisko

kiedys musiało sie to odwrócić i niestety to dzisiaj nastąpiło - tzn to przełamanie sie

 

widzalem kilka ich meczy czy tez skrótów, grali w miare pudłowali strasznie potem tracili bramke i potem juz z szło z górki głupie błędy i porazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...