Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

:c: ..wa mać co jest takie ładne kuponiki przepadły. Ale nic jutro gramy dalej kupony dopiero jutro koło południa niestety ale pokombinuję z takimi kapelami jak: Luton 1; Milton Keynes 1x będzie coś czuje niespodzianka; Swindon 1; FC Brugge 1 (to można zagrać za każdą kasę ale kurs marny 1,15!!); St.Liege 1; Leverkusen 1; Stuttgart 1; Vitesse 1 no i może Athletico M. 1 no icoś strzeli/nie strzeli. To tyle. Ale dziś mnie załamali makaroniarze a D.Moskwa mogłem grać 1x a nie x2 a to z mojej głupoty akurat przegrałem bo wiedziałem że mecz piekielnie ciężki. Może jutro będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już postawiłem co miałem postawić i muszę powiedzieć że złamałem trochę swoje postanowienie że nie bedą mi się żadne mecze n kuponach dublować ale może będzie dobrze. Dziś 3 kuponiki i 1 bandzor ale o nim nie bedę pisał bo tam są 3 mecze + 15 strzeli/nie strzeli :mrgreen: Co tydzień będę puszczał takiego bandziora za 2zł bo muszę wam powiedzieć że jak jest dużo lig to to może wejść tylke że za 2zł to minimum 20 typów na taki kupon i można parę stówek wyjąć :DD - ale oczywiście nie polecam tego sposobu bo mocno nie pewny ja dopiero go będę testował ale jakby przypadkiem okazało sie że co raz mi wejdzie to dam znać.

 

KUPON 5

 

Leverkusen - Bochum 1,40 - 1 :mrgreen:



Stuttgart - Nurymberg 1,45 -1 :f::c::c:

Wolfsburg strz. 1,20 :f:

 

AKO: 2,44

Stawka 50zł

Ew.Wygrana 109,80

 

KUPON 6

 

Leverkusen - Bochum 1,40 - 1 :mrgreen:



Stuttgart - Nurymberg 1,45 -1 :f::c::c:

St.Liege - CS Brugge 1,30 - 1 :mrgreen:

Vitesse - Roosendaal 1,35 -1 :f:

JYP - SaiPa 1,50 - 1 :mrgreen:

 

AKO: 5,34

Stawka 20zł

Ew.Wygrana 96,10

 

KUPON 7

 

Atl.Madryt - Albacete 1,65 - 1 :mrgreen:



Sevilla - Barcelona 3,00 - X :f:

Luton - Tranmere 1,95 - 1 :f:

Swindon - Stockport 1,60 - 1 :f:

Bestktas - Malatya 1,50 - 1 :mrgreen:

Timra - Mora 1,60 - 1 :mrgreen:

Ejido - Pontevedra 1,75 -1 :mrgreen:

 

AKO: 107,03

Stawka 2zł

Ew.Wygrana 192,70

Stan Konta -1,30

No i to by było na tyle. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to :c::c::c::c: jest !! !! !! Jak to możliwe, że Stuttgart u siebie tak dał :c::c: i jeszcze Luton w morde. Ja :c: Może mi to ktoś wytłumaczyć ?? Adaś też miał pecha bo akurat na najlepszych zawodach roku zajął 1 miejsce exeqo cały dzień do :c::c: Jak jutro tak będą grać to mnie napewno coś trafi. A poza tym koniec z wygłupami od jutra po 2 góra 3 zdarzenia na kuponie; najlepiej z podpórką i raczej hokej i za 100zł w górę.

Pozdro i spadam bo mi osobiście chce się :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym szoku ze Stuttgartem nie bardzo mogę coś wymyślić mądrego i dlatego proszę dobrych ludzi o jakieś konkretne rady co do jutra bo bezsilność w jaką dziś wpadłem rzuciła mi na oczy tylko 2 typy na jutro

Plzen - Jihlava - 1

Turku - Blues - 1

Jak nic nie wymyślę to zagram to za 50zł albo jeden z nich za 100zł, ale liczę na podpowiedzi i może ktoś da jakiś cynk o piłce byle nie coś jak Stuttgart :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Stugart to naprawdę zonk, oglądałem ich mecz z zeszłego tygodnia, mieli kupę szczęścia, pierwsza bramka dla nich to była szmata, a później to jakoś się rozegrali, natomiast norynbergę też oglądałem i dramat...poprostu, a tu co? optymalne składy i takie jaja 0-2 2-2 2-4 niech ich licho weźmie, 1 dubel do piachu ;)

jutro pewny widzę póki co milan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała.

Dziś po ostatnim szoku mocno delikatnie i tak będzie pewnie przez cały tydzień bo trzebe odrabiać straty i nie myśleć o strasznych zyskach.

KUPON 8



Turku - Blues 1,50 - 1 :mrgreen:

Brema - Rostock 1,40 - 1 :mrgreen:

 

AKO: 2,10

Stawka 30zł

Ew.Wygrana 56,70 :p:

Stan Konta -31,30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na otarcie łez na zakończenie tygodnia dobre i to. KUPON 8 :arrowu:

Podsumowanie tygodnia



Kuponów 8

Trafionych 2

Zdarzeń 35

Trafionych 26

Skuteczność 74,28% SŁABO

Stan Konta na początku tygodnia 80zł

Stan Konta obecny 25,40zł

Widać wyraźnie że w tym tygodniu niestety się nie dorobiłem ale nie ma również tragedii choć - 54,60zł wyskoczyło z kieszeni - trochę w tym własnej głupoty bo miałem głupie pomysły na kupony w których było 4 zdarzenia i więcej a miałem nie robić takich głupot ale również chciałbym w tym miejscu zawodnikom Stuttgartu oraz Trondhaim powiedzieć :c::c::c::c::c::c: za to że przez nich straciłem dobrze ponad 200zł.

Wszystkim piszącym uwagi zwłaszcza te krytyczne wielkie dzięki i Pozdro.

Jutro widać potężna bryndza i aby nie przegrać tego co mam, a nic się w nie zmieni w ofercie moja noga w STS nie postanie.

Aha jeszcze jedno miło mi że miałem większego nosa niż Konrad_Wallenrod i mimo że ostatecznie nie zagrałem Plzna to jednak dał radę Jihlawie a Milan :c: HEHE; a i Fenix mam nadzieję nie postawił X w tym maczu :mrgreen:

Pozdro i piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka.

Nowy tydzień, nowe wyzwania nowe szanse. Dziś miałem nie grać bo mizeria przeogromna jak dla mnie ale po tym jak pewniki sobie ostatnio radzą a raczej nie radzą może trzeba grać dziwne rzeczy i dlatego dziś jeden kuponik i to singiel, a na dokładkę hokej i nie typuje zwycięscy tylko stawiam że strzelą powyżej 5 bramek także proszę "hokejarzy" o ostre strzelanie.

KUPON 9



Linkoepings - Sodertalje (il.g.) 1,80 - 2 :f:

AKO: 1,80

Stawka: 56zł

Ew.Wygrana 90,70zł

Stan Konta -30,60zł

Pozdro i życzę wysokich wygranych i piszcie, piszcie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większego pecha mieć nie mogłem bo grałem że w meczu będzie powyżej 5 goli a było 5!!

Tak więc kupon w plecki ale to było ryzyko. Trudno się mówi i zaczynamy od nowa na jutro widzę jakieś meczyki w hokejq i 1 angielską napewno jakiś kuponik za 30zł puszczę. Pozdro

Stan Konta -30,60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej wtopie (choć było blisko) dziś zaczynam od nowa i mam zamiar wybrać coś z tej trójki albo singiel albo jakiś duecik

Karpat -JYP 1

Comet - Trondheim 2

Froelunda - Brynas 1

Zamierzam to wysłać koło 14,00 także piszcie co o tych meczach sądzicie. A jak by ktoś wiedział że w którejś z drużyn zmarło kiku napastników albo byli cięzko połamani to liczę że podzielicie się tak cenną infofmacją.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej wtopie (choć było blisko) dziś zaczynam od nowa i mam zamiar wybrać coś z tej trójki albo singiel albo jakiś duecik

Karpat -JYP 1

Comet - Trondheim 2

Froelunda - Brynas 1

Zamierzam to wysłać koło 14,00 także piszcie co o tych meczach sądzicie. A jak by ktoś wiedział że w którejś z drużyn zmarło kiku napastników albo byli cięzko połamani to liczę że podzielicie się tak cenną infofmacją.

Pozdro.

 

dobre mecze też chcialem je na kuponie umieścić

 

myslalem jeszcze o meczu

Salzburg - Vienna Capitals

 

ale tak sobie mysle ze zagram singla chyba na Froelunde 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już jestem po wszystkim, byłem w STS i puściłem kolejny kuponik, ale bez Karpatu jak wcześniej planowałem no i nie dałem Salzburg - Vienna Capitals jak mi doradzał krzyś_nowak bo cos mi w tym meczu nie pasuje, ale za radę wielkie dzięki.

KUPON 10



Comet - Trondheim 1,40 - 2 :mrgreen:

Froelunda - Brynas 1,35 - 1 :mrgreen:

M'Brough strzeli 1,25 :mrgreen:

AKO: 2,36

Stawka 37zł

Ew.Wygrana 78,60zł

Stan Konta -67,60ł :roll:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki ale tez ten hokej mi troche nie pasuje a Arsenal ostatnio przegrywa talie mecze wiec w koncu powinnien wygrac:) pozdro

zycze wysokich wygranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etruSc graj rozpisem 3z4 lub innym to sie opłaca za takie stawki jakie grasz uwierz mi i kasy sie dużo nie traci zaufaj w przypadku gyd Ci jeden mecz nie wejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jest Wysek ja to wiem ale na takie rozpisy jak ja bym chciał grać potrzebuję złapać z tysiaka bo interesuje mnie bardziej 3z8 z tym że tam grałbym 3 mecze w gałe najlepiej faworytów na wyjazdach tak żeby kursy dochodziłe do 2pkt. i do tego 5 remisów w NBA. I to jest tak że jak trafisz 3 mecze i ze 2 remisy to jest dobrze do przodu a jak 3 remisy to kilka ładnych tysiączków na czysto :mrgreen: Z tym że każdy taki rozpis kosztuje 112zł a może wejść co któryś - w tamtym sezonie np. 2 remisy w kolejce były średnio co 3 kolejki a 3 remisy 4 razy w całym sezonie!! Także widziesz sam trafić jest ciężko ale nie niemożliwe. Jest tylko jedno małe ale, trzeba to grać koniecznie z jakimś innym rozpisem np.4z5 czy 3z5 bardziej pewnym, tak alby ewentualne wygrane z tego rozpisu szły na pokrycie strat na skutek braku remisów w NBA. No trochę to skomplikowane. Jedno jest pewne ewentualne wygrane na rospisie są dużo mniejsze niż w akumulacji a napewno stawki są większe lecz przy dobraniu odpowiedniego rozpisu szanse na wygranie czegokolwiek rosną z tyn że te pieniążki są mniejsze. Ale owszem dobrze pomyślany rozpis jest pewniejszy. Ja jednak na razie potestuję mój sposób - mam czuja że może coś z tego być tylko najważniejsze nie podpalać się a z tym mam największe problemy bo jak nie ma co grać ja jadę i robię sobie faworyta na siłę jak wczoraj. Także ja na razie potestuje swój pomysł a Ty Wysek walcz z rozpisami i pisz brachu jak Ci idzie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YES YES YES KUPON 10 :arrowu: :p:

Przed chwolką M'Borou strzelił bramkę i kuponik do przodu - no muszę powiedzieć że miałem nosa wszystko co nie pewne poodrzucałem i może nie jest to jakich wyszukany kupon ale jest dobrze.

Wygrana 78,60zł

Stan konta 11zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora spać, ale przed snem jeszcze postudiowałem ofertę jutrzejszą i widzę że śmialutko można grać jeżeli chodzi o piłkę PSV, Juwentus i mimo wszystko Milan (ja wiem że nikt nic nie musi ale oni MUSZĄ) ale PSV tragicznie marny kurs. Najprawdopodbniej zagram ruski hokej i pewnie dwa meczyki Magnitogorsk - CSKA Moscow i Togliatti - Niznekamsk oczywiście 1 w obu przypadkach. Przede wszystkim są gospodarzami, są wyżej w tabeli od rywali, mają lepszy bilans w dotychczasowych potyczkach ze swoimi jutrzejszymi rywalami, grają dobrze na własnym lodzie - zwłaszcza Togliatti, które tylko raz u siebie przegrało. Dodatkowo na te mecze są niezłe kursy odpowiednio 1,40 i 1,50. Piszcie jak widzicie ten pomysł bo ja to puszczam za 78zł!!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale pierwsza myśl jest najlepsza gram ruski hokej, zwłaszcza że chyba 3 czy 4 kolejki do końca to nie ma czasu na zabawę faworyci powinni wygrywać. Kurcze ale to trzeba zagrać w kombinacji min.3 mecze i muszę coś na siłę dorzucić dlatego pewnie postawię pewnie na Juve że strzeli bramkę za minimalny kurs ale chodzi o to aby nic nie popsuć. Teoretycznie Juve powinien bez problmu u sibie z Sampdorią bez problemu wygrać ale nie co być pazernym.

KUPON 11



Magnitogorsk - CSKA Moskwa 1.45 - 1 :mrgreen:

Togliatti - Neftekhimik 1.40 - 1 :mrgreen:

Juventus stzeli 1,10 :f::c:

AKO 2,23

Stawka 78zł

Ew.Wygrana 156,80zł

Stan Konta -67zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek coś jeszcze do piłarzy Juve :c::c::c: wam w :c::c::c::c:

A teraz kuponik na dziś, ale to już moje trzecie podejście do tego systemu i ostatnie 30zł :mrgreen:

KUPON 12



Verona - Venezia 1.50 - 1 :mrgreen:

Bergen - Valerenga 1,20 - 2 :mrgreen:

Timra - HV 71 1,21 - 1x :mrgreen:

AKO: 2,18

Stawka 30zł

Ew.Wygrana 58,90zł

Stan Konta -97zł :shock:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano widziałem i musze Ci powiedzieć że mogłeś dać Milan ale cóż to już po fakcie widzisz wcale te kursy za 1,10 to nie 100% dlamnie to jest ok 70% pewności ;) ja stawiałbym że juve wygra wiec i tak dupa :evil: włoska liga sie też robi trudna ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ale ja wczoraj dałem ciała bo ten Juventus dorzuciłem w ostatniej chwili tylko dla tego że u ruskich była potrójna kombinacja a co miałem przy babie dorzucić na szybko jak mizeria w ofercie - strzeli/nie strzeli i wybrałem ku :c: mistrza włoch :mrgreen: ale sposób mam niezły tylko muszę następnym razem patrzeć w domu co chcę grać :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 12 :arrowu:

Ciężko było z tą Veroną ale poszło i to jest najważniejsze. Jakoś ostatnio co drugi dzień wygrywam i może jakoś jutro by tę zależność odmienić. Trochę patrzyłem na typy jutrzejsze ale jakoś nie wiem jak grać. Pewnie pomieszam hokej z piłką i zagram po jednym meczu z piłki i kija.

Wstępnie mam kuponik Frankfurt-Koeln 2 i Hannover-Koelner 2 i może to wejść ale ryzyko spore. Zobaczę jutro jeszcze - można galatasaray, vitkovice, u ruskich jutro będzie ciężko nawet w Moskwie bo to derby a magnitogorsk za 1,15 to raczej szkoda bo istnieje cień szansy że nie zechce im się jutro na łyżwach jeździć no i eisaben jeszcze nie wygląda źle. Zobaczymy jutro Pozdro :p:

 

Stan Konta już tylko -38,10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...