Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanolek. Dziś znów pora na rozpisiki bo kasy niewiele na single i dubleciki za mało, choć jak bym miał grać to zagrałbym za 100zł Bayern i Real M.

KUPONIK 18



Arminia Bielefeld - Bayern 1,65 - 2 :f:

Essen - Duisburg 2,25 - 2 :f:

Osasuna - Real 1,75 - 2 :mrgreen:

Athletic - Betis 2,00 - 1 :f:

Manchester City - Manchester Utd 1,75 - 2 :mrgreen:

AKO: 22,74

Stawka 4zł

Ew.Wygrana 81,90

KUPON 19



Rozpis 3z4 + 4pewniaki

A Sevilia - Villarreal 3,00 - X :f:

B Athletic - Betis 1P 2,60 - 1 :f:

C Arminia Bielefeld - Bayern 1,65 - 2 :f:

D Reggina - Milan 1,70 - 2 :mrgreen:

T Bayer - Mainz 1,35 - 1 :mrgreen:

T Fenerbahce - Istanbulspor 1,15 - 1 :mrgreen:

T Feyenoord - Willem II 1,35 - 1 :mrgreen:

T Sparta - Excelsior 1,45 - 1 :f::c:

Stawka 8zł

Ew.Wygrana 228zł

KUPON 20



Rozpis 4z5

A Osasuna - Real 1p. 2,40 - 2 :f:

B Manchester City - Manchester Utd 1p. 2,35 - 2 :f:

C Arminia Bielefeld - Bayern 1p. 2,15 - 2 :f:

D Bayer - Mainz 1p. 1,75 - 1 :f:

E Juventus - Udinese 1p. 1,90 - 1 :mrgreen:

Stawka 10zł

Ew.Wygrana 174,60

KUPON 21



Rozpis 3z4 + 4 pewniki

A Livorno - Sampdoria 1p. 3,30 - 2 :f:

B Manchester City - Manchester Utd 1p. 2,15 - X :mrgreen:

C Osasuna - Real 1p. 2,15 - X :f:

D Espaniol - Getafe 1p. 2,20 - 1 :f:

T Inverness - Celtic 1,25 - 2 (nie rozegrany)

T Fenerbahce - Istanbulspor 1,20 - 1 :mrgreen:

T Bayer - Mainz 1,35 - 1 :mrgreen:

T Sparta - Excelsior 1,45 - 1 :f::c:

Stawka 8zł

Ew.Wygrana 272zł

No trochę tego dziś jest mam nadzieję że będzie lepiej niż wczoraj. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie dobre typki ale co z tego Duisburg nie poradził sobie z przed ostatnim zespołem w lidze a Saprta :c: to bez komentarza pewnie żeby nie zarypana Sarta wszedłby mi jakiś rozpis ale co tam, mam jeszcze szanse na 1 kombinację z rozpisu 4z5 zobaczymy jak wyjdzie. Tak sobie myslę że może lepiej obstawiać to na czym zupełnie się człowiek nie zna - chyaba zacznę grać na Kurling albo bobsleje jak ktoś wie gdzie można to obstawiać !! Pozdro all :p:

Może jak DREWNINIO RASIAK będzie grał w 1 lidze to dorobię się na strzeli/nie strzeli grając na DERBY. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etrusc ja już mam pewniaka na którego zawsze będe stawiał to jest MAnu C over 1 i po sprawie mało bramek pada a kursy nawet nawet mi też SPARTA zjebała ciekawy kupon ..Jestem zły na siebie bo w tym weekendzie nie było niespodzianek może poza VAlencią i że nic nie ugrałem FUCKI IT :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tygodnia



 

Kuponów 6

Trafionych 0

Skuteczność Kuponów 0%

Zdarzeń 38 ( nie liczę Celticu bo się nie odbył)

Trafionych 13

Skuteczność 34%

Stan Konta na początku tygodnia -88zł

Stan Konta obecny -156zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy na dziś

Vsetin - Litvinov 3,75 - 1

Hartlepool - Luton 2,25 - 1

Valerenga - Stavanger 1,30 - 1

Ingolstsdt - Iserlohn 1,45 - 1

Jokerit - Turku 1,70 - 1

Lugano - SCL Tigers 1,35 - 1

AKO: 36,50

 

Rozpis 2z4 + 4 pewniaki

A Hartlepool - Luton 3,05 - x

B Assat - HIFK 4,25 - x

C Blues - Lahti 4,80 - x

D Tappara Lukko 4,15 - x

T Valerenga - Stavanger 1,30 - 1

T Ingolstsdt - Iserlohn 1,45 - 1

T Lugano - SCL Tigers 1,35 - 1

T Triniec - Zlin 1,40 - 2

AKO: brak Max 6 kombinacji za 629,80zł

Ciekawe czy znów mnie pewniaki wydymają :mrgreen: Mam jeszcze bloki z Profka z wczoraj to napiszę póżniej bo są 3-dniowe.

Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 1 kuponu to też sie nad vsetinem zastanawiałem ;) fajny kurs i szanse na wygrana

a wiec i duze szanse na wygrana ale róznie moze byc

 

co do 2 kuponu to wydaje mi sie ze pewniaki siądą ;) a co do remisów w hokeju to może być niestety róźnie i moze być ciężko trafic w 2 dwa remisy w tych 4 meczach, ale życzę powodzenia

 

 

no to vsetin popłynął juz 0-4 ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Hokej tragedia i to nie tylko u mnie ale założę się że nie wielu dziś się dorobiło na nim, a niektóre wyniki mnie osobiście wbiły w ziemię. Jutro UEFA i po dzisiejszym to nie wiem czy naprawdę nie grać na Szachtar i Aachen bo napewno będą miały łatwiej niż dziś Strawanger a mimo że grał na wyjeździe to w czystym czasie nie przegrał i to z samą Valarengą. Nie wiem co jutro zagram ale pewnie w blokach coś puszczę. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też ale co szkodzi zaryzykować w bloku. A nóż :mrgreen: Nie muszę daleko sięgać pamięcią żeby sobie przypomnieć że faworyci potrafią wywalić wszystkie kupony :mrgreen: Nawet wczorajszy hokej. :c: Nie wiem czy w najlepszych drużynach zawodnicy pomęczeni po MŚ bo sporo ich tam grało czy już osiedli na laurach mając pewne miejsce w pucharach. :p: Ja zagram dziś hokej ruski i jak i tutaj faworyci dadzą ciała to znaczy że 2 ostatnie kolejki trzeba sobie odpuścić bo albo będzie sporo remisów albo bedą faworyci tyłki moczyć. :)) Ja poważnie w meczu AZ zagram albo 1 albo X. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, wielkie dzięki. :p: A co do typów dzisiejszych to miałem bloki 3z5 i 3 akumulowane w STS. Jeden kuponik mi wszedł na którym miałem 6 spotkań UEFA i wszystkie mecze z podpórką a że kuponik za 10zł to przy AKO 6,30 zwróci mi za resztę kuponów. Nic szczególnego będzie na miśka dla mojego Żuka. Na dziś tyle jutro coś puszczę ale też nie wiem czy się podzielę. Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sporo grania i troszkę kuponików poszło a mianowicie 6. 4 - STS i 2 bloki w Profie

KUPON #1

Rozpis 3z4 + 4 T

A Grazer AK - M'Brough 3,10 - x

B Heerenveen - Newcastle 3,10 - x

C Dynamo K. - Villarreal 3,05 - x

D CSKA Moskwa - Benfica 1,080 - 1

T Fenerbahce - Saragossa 1,11 - 1x

T Olympiakos (strz./nie strz.) 1,18 - 1

T Comet - Stjernen 1,10 - x2

T Trondheim - Frisk Asker 1,27 - 1

Max wygr. 256,70

KUPON #2

Dynamo K. - Villarreal 1,23 - 1x

CSKA Moskwa - Benfica 1,15 - 1x

Fenerbahce - Saragossa 1,11 - 1x

Aachen - Alkmaar 1,95 - 2

Basel - Lille 1,33 - 1x

Grazer AK - M'Brough 1,25 - x2

Heerenveen - Newcastle 1,48 - 1x

Olympiakos - Sochaux 1,80 - 1

AKO: 13,56

KUPON #3

Dynamo K. - Villarreal 3,05 - x

CSKA Moskwa - Benfica 1,80 - 1

Fenerbahce - Saragossa 1,70 - 1

Aachen - Alkmaar 1,95 - 2

Basel - Lille 3,00 - x

Grazer AK - M'Brough 3,10 - x

Heerenveen - Newcastle 3,10 - x

Olympiakos - Sochaux 1,80 - 1

AKO: 944,44 :mrgreen: To jest w dupe bandzior

KUPON #4

Lukko - HPK (il.g) 1,65 - 1

Turku - Assaet (il.g) 1,65 - 1

Timra - Frolunda (il.g) 1.80 - 1

Dynamo K. (strz./nie strz.) 1.22

Fenerbahce (strz./nie strz.) 1.14

Aachen (strz./nie strz.) 1.35

CSKA Moskwa (strz./nie strz.) 1.18

Olympiakos (strz./nie strz.) 1.18

AKO: 11,98

KUPON #5

Blok "4"

A

Timra - Frolunda 4,3 - x

Farjestads - Linkoepings 4,4 x

B

HIFK - SaiPa 1,28 - 1

Turku - Assaet 1,5 - 1

C

Aachen - Alkmaar 2,1 - 2

Fenerbahce - Saragossa 1,16 - 1x

Olympiakos - Sochaux 1,16 - 1x

Grazer AK - M'Brough 1,27 - x2

Max wygr 218zł

KUPON #6

Bloki "11"

A

Olympiakos - Sochaux 1,85 - 1

Aachen - Alkmaar 2,1 - 2

B

Grazer AK - M'Brough 2,25 - 2

Fenerbahce - Saragossa 1,85 - 1

C

Heerenveen - Newcastle 2,9 - x

Basel - Lille 2,91 - x

D

Dynamo K. - Villarreal 1,24 - 1x

CSKA Moskwa - Benfica 1,18 - 1x

Trondheim - Frisk Asker 1,27 - 1x

JYP - Jokerit 1,32 - x2

Max wygr.719,90

Różnice w kursach między kuponami z STS i blokami z Profa to oczywiste. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak namiętnie grają dzisiaj Dynamo 1 lub 1x lub x.A moim skromnym zdaniem tam będzie 2 :mrgreen: Villareal ostatnio to nie gra lecz wręcz napier..... a Dynamo poza sezonem jest.No chyba,że Hiszpanów mróz zaj.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 kupony na pierwszy liczę że wejdzie bo pewniak jak :c: a drugi taki dla jaj.

Kupon #1

Cottbus - Essen 1.75 - 1 :c:

Karlsruher - Dresden 1.80 - 1 :c:

Helmond - Apeldorn 1.70 - 1 :mrgreen: 7-1 !!

AKO: 5,36

Tutaj jak ktoś zajży do tabeli to będzie wiedział dlaczego tak zagrałem i nie bardzo jest o czym gadać jak ktoś tutaj da dupy to będzie bardzo duża niespodzianka mimo tak dużych kursów jak na gospodarzy.

KUPON #2

Taki z nudów i z braku sensu na jaki zapadłem po wczorajszym występie Fenercace. Zagrałem 18 meczyków z czego tylko 3 bez podpórki a reszta podparta x i teoretycznie jak nikt nie da ciała to też może wejść. Ale kupon którego nie polecam naśladować mimo że połowa ludzi w STS jak tam jestem co dzień widzę tylko tak rombie :mrgreen:

Preston - Ipswich 1,33 - 1x :mrgreen:

Lierse - Anderlecht 1,17 - x2 :mrgreen:

Emmen - Sparta R. 1,12 - x2 :mrgreen:

Helmond - Apeldorn 1,12 - 1x :mrgreen:

Heracles - Dordrecht 1,12 - 1x :mrgreen:

Cottbus - Essen 1,13 - 1x :mrgreen:

Karlsruher - Dresden 1,15 - 1x :mrgreen:

Trier - Ahlen 1,21 - 1x :mrgreen:

Belenenses - FC Porto 1,54 - 1x

Gaziantep - Besiktas 1,21 - x2 :mrgreen:

Sparta - Jihlava 1,15 - 1 :mrgreen:

Plzen - Vsetin 1.22 - 1 :mrgreen:

Blues - Jokerit 1,27 - x2 :c: a żeby w polayofie nie przeszedł1 rundy :c:

Petersburg - Magnitogorsk 1,25 - x2 :mrgreen:

Kazan - Lok.Jaroslaw 1,18 - 1x :mrgreen:

Neftekhimik - Spartak M. 1,10 - 1x :mrgreen:

Perm - Togliatti 1,15 - 2 :mrgreen:

Zug - Bern 1,55 - 1x :mrgreen:

AKO: 33,01

Aha żeby było śmieszniej to mam 2 takie kupony bo babce się w STS porąbało wszystko zaczęła kasować znów nabijać to znów kasować i już miałem dosyć wziąłem obydwa za minimalną stawkę z tym że na drugim nie mam meczy Cottbus i Karlsruher i AKO jest tam 25,40 :mrgreen: Miałem wogóle ich nie brać ale tak sobie pomyślałem że skoro tak się baba pomotała to może jakiś znak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie dziś Jokerit wy :c: bał pier :c: lony. Wiedziałem że jak przegrał 2 ostatnie to pewnie z 3 od końca w lidze powalczy żeby się rozruszać a tu ku :c: mać taka wtopa. A o szwabach to nic nie powiem bo szkoda gadać. Pozdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała analiza odnośnie Ligi niemieckiej na 22 kolejkę:

Mönchengladbach - Schalke 04 1,35- x2

Nie zagrają w Mgladbach: Elber, Kirch, Ziege, Ramovic

Nie zagrają w Schalke: Kläsener, Bordon, van Hoogdalem, Varela, Kmetsch, Azaouagh

I runda 2:3.Ostatni sezon 2:0.Gladbach od 4 domowych spotkań przeciwko Schalke nie pokonana.Ostatnia porażka to 15.08.1998 i 0:1 (Martin Max).W sezonie 1967/68 było 1:6, a rok wcześniej 11:0! Bilans: 20-8-4, bramki 75:23.

To będzie chyba najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz całej kolejki!!

Stuttgart - Hertha Berlin 1,19 - 1x

Nie zagrają w Sttutgracie: Zivkovic (za kartki), Streller, Élson, Lahm

Nie zagrają w Hercie: A. Friedrich (za kartki), Simunic, Neuendorf (za kartki), Cagara, Chr. Müller

Statystyka Hercie: I runda 0:0.Stuttgart na 12 ostatnich domowych spotkań przegrał z Herthą tylko raz (2000/01 0:1) tracąc przy okazji zaledwie 4 bramki.VfB jest jednak od dwóch spotkań domowych bez zwycięstwa, Hertha od 11 spotkań jest niepokonana.Bilans: 13-5-3, bramki 44:14.

Sttutgart pewnie jeszcze powiększy stratę do Leedera i mimo korzystnych statystyk oby udało się chociaż zremisować.

Hannover 96 - Bremen 2,40 - 2

Nie zagrają w "96": Diouf, Barnetta, Tarnat, But, Mertesacker

Nie zagrają w Bremie: Klose, Borel

Statystyka: I runda 0:3.Ostatni sezon 1:5, a rok wcześniej 4:4. "96" nie wygrał ostatnich domowych 8 spotkań z Bremą.Ostatnie zwycięstwo notując 22.04.1972 w stosumku 5:1 (3 gole Hansa Siemensmeyer'a).Bilans: 6-4-6, bramki 29:31.

Moim zdaniem bramkostrzelna Brema da sobie śmiało radę w tym spotkaniu.

Mainz- Bielefeld 3,10 - X

Nie zagrają w Mainz : Falkenmayer, F. Gerber, D. Weiland, Weber

Nie zagrają w Armini: Schuler, Boakye, Wisio

Statystyka: I runda 1:1.W ostatnim sezonie w 2 Bundeslidze było 0:2.Mainz przegrał ostatnie 3 domowe mecze (razem 7 porażek z rzędu).Bielefeld tylko 1 zdobyty punkt w 4 ostatnich wyjazdach.Bilans drugoligowy: 3-0-2, bramki 11:8.

Mecz dwóch beniaminków moim zdaniem taki którego nie trzeba wogóle grać i ciężko wytypować zwycięzcę a nie podpalałbym się tym ostatnim zwycięstwem nad Bayernem.

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1

Nie zagrają u Wilków: Weiser, Hristov, Hrgovic, Sarpei (za kartki)

Nie zagrają w Rostocku: Tjikuzu (rozwiązał kontrakt), Prica (za kartki), Sebastian (za kartki), Melkam, Allbäck (za kartki)

Statystyka: I runda 2:1.Ostatni sezon 3:1.VfL wygrał ostatnie 5 domowych spotkań z Hansą.Najwyższe zwuycięstwo notując w sezonie 2001/02 (4:0).Wolfsburg w rundzie rewanżowej jeszcze nie zdobył punktu, a Hansa od 13 gier pozostaje bez wygranej.Bilans: 5-2-0, bramki 14:4.

Wydaje mi się że hanza jest tu zdana na pożarcie i jest murowanym spadkowiczem do 2 bundesligi.

Bochum - Freiburg 1,17 - 1x

Nie zagrają w Bochum: van Duijnhoven, Meichelbeck, P. Madsen,

Nie zagrają w Freiburgu: Koejoe, Ramdane, Hermel, Olajengbesi Diabang

Statystyka: I runda 1:1.Ostatni sezon 3:0, a wcześniej dwie porażki Bochum (1:3 2000/01, 1:2 1998/99).VfL wygrał zaledwie jedno na ostatnich 6 domowych spotkań, Freiburg z dwoma remisami na ostatnie 3 wyjazdy.Bilans: 2-0-3, bramki 9:10.

Mecz słabeuszy ze strefy spadkowej i może tutaj gospodażom pomogą własne ściany i jak chcą mieć szanse na utrzymanie w lidze to takie mecze muszą wygrywać.

Nürnberg FC - Leverkusen 2,30 - 2

Nie zagrają w Norymberdze: Schäfer, Hajto, Nikl, Ketelaer, Leandro Silva, Schroth, Aidoo, D. Reinhardt

Nie zagrają w leverkuzen: Roque Junior, Juan (za kartki), C. Fritz

Statystyka: I runda 2:2.Club przegrał 3 na 5 domowych ostatnich spotkań z Leverkusen.Tylko w sezonie 2001/02 wygrał 1-0 po bramce Marka Nikl'a (1:0 było też w sezonach 1991/92 i 1990/91).Bilans: 6-5-5, bramki 22:21.

Strata Roque Juniora może nie będzie przeszkodą w pokonaniu średnio grającego rywala i na dodatek mocno osłabionego.

Bayern München - Dortmund 1,50 - 1

Nie zagra: Görlitz

Nie zagrają: Evanilson, Rosicky, Ewerthon, Odonkor, Gambino !!

Statystyka: I runda 2:2.Bayern od 12 spotkań domowych niepokonany przez Dortmund (z czego 5 remisów).Ostatnie zwycięstwo BVB na Olympiastadion jest datowane na sezon 1991/92 (3:0). W sezonie 1971/72 było nawet 11-1. Bilans: 21-8-6, bramki 81:35.

Panowie w tym meczu może być tylko jeden wynik. O spotkaniu w tamtym tygodniu można zapomnieć bo to wypadek przy pracy a jutro tak osłabioną Borusię u siebie powinni roznieść w pył. Największy pewniak kolejki !! :mrgreen: Polecam bardzo gorąco.

Hamburg SV - Kaiserslautern - 3,20 - X

Nie zagrają w Hamburgu: Trochowski, Mpenza

Nie zagrają: Wiese, Nerlinger, Ramzy, Nurmela, Mettomo (za kartki), Wittich

Statystyka: I runda 1:2.Ostatnio 2 z rzędu domowe zwycięstwa hamburczyków z Lautern, wcześniej 2:3 i 1:1.HSV wygrał swoje ostatnie dwa domowe mecze w stosunku 2:1 (z Mainz i VFB Stuttgart).FCK od 7 spotkań niepokonany (i tylko 4 bramki stracone).Bilans: 27-8-5, bramki 91:43.

Bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania zwycięzcy. Obydwa zespoły mają dobrą passe ale bardziej osłabiony będzie K'lautern i na wyjeżdzie może się to zemścić. Mi przychodzi do głowy tylko remis ze wskazaniej jednak na Hamburg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała analiza odnośnie Ligi niemieckiej na 22 kolejkę:

Mönchengladbach - Schalke 04 1,35- x2

Nie zagrają w Mgladbach: Elber, Kirch, Ziege, Ramovic

Nie zagrają w Schalke: Kläsener, Bordon, van Hoogdalem, Varela, Kmetsch, Azaouagh

I runda 2:3.Ostatni sezon 2:0.Gladbach od 4 domowych spotkań przeciwko Schalke nie pokonana.Ostatnia porażka to 15.08.1998 i 0:1 (Martin Max).W sezonie 1967/68 było 1:6, a rok wcześniej 11:0! Bilans: 20-8-4, bramki 75:23.

To będzie chyba najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz całej kolejki!!

Stuttgart - Hertha Berlin 1,19 - 1x

Nie zagrają w Sttutgracie: Zivkovic (za kartki), Streller, Élson, Lahm

Nie zagrają w Hercie: A. Friedrich (za kartki), Simunic, Neuendorf (za kartki), Cagara, Chr. Müller

Statystyka Hercie: I runda 0:0.Stuttgart na 12 ostatnich domowych spotkań przegrał z Herthą tylko raz (2000/01 0:1) tracąc przy okazji zaledwie 4 bramki.VfB jest jednak od dwóch spotkań domowych bez zwycięstwa, Hertha od 11 spotkań jest niepokonana.Bilans: 13-5-3, bramki 44:14.

Sttutgart pewnie jeszcze powiększy stratę do Leedera i mimo korzystnych statystyk oby udało się chociaż zremisować.

Hannover 96 - Bremen 2,40 - 2

Nie zagrają w "96": Diouf, Barnetta, Tarnat, But, Mertesacker

Nie zagrają w Bremie: Klose, Borel

Statystyka: I runda 0:3.Ostatni sezon 1:5, a rok wcześniej 4:4. "96" nie wygrał ostatnich domowych 8 spotkań z Bremą.Ostatnie zwycięstwo notując 22.04.1972 w stosumku 5:1 (3 gole Hansa Siemensmeyer'a).Bilans: 6-4-6, bramki 29:31.

Moim zdaniem bramkostrzelna Brema da sobie śmiało radę w tym spotkaniu.

Mainz- Bielefeld 3,10 - X

Nie zagrają w Mainz : Falkenmayer, F. Gerber, D. Weiland, Weber

Nie zagrają w Armini: Schuler, Boakye, Wisio

Statystyka: I runda 1:1.W ostatnim sezonie w 2 Bundeslidze było 0:2.Mainz przegrał ostatnie 3 domowe mecze (razem 7 porażek z rzędu).Bielefeld tylko 1 zdobyty punkt w 4 ostatnich wyjazdach.Bilans drugoligowy: 3-0-2, bramki 11:8.

Mecz dwóch beniaminków moim zdaniem taki którego nie trzeba wogóle grać i ciężko wytypować zwycięzcę a nie podpalałbym się tym ostatnim zwycięstwem nad Bayernem.

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1

Nie zagrają u Wilków: Weiser, Hristov, Hrgovic, Sarpei (za kartki)

Nie zagrają w Rostocku: Tjikuzu (rozwiązał kontrakt), Prica (za kartki), Sebastian (za kartki), Melkam, Allbäck (za kartki)

Statystyka: I runda 2:1.Ostatni sezon 3:1.VfL wygrał ostatnie 5 domowych spotkań z Hansą.Najwyższe zwuycięstwo notując w sezonie 2001/02 (4:0).Wolfsburg w rundzie rewanżowej jeszcze nie zdobył punktu, a Hansa od 13 gier pozostaje bez wygranej.Bilans: 5-2-0, bramki 14:4.

Wydaje mi się że hanza jest tu zdana na pożarcie i jest murowanym spadkowiczem do 2 bundesligi.

Bochum - Freiburg 1,17 - 1x

Nie zagrają w Bochum: van Duijnhoven, Meichelbeck, P. Madsen,

Nie zagrają w Freiburgu: Koejoe, Ramdane, Hermel, Olajengbesi Diabang

Statystyka: I runda 1:1.Ostatni sezon 3:0, a wcześniej dwie porażki Bochum (1:3 2000/01, 1:2 1998/99).VfL wygrał zaledwie jedno na ostatnich 6 domowych spotkań, Freiburg z dwoma remisami na ostatnie 3 wyjazdy.Bilans: 2-0-3, bramki 9:10.

Mecz słabeuszy ze strefy spadkowej i może tutaj gospodażom pomogą własne ściany i jak chcą mieć szanse na utrzymanie w lidze to takie mecze muszą wygrywać.

Nürnberg FC - Leverkusen 2,30 - 2

Nie zagrają w Norymberdze: Schäfer, Hajto, Nikl, Ketelaer, Leandro Silva, Schroth, Aidoo, D. Reinhardt

Nie zagrają w leverkuzen: Roque Junior, Juan (za kartki), C. Fritz

Statystyka: I runda 2:2.Club przegrał 3 na 5 domowych ostatnich spotkań z Leverkusen.Tylko w sezonie 2001/02 wygrał 1-0 po bramce Marka Nikl'a (1:0 było też w sezonach 1991/92 i 1990/91).Bilans: 6-5-5, bramki 22:21.

Strata Roque Juniora może nie będzie przeszkodą w pokonaniu średnio grającego rywala i na dodatek mocno osłabionego.

Bayern München - Dortmund 1,50 - 1

Nie zagra: Görlitz

Nie zagrają: Evanilson, Rosicky, Ewerthon, Odonkor, Gambino !!

Statystyka: I runda 2:2.Bayern od 12 spotkań domowych niepokonany przez Dortmund (z czego 5 remisów).Ostatnie zwycięstwo BVB na Olympiastadion jest datowane na sezon 1991/92 (3:0). W sezonie 1971/72 było nawet 11-1. Bilans: 21-8-6, bramki 81:35.

Panowie w tym meczu może być tylko jeden wynik. O spotkaniu w tamtym tygodniu można zapomnieć bo to wypadek przy pracy a jutro tak osłabioną Borusię u siebie powinni roznieść w pył. Największy pewniak kolejki !! :mrgreen: Polecam bardzo gorąco.

Hamburg SV - Kaiserslautern - 3,20 - X

Nie zagrają w Hamburgu: Trochowski, Mpenza

Nie zagrają: Wiese, Nerlinger, Ramzy, Nurmela, Mettomo (za kartki), Wittich

Statystyka: I runda 1:2.Ostatnio 2 z rzędu domowe zwycięstwa hamburczyków z Lautern, wcześniej 2:3 i 1:1.HSV wygrał swoje ostatnie dwa domowe mecze w stosunku 2:1 (z Mainz i VFB Stuttgart).FCK od 7 spotkań niepokonany (i tylko 4 bramki stracone).Bilans: 27-8-5, bramki 91:43.

Bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania zwycięzcy. Obydwa zespoły mają dobrą passe ale bardziej osłabiony będzie K'lautern i na wyjeżdzie może się to zemścić. Mi przychodzi do głowy tylko remis ze wskazaniej jednak na Hamburg.

 

 

 

Siema co do twoich analiz sa rzeczowe konkretne i pomoga nam wszytskim ale apropo Bayernu nie gra na 100% Ballack( mozg druzyny-on jest mozg a reszta pinki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mózg nie gra ale jeśli stracą pkt u siebie jeszcze przy tylu nieobecnych zawodnikach w Borussi to będzie coś dziwnego mam nadzieje że będzie 1 bo postawiłem na Bayern ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki analizy analizami ale jeszcze trzeba mieć za co grać, a ja niestety nie bardzo mam i dziś tylko część niemieckiej ligi puścilem a dokładniej to co wydaje mi się najpewniejsze. Do tego dołożyłem co nie co i jest kupon. Drugi jak wczoraj na wariata większość z podpórkami i nie liczę na nic bo napewno znajdzie się taki 2 Jokerit jak wczoraj i wywali mi wszystko. Pozdro :p:

KUPON #1

Rotherham - Derby 1,90 - 2 :mrgreen:

West Ham - Plymouth 1,60 - 1 :mrgreen:

Genk - Westerlo 1.50 - 1 :mrgreen:

Bayern - Dortmund 1.50 - 1 :mrgreen:

Hannover - Brema 2,20 - 2 :mrgreen:

Nuernberg - Leverkusen 2,20 - 2 :mrgreen:

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1 :mrgreen:

AKO: 52.97 :p:

KUPON #2

Rotherham - Derby 1,19 - x2 :mrgreen:

West Ham - Plymouth 1,10 - 1x :mrgreen:

Genk - Westerlo 1,50 - 1 :mrgreen:

Bayern - Dortmund 1,50 - 1 :mrgreen:

Hannover - Brema 1,29 - x2 :mrgreen:

Nuernberg - Leverkusen 1,29 - x2 :mrgreen:

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1 :mrgreen:

Reading - Coventry 1,10 - 1x :f::c:

Hull - Wrexham 1,05 - 1x :mrgreen:

PSV - Nijmegen 1,20 - 1 :mrgreen:

Bochum - Freiburg 1,15 - 1x :mrgreen:

Charleroi - Mons 1,10 - 1x :mrgreen:

Rio Ave - Boavista 1,32 - 1x :mrgreen:

Messina - Juventus 1,10 - x2 :mrgreen:

Udinese - Inter 1,27 - x2 :mrgreen:

Frankfurt - Wolfsburg 1.35 - 1 :mrgreen:

No to by było na tyle lepiej żeby coś weszło bo zostało mi na granie 5zł :mrgreen: Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier...a jakie ako na kuponie nr 2??A jaka stawka na tych kuponach?A jaki masz stan konta??Staraj sie Robo to Cie może Kaligula przeniesie do Vip-ów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki analizy analizami ale jeszcze trzeba mieć za co grać, a ja niestety nie bardzo mam i dziś tylko część niemieckiej ligi puścilem a dokładniej to co wydaje mi się najpewniejsze. Do tego dołożyłem co nie co i jest kupon. Drugi jak wczoraj na wariata większość z podpórkami i nie liczę na nic bo napewno znajdzie się taki 2 Jokerit jak wczoraj i wywali mi wszystko. Pozdro :p:

KUPON #1

Rotherham - Derby 1,90 - 2

West Ham - Plymouth 1,60 - 1

Genk - Westerlo 1.50 - 1

Bayern - Dortmund 1.50 - 1

Hannover - Brema 2,20 - 2

Nuernberg - Leverkusen 2,20 - 2

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1

AKO: 52.97

KUPON #2

Rotherham - Derby 1,19 - x2

West Ham - Plymouth 1,10 - 1x

Genk - Westerlo 1,50 - 1

Bayern - Dortmund 1,50 - 1

Hannover - Brema 1,29 - x2

Nuernberg - Leverkusen 1,29 - x2

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1

Reading - Coventry 1,10 - 1x

Hull - Wrexham 1,05 - 1x

PSV - Nijmegen 1,20 - 1

Bochum - Freiburg 1,15 - 1x

Charleroi - Mons 1,10 - 1x

Rio Ave - Boavista 1,32 - 1x

Messina - Juventus 1,10 - x2

Udinese - Inter 1,27 - x2

Frankfurt - Wolfsburg 1.35 - 1

AKO: 34,23

No to by było na tyle lepiej żeby coś weszło bo zostało mi na granie 5zł :mrgreen: Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...