Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi


Z tym piwkiem to pewnie trzeba bedzie poczekać :c: bo na jednym wywalił mnie u siebie w dupe lepszy reading momo że ponad godzinę prowadził a teraz nie mogę uwierzyć w to co widzę bo po 1 połowie :c: przegrywa u siebie Genk z jakimiś cieniasami. Szlag mnie trafi po tym jak weszły mi takie mecze i wy :c: mnie jakiś zaje :c: Genk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki analizy analizami ale jeszcze trzeba mieć za co grać, a ja niestety nie bardzo mam i dziś tylko część niemieckiej ligi puścilem a dokładniej to co wydaje mi się najpewniejsze. Do tego dołożyłem co nie co i jest kupon. Drugi jak wczoraj na wariata większość z podpórkami i nie liczę na nic bo napewno znajdzie się taki 2 Jokerit jak wczoraj i wywali mi wszystko. Pozdro :p:

KUPON #1

Rotherham - Derby 1,90 - 2

West Ham - Plymouth 1,60 - 1

Genk - Westerlo 1.50 - 1

Bayern - Dortmund 1.50 - 1

Hannover - Brema 2,20 - 2

Nuernberg - Leverkusen 2,20 - 2

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1

AKO: 52.97

 

No to by było na tyle lepiej żeby coś weszło bo zostało mi na granie 5zł :mrgreen: Pozdro :p:

 

Mam nadzieje że ten kuponik nie puściłeś za marne groszę tylko coś konkretnieszjego :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszło kurcze ale jaja kto obserwował Genk to wie co się działo w tym meczu. Mało zawału nie dostałemale z Boską pomocą się udało. Niestety zagrałem za nie wielki pieniądze bo jestem spłukany ale wygrałem tyle że na jakiś czas na niezłe granie wystarczy. Nie chce być niekonsekwentny i gołoslowny - powiedziałem że nie podaję stawek to nie będę się chwalił ile wygrałem ale pochwalę się że przez ostatnie 2 dni zagrałem 46 spotkań z czego tylko 4 nie weszły co daje średnią 91,3 a to już jest nie źle. Ale nie szukam tutaj poklasku bo jak widać te dwa tasiemce wczorajszy i dzisiejszy grałem prawie całe z podpórkami. Dziś znów mało brakowało a dziwoląg by mi wszedł. Wywalił mi tylko jeden mecz Reading - Coventry grałem 1x i wygrywali większość spotkania i przegrali z cieniasami u siebie. Ale z tego kuponiku co mi wszedł powiem wam jestem dumny bo nie grałem go na fart a naprawdę przemyslałem co chyba było widać wczoraj bo oparłem go na wczorajszych przemysleniach - troszkę tylko modyfikując. Bardzo żałuję tylko że nie miałem kasy na większą atawkę. Szkoda również że nie zaryzykowałem zagrania całej ligi bo moje przewidywania okazały się słuszne. Wszystkim którzy zechcieli skomentować moje granie - dzięki. Dobry to był dzień. Pozdro :p: Typki na jutro albo rano albo dopiero po południu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki analizy analizami ale jeszcze trzeba mieć za co grać, a ja niestety nie bardzo mam i dziś tylko część niemieckiej ligi puścilem a dokładniej to co wydaje mi się najpewniejsze. Do tego dołożyłem co nie co i jest kupon. Drugi jak wczoraj na wariata większość z podpórkami i nie liczę na nic bo napewno znajdzie się taki 2 Jokerit jak wczoraj i wywali mi wszystko. Pozdro :p:

KUPON #1

Rotherham - Derby 1,90 - 2

West Ham - Plymouth 1,60 - 1

Genk - Westerlo 1.50 - 1

Bayern - Dortmund 1.50 - 1

Hannover - Brema 2,20 - 2

Nuernberg - Leverkusen 2,20 - 2

Wolfsburg - Rostock 1,60 - 1

AKO: 52.97

 

No to by było na tyle lepiej żeby coś weszło bo zostało mi na granie 5zł :mrgreen: Pozdro :p:

 

Mam nadzieje że ten kuponik nie puściłeś za marne groszę tylko coś konkretnieszjego :p:

 

Gratki - jesteś mocny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka dziś po wczorajszym dobrym dniu spokojniej. Odebrałem gotówę od buka i pojechałem rozpisem 3z4.

KUPON #1

Stuttgart - Hertha 3,10 - x

Borussia M. - Schalke 04 3,10 - x

Celtic - Rangers 3,05 - x :f: (już widziałem wynik)

Vĺlerenga - Trondheim 4,40 - x

Max 280zł

Już cały rozpis na pewno nie wejdzie ale jak Niemcy pograją dobrze i Valarenga nie odpuści jak ostatnio to szanse są. Jutro pewnie też coś puszczę ale bandziora - oczywiście jak będzie z czego wybrać. Czekam na środę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie udało się łiczyłem trochę na bardziej wyrównaną walkę tych dróżyn które typowałem ale niestety. Mówi się trudno ale jutro jest ładny ruski hokej trzeba jakiś ładny kuponik sklecić . :p: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupencje jeża nie ma co grać, ale żeby nie odwyknać zagrałem 2 kuponiki z czego ten dłuższy tradycyjnie nie potzrzebnie. :mrgreen:

KUPON #1

Duisburg - 1860 Monachium 1.70 - 1

Lok.Jaroslaw - CSKA Moskwa 1.55 - 1

Togliatti - Czerepovec 1.12 - 1x

Vasteras - Ystad 1,20 - 2

AKO: 3,54

To moim zdaniem dobry kuponik :mrgreen:

KUPON #2

Crawley Town - Morecambe 1,21 - 1x

Duisburg - 1860 Monachium 1,10 - 1x

Benfica - Guimaraes 1.45 - 1

Perugia - Salernitana 1.60 - 1

D.Moskwa - Himik 1,12 - 1x

Lok.Jaroslaw - CSKA Moskwa 1.14 - 1x

Togliatti - Czerepovec 1.12 - 1x

UFA - Petersburg 1,30 - 1x

Spartak M. - Perm 1,30 - 1

Djurgarden - HV 71 1.35 - 1

Farjestads - Brynas 1.35 - 1

Lulea - Frolunda 1,39 - x2

AKO: 18,90

Ten kupon nie jest dobry, jest tylko jeden plus tego kuponu a mianowicie jest za 2zł :mrgreen:

Życzę wszystkim wysokich wygranych ale pewnie dziś będzie ciężko a jak Diusburg wrazie co przegra to już tragedia. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień jeździłem i chyba mnie za mocno przytłukło bo puściłem takie kupony:

KUPON #1

Bayern - Arsenal 2,20 - 1

Liverpool - Leverkusen 3,00 - x

PSV - Monaco 3,00 - x

Real M. - Juventus 2,90 - x

AKO: 57,52

KUPON #2

Bayern - Arsenal 1,25 - 1x

Liverpool - Leverkusen 3,35 - 2

PSV - Monaco 3,00 - x

Real M. - Juventus 1,18 - 1x

Ipswich - Watford 1,50 - 1

Karpat - JYP 1,45 - 1

AKO: 32,24

KUPON #3

Ipswich - Watford 1,50 - 1

Karpat - JYP 1,45 - 1

Jokerit - Assat 1,35 - 1

Tranmere - Huddersfield 1,60 - 1

Luton - Walsall 1,50 - 1

Sunderland - Rotherham 1,40 - 1

AKO: 9,87

O nic mądrzejszego nie wymyśliłem jak wejdzie to dobrze jak nie to trudno. Poza Ligą mistrzów pozostałe mecze uważam za pewniaki ale zobaczymy co los da. A odnośnie LM to też mogą być przeróżne kombinacje, ja sobie założyłem że nie wygra Arsenal, Liverpool, Juve i PSV ale zobaczymy (nie wygra to nie zanaczy że nie zremisuje :mrgreen: ). Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień jeździłem i chyba mnie za mocno przytłukło bo puściłem takie kupony

 

Nie martw sie , nie jest źle.Całkiem ciekawe kupony , tylko kurcze uważam że PSV wygra z Monaco , ale to tylko moje zdanie .Pozdro i życzę wygranej :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu puściłeś dwa takie same mecze na kuponie PSV-MONACO :shock: mnie życie nauczyło by tego nie robić Ty też tego doświadczyłeś a ten 3 kuponik całkeim całkiem .LM to jest jedna wielka niespodzianka :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co nie ktozy gadaja glupoty az mi sie nie chce ich slochac ja siedzialem cala noc i cos takiego wykminilem

Real-Juventus 1 lub 1x w realu nie zagraja woodgate,salgado? juve trezeguet,montero,kapo

liverpool-leverkusen 2 gdzie nie zagraja w liverpool: gerrard,morientes,xabi alonso,pellegrino,cisse,sinama-pongolle - leverkusen nowotny, bobic

psv-monaco 1

nie zagraja psv de jong- monaco chevanton,oshadogan,squillaci?,plasil

bayern-arsenal 1

ie zagraja batyern ballack arsenal campbell,edu,bergkamp.cole arsenal

 

to sa moje typy i troszke ich opisalem zebyscie mieli latwiej kto gra a kto nie gra w podstawowym skladzie bedzie latwiej wytypowac faworyta

 

 

pozadro dla wszystkich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :DD :DD :DD :DD :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pernicze ale wyniki !! Żeby nie Dudi patałach to Liverpool już na 1000% miałby awans. A tak to napewno można grać na awans w rewanżach Bayern. Jutro bez ceregieli i kombinacji.

Manchester U. - Milan 2,05 - 1

Barcelona - Chelsea 2,00 - 1

Stawka: WYSOKO

Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację z ciotami z Jokerit :p: ja też miałem wtopkę :f: ale wydaje mi się, że następnym razem już nie podarują pkt. - Karpat się zbliża po fotelik lidera :)

 

Pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzy kuponiki

KUPON #1

Barcelona Chelsea 1-0 6,50 - 1

Brema - Lyon 1p. 2,75 - 1

Man.Utd. 1p. 2,75 - 1

AKO: 49,16

KUPON #2

Barcelona Chelsea 1x - 1,20

Man.Utd. - Milan 2,00- 1

Brema Lyon 1,22 - 1x

FC Porto 1,30 - x2

AKO: 3,81

KUPON #3

Chelsea strz./nie strz. 2,65 - 2

Milan strz./nie strz. 2,60 - 2

Brema - Lyon 2,05 - 1

FC Porto - Inter 1,30 - x2

AKO: 18,36

Jak mi 1 albo 3 wejdzie to będę miał na dwa miesiące grania. Pozdro :p:

Piszcie opinie bo wieje nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzy kuponiki

KUPON #1

Barcelona Chelsea 1-0 6,50 - 1

Brema - Lyon 1p. 2,75 - 1

Man.Utd. 1p. 2,75 - 1

AKO: 49,16

KUPON #2

Barcelona Chelsea 1x - 1,20

Man.Utd. - Milan 2,00- 1

Brema Lyon 1,22 - 1x

FC Porto 1,30 - x2

AKO: 3,81

KUPON #3

Chelsea strz./nie strz. 2,65 - 2

Milan strz./nie strz. 2,60 - 2

Brema - Lyon 2,05 - 1

FC Porto - Inter 1,30 - x2

AKO: 18,36

Jak mi 1 albo 3 wejdzie to będę miał na dwa miesiące grania. Pozdro :p:

Piszcie opinie bo wieje nudą.

 

a więc tak #1 to jakiś kosmos hehe ja już w LM pierwszych połów nie obstawiam ;) #2 widać że sie bałeś dać czystą 1 na Barce ale sądze że wejdzie #3 hmm widać że nie wierzysz w to że Chealse walnie brame ja bym obstawił tutaj wynik 2-1 ;) ale zobaczymy co będzie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale w Chelsea najlepsi strzelcy nie grają a poza tym mam przeczucie że posiadanie piłki może być 65%/35% z czego 3/4 na połowie Chelsea. Moim zdaniem Barca od początku pójdzie prawie całym zespołem na poł. Chelsea. Ale jak mówiesz piłka jest jedna a na dodatek okrągła i bramki są dwie tyle że ja uważam że tylko jedna będzie zdobyta. No chyba że bramkarz Barcy będzie łapał i piłka si odbije od KEMPY hehehe ;) Pozdro i życzę Wysek wygranej. Jak mój jakiś kupon wejdzie to i Twój także. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. No chyba że bramkarz Barcy będzie łapał i piłka si odbije od KEMPY hehehe ;) Pozdro i życzę Wysek wygranej. Jak mój jakiś kupon wejdzie to i Twój także. :p:

 

 

Życzmy sobie nawzajem wygrajmy i nie dziękujmy a ta aluzja to do Dudka miał pecha no i co poradzić :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się kupon 2 ma duze szanse wejścia. W nr 1 i 3 możesz polec w typach na Chelsea... ale życzę powodzonka i oby weszły ,,wsyskie tzy" :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro gram tylko jeden kupon i pewnie taki:

KUPON #1

Dniepro - Partizan 1.95 - 1

Schalke - Szachtar 1.55 - 1

Alkmaar - Aachen 1.35 - 1

Stuttgart - Parma 1.50 - 1

Lille - Basel 1.60 - 1

M'Brough - Grazer AK 1.35 - 1

Villarreal - Dynamo K. 1.65 - 1

Storhamar - Sparta S. 1.35 - 1

Trondheim - Lillehammer 1.25 - 1

AKO 36,81

:p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek ja nic ne myslę, myślałem we wtorek i wczoraj i o kant d... to potłuc. Te kupony co wczoraj napisałem to tylko propzycje ale ten drugi coraz bardziej mi się podoba. Feyenord -oczywiście, może strzelić nawet 7 bramek to nie obliczalny zespół tylko po tym co się stało wczoraj to nie wiem czy wogóle kasy nie przykitrać do soboty a dziś puścić ten pierwszy kupon za 2zł i dołożyć jeszcze na przypał ze dwa mecze. Nie wiem żeby nie było jakichś super sensacji albo remisów. Dziś chyba lepsze jest granie na awans ale kursy tragicznie małe. A z Feyenordem to lepiej grać na awans bo większy kurs. Dla mnie osobiście najwięsza zagadka to mecz Saragossa - Fenerbahce !! Ten wynik z przed 2 tygodni jakiś podejżany z tym że tutaj do dogrywki wystarczy turkom wygrać 0-1 i wszystko się może zdarzyć a Saragossa nie jest dla mnie żadną wielką drużyną i Turcy przy max. zaangażowaniu powinni ich powieźć, tak samo Ajax, a co do Valencji powinna ten mecz śmiało wygrać i to bez większego wysiłku. Pewniakiem do awansu jest też CSKA ale kurs malutki a meczu może nie wygrać także odradzałbym granie tego meczu. Tak samo nie ruszam meczu Sevilli z Panatinaikosem bo gospodarze powinni to wygrać ale Grecy łatwo skóry nie sprzedadzą i tam może być jakś dogrywka. Na pewno wieczorem będzie wszystko wydawało się proste i jasne ale na obecną chwilę Schalke, Alkmar, Stuttgart, Valencja, M;borough i Villareal to dla mnie pewniaki do awansu tyle że kursy malutkie i można zagrać coś takiego:

Villareal awans -1,60

Stuttgart awans - 1,40

Alkmar - Sachtar 1,35 - 1

I te meczyki zagrać za większą kaskę moim zdaniem to musi wejść :p: Wysek rozawl buka za mnie i za siebie zrób taki kupon żeby wrzucili go do ulotki :p: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygram coś to obiecuje zrobi taki kupon że będzie w ulotce a narazie musze coś wygrać w moim dziale jest kuponik który zaraz ide puścić i zobaczymy co bedzie ;)

 

3mam kcuiki za nas :mrgreen:

 

A to takie małe sugestie :

 

Feynord wystaczy jedna brama do dogrywki ..Feynord u siebie dobrze gra a ostatnio złapali witr w żagle .. HmM ja mam dziwne podejrzenie co do Fenerbahe któro chyba sobie zakpiło na własnym boisku i sie nie mile zskoczyło przegrywając 0-1 ale wystarczy jedna brama do tego aby była dogrywka ..

 

Stuttgart u siebie musi wygrać Parma nie zadobry zespoł ja tutaj gram na awans 1 .

Dlamnie mecz Ajaxu wielka niewiadoma może ta i ta drużyna awansować Ajax nie gra pewnie w tym sezonie .. Valencia ma już awas a czy wygra mogą wyjść drugim składem ;) Schalke ,Villareal , AZ to są drużyny które bez kłopotu awansują no i Fenerbahe musi ;) =>>przypominam 1 drużyna Ligi Tureckiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...