Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

Trochszkę się pomądrzyłem u innych w ich tematach to teraz sam czekam pokornie na krytykę. Ja bez zmian uskuteczniam swój system i dziś dalej mało meczyków i troszkę niższa stawka i 2 kupony bo grosz się kończy po ostatnich experymentach, ale dla tych co już mnie spisali na straty info że nie poddaję się i uważam że sposób mam dobry tyle że do testów troszkę trzeba wtopić.

 

KUPON 13 (uuuuuuuuuu.......)



Eisaben - Kassel 1,40 - 1 :mrgreen:

Hannover - Koelner 1,85 - 2 :f:

Koeln strzeli :f:

AKO: 3,29

Stawka 15zł

Ew.Wygrana 44,40zł

Kupon 14



Eisaben - Kassel 1,40 - 1 :mrgreen:

Hannover - Koelner 1,85 - 2 :f:

Northampton - Cambridge 1,50 - 1 :f:

AKO: 3,89

Stawka 15zł

Ew.Wygrana 52,50zł

Stan Konta -68.10zł

Odrazu powiem że Koelner i Eisaben przyjąłem za pewniaki i dlatego mam ich na dwóch kuponach a że nie chcę grać więcej niż 3 mecze na kuponie jak sobie założyłem to puszczę 2 podobne kupony za mniejsze stawki dlatego że nie mam przekonania, że nawet jak mi te dwa mecze wejdą to Northampton wygra i jednocześnie Koeln strzeli. Zobaczymy :p: Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wporzo kupony

 

jednak ja bym nie byl w 100% pewny tego meczu Hannover - Koeln i to jeszcze na 2 kuponach, (pewnie sie myle i wygraja wysoko np 1-5 :mrgreen: )

Koeln jest raczej w formie ale ostatnio u siebie zermisowali z hannoverem

co prawda frajersko stracili bramke na 4-4 na 42 sekundy przed koncem meczu

 

Kolner Haie 4 5 Hannover Scorpions

Hannover Scorpions 0 2 Kolner Haie

Kolner Haie 3 1 Hannover Scorpions

 

w tym sezonie nie grało im sie łatwo z Hannoverem

na wyjeżdzie tez juz 12 porażek poniesli ale za to Hannover u siebie tylko 9 zwyciestw

 

tak czy inaczej życzę powodzenia :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem ze Koeln moze nie wygrac :oops: 3-3 po 60 min 4-3 w karnych

dobrze ze dzisiaj nic nie gralem

powodzenia jutro mam nadzieję ze sie odegrasz :p:

 

druga druzyna z Koloni/Fussball/ tez dała dupy wtopa 1-0 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 13 :f:KUPON 14 :f:

Wiem wiem kiepsko kombinowałem choć kierowałem się statystykami a więc wiadomo w tej zabawie można być najmądrzejszym i pójść w skarpetach także czasami dobrze jest zdać się na tzw. łud szczęścia. Ale coż żyje i gra się dalej. Dziś jeszcze kuponu nie mam może koło 12 coś wymyslę i podziele się typami ale myślałem żeby na jednym kuponie puścić Juventus (mam nadzieję że nie załatwi mnie jak tydzień temu) Schalke i 3-ligowy Brentford ale zobaczymy.

Stan Konta -68.10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak dziś za ostatnie 20zł mały experyment skoro mam zamiar bawić się w bloki to najwyższy czas zacząć. Dziś na początek 3z5 + 2T (T=pewniak)

KUPON 15



Aston Villa - Arsenal 1,75 - 2 A :mrgreen:

Rostock - Schalke 1,85 - 2 A :f::c:

Sampdoria - Fiorentina 1,75 - 1 C :mrgreen:

K.Vary - Zlin 2,10 - 2 D :f:

Bayern - Leverkusen 3,50 -x E :f:

Lierse - FC Brugge 1,60 - 2 T :mrgreen:

Frolunda - Malmoe 1,25 T :mrgreen:

AKO: - 10 kombinacji A-E x T

Stawka 20zł

Ew.Wygrana 354,40zł

Stan Konta -88,10zł :roll:

Nie podaję dokładnego AKO bo nie ma sensu tego rozpisywać. Informacja dla nowych albo nie w temacie że aby w takim rozpisie cokolwiek przeliczać pieniądze musi wejść 3 mecze oznaczone jako ABCDE oraz nie zależnie od tego ile damy pewniaków wszystkie T. Idealnie jak wejdzie wszystko. W przypadku tego kuponu pewniaki + 3 mecze o najniższych kursach dają zwrot gotówki, 4 mecze ok.100zł a wszystko 354,40zł :mrgreen: Mam nadzieję że chociaż pewniaki wejdą. Gdybym nie zagrał tego kuponu zagrałbym 3 mecze na: Schalke, Sampdorie i Arsenal zobaczymy co by sie bardziej opłacało :mrgreen:

Oczywiście kupon puszczany w STS.

Proszę o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 14 :arrowd:

No nie wiele brakowało. Bayern jednak jest mocny i koniec, gratuluję wszystkim którzy na niego stawiali i dzięki temu wygrali jakąś kasę. Ale to co zrobiło Schalke to nieszczęście i woła o pomstę do nieba a i tak łapciuchy fartem wywieźli remis i szkoda. Zlin co prawda lider czeskiej ligi ale nie był 100% faworytem i tego się można było spodziewać. Kolejny raz dorobiłem buków przez zakichane Schalke :c:

Pozdro.

Stan Konta - 88zł

Tym sposobem został mi ostatni 2-ójak i pewnie jutro chciał nie chciał go przegram bo granie za 2 zł to żadna przyjemność ale może zrobię z niego 20zł na kolejny rozpis 3z5 na poniedziałek bo jak nie to pewnie będę miał kilku dniową przerwę w graniu z braku kasy !! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam zamiar puścić taki oto kuponik:

Barcelona - Atl.Madryt 1 poł 1,80 - 1

Chelsea - Manch.City 1 poł. 1,70 - 1

Milan - Lazio 1,40 - 1

Villarreal - Santander 1,50 -1

I coś jeszcze muszę dorzucić bo bedę grał to za 2 zł i muszę nazbierać jeszcze troszkę do AKO dlatego jak ktoś ma jakieś dobre pomysły to chętnie posłucham. Piszcie -Pozdro. :p:

Cel wygrać za ten kuponik 20zł tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz dorzucic np

 

Empoli - Triestina 1 1.55

 

Spezia - Como 1 1.45

 

Zlin - Jihlava 1 :mrgreen: :p: 1.15

 

Liberec - Trinec 1 1.20

 

Trondheim - Lillehammer 1.25

 

jeszcze wloska siatka jest w stsie ciekawa hm narciarsto alpejskie ale nie mam czasu teraz tego badać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz i racje Wysek ale ja po Stuttgarcie tydzień temu i wczoraj Schalke już nie mam ochoty na niemiecką piłkę. Dziś wymysliłem taki kuponik którego nie zagrałem ponieważ nie miałem jak dostać się na STS i nie będę go liczył do żadnych statystyk.

Villarreal - Santander 1.45 - 1

Ajax - Twente 1.25 - 1

Milan - Lazio 1.40 - 1

Chelsea - Manch.City (1p.) 1.50 - 1

Barcelona - Atl.Madryt (1p.) 1.65 - 1

Trondheim - Lillehammer 1.25 - 1

Ponieważ go nie grałem szanse że wejdzie ogromnie wzrosły :mrgreen: :p:

Pozdro i mam nadzieję że mój budżet szybko się podreperuję bo od środy znów jest fajne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Wysek i dziękuję losowi bo 2 zł zostało :mrgreen: :p: A tak poważnie to dałem Ajax tylko dlatego że na Zlin kurs był już tragicznie niski. Zobaczymy jak Zlin nie wygra to znaczy że dziś czego bym nie ruszył to byłaby porażka taki los. Pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tygodnia



 

Kuponów 7

Trafionych 2

Zdarzeń 23

Trafionych 14

Skuteczność 60,86% TRAGEDIA %-)

Stan Konta na początku tygodnia 25,40żł

Stan Konta obecny - 88zł

No jak widać ten tydzień był do :c: Nie ma co ukrywać że porażka na całej linii i tyle i nie ma co tłumaczyć się testowaniem systemów czy coś w tym stylu. Nie mam czasu zająć się statystyką dogłębniej bo od rana do wieczora w pracy to i wyniki widać a samo interesowanie się piłką od lat nie wystarcza bo układ sił i w poszczególnych ligach jak i całej piłce europejskiej i światowej zmienił sie diametralnie. Dlatego będę musiał chyba zanim puszczę kupon bardziej wnikliwie przyjżeć się przynajmniej typom innych. Proszę też o uwagi do moich typów to może pomoże mi lepiej planować swoje kupony. Wielkie dzięki tym którzy nie boją się coś z czasu napisać nie tylko w moim temacie ale również u innych bo to też jest w pewnym sensie pomocne osobom trzecim. Nie wiem czy nowy tydzień będzie lepszy gdyż jak na razie to jestem pod kreską i nie mam za co grać. Za ostatnie 2zł zrobię jakiś kupon może we Wtorek jak będzie co grać bo jutro trgedia, a cel to zrobić z nich 20zł, a później jakoś poleci :mrgreen: Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka TYPERY :mrgreen:

Jak już wspominałem chyba w sobotę zostało mi 2zł i tak się wiozę z tą kasą od tego dnia i jakoś nie mam okazji albo oferta za uboga żeby zagrać. Dziś też nie specialnie jest co obstawiać ale znalazłem 3 perły i jest kupon a grać trzeba bo się odwyknie a jeszcze ktoś ostatniał kasę ukradnie :mrgreen: Myślałem żeby te 2zł wrzucić w system marsa i tu wielkie dzięki ZALUSOWI za objaśnienie mi o co w tym systemie chodzi, ale jednak idę na całość i walę bandziora z tym że moim zdaniem ma duże szanse na powodzenie.

 

KUPON 16



Vsetin - Kladno 3,75 - 1 :f:

Charleroi - Lukoil Sofia 1,70 - 1 :mrgreen:

Ventspils - Koeln 4,00 - 2 :f:

AKO: 25,50 !!

Stawka 2zł

Ew.Wygrana 45,90

Stan Konta -90zł

He He i co - fest bandzior. I teraz tak Charleroi i Koeln wygrali pierwsze mecze 15 i 12 punktami i myślę że jak sobie nie odpuszczą za mocno to powinno być dobrze a Vsetin gra coraz lepiej a u siebie jest szczególnie silny. Pozatym coś czuję że tak wysoki kurs na Vsetin to jakaś podpucha buków !! A jak się nie uda to stawka jest dobra jak na taki kupon.

Aha powiem wam coś śmiesznego dziś w STS przy mnie kolo odbierał o ile dobrze pamiętam 1620zł czy coś takiego moge się o jakieś grosze mylić bo grał wczoraj 2 remisy w NBA i tylko to i trafił !! To jest fart jakiego jeszcze nie widziałem. Było kilka meczyków NBA i 2 remisy i on grał właśnie te 2 mecze a nie inne i trafił. To jest koleś. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon moze siasc. Z tego co wiem to Vestin wygral juz w tym sezonie 2 razy z kladno a 1 przegral wiec wszystko jest mozliwe.

 

Koles o ktorym pisales mial wielkie szczescie ale tu musze pochwalic sie szczesciem (chociaz nie do konca) mojej mamy (historia w 100 % prawdziwa ) . Zawsze sie denerwuje ze wydaje pieniadze na takie zaklady bo w dalszym ciagu 50 % moich dochodow pochodzi od niej :p Pewnego dnia oznajmila mi ze tesz dzisij obstawi. Moja mama posiada niewielkie pojecie o pilce chociaz odroznia wiekszosc europejskich klubow. Typowala na zasadzie to miasto jest ladniejsze , ci maja lepsze stroje itp gdy zobaczylem kupon z ledwoscia powstrzymalem sie od smiechu ale skoro mama tak chce to tak obstawie. znajdowaly sie tam takie mecze jak psg - lens 2, chelsea -man city x2 parma-inter x roma-bologna x i pare niby "pewniakow" ktore spisala odemnie. Przy wkladzie 2 zl miala do wygrania 3 834,21. Jednak los nie byl laskawy mama na nieszczescie postawila na ajax i barcelone ktorych wyniki kazdy zna. Mama rozochocona swoimi typami postanowila ze bedzie stawiac co tydzien . I tu konczy sie moja historia :p (moze troche nie do tematu :p )

 

 

//a może załóż temat typy - mamy i wszyscy na tym skorzystamy :mrgreen: świetna historia ;) //mod. Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka :arrowu: Nie było mnie cały dzień a tu proszę topiconowela i dyskusja i widać że jest życie na tej planecie. Niestety mój kupon dzisiejszy poległ a wraz z nim moje ostatnie 2zł. :c: Ale to nic jutro szykuje się przypływ gotóweczki to pewnie będzę uskuteczniał swój sposób i może spróbuję marsa a jak wrazie coś wejdzie to napewno zabieram się za rozpisiki. Jednak to plany weekendowe poczynając od piątku bo jutro oferta mizerna i tutaj od razu przestrzegam wszystkich przed meczami towarzyskimi bo czuję że będzie pewnie kilka niespodzianek, a z meczyków do zagrania to napewno w Azji Korea Płd. i Japonia i to raczej na tyle jeżeli o mnie chodzi. Pozrdo :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zagrałem a szkoda bo miałem 50zł a widzę że i Korea i Japońce wygrali. To nic. Nie zagrałem i nie zagram dziś bo mecze towarzyskie to naprawdę totolotek. Poczekam na pewniejsze meczyki przynajmniej jezeli chodzi rangę. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na szczęście się już ten nędzny tydzień skończył. A weekend to już co innego nareszcie jest co pograć z tym że mecze ciężkie jak diabli. Dziś rozpisik 2z7 + 3 pewniaki (żeby było śmieszniej to te pewniaki czynią ten kupon niebezpiecznym ale bez nich wygrane są marne).

KUPON 17



A Everton - Chelsea 1,75 - 2 :mrgreen:

B Birmingham - Liverpool 2,05 - 2 :f:

C Leeds - Reading 3,05 - X :f:

D Luton - Hull 3,05 - X :f: (90 min 1-0 :c: )

E Alkmaar - PSV 3,05 - X :mrgreen:

F Roda - Heerenveen 3,05 - X :f:

G Inter - Roma 2,90 - X :f:

T Tranmere - Colchester 1.55 - 1 :f:

T Raith - Clyde 1,60 - 2 :f:

T Brechin - Dumbarton 1.40 - 1 :f:

Stawka 42zł

Ew.Wygrana 951,10zł

Stan Konta -132zł

Mam nadzieję że już wieczorem z tym stanem konta to się coś zmieni bo nędza. Jutro jest co pograć ale nie miałem czasu popatrzeć pewnie koło 22,00 podrzucę na jutro jakieś typki. Jakby dziś jakoś ładnie weszło to znów pójdzie podobny rozpisik i jakiś singielek albo dublecik za większą kaskę żeby kontynuować swoje granie - mało meczy za większe stawki. Pozdro dla wszystkich czytających i piszących nawet podczas mojej nieobecności. :p:

AHA - piszcie bo tak to nudno. Pozdro ALL :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typy do systemu świetne, ALE...pewniaki to wybrałeś nieszczęśliwe...oczywiście powodzenia, ale w Szkocji i w Anglii w niższych ligach stan murawy tak beznadziejny, że wyniki są dość dziwne... powodzenia...módl się nad pewniakami :? pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...