Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro gram tylko jeden kupon i pewnie taki:

KUPON #1

Dniepro - Partizan 1.95 - 1

Schalke - Szachtar 1.55 - 1

Alkmaar - Aachen 1.35 - 1

Stuttgart - Parma 1.50 - 1

Lille - Basel 1.60 - 1

M'Brough - Grazer AK 1.35 - 1

Villarreal - Dynamo K. 1.65 - 1

Storhamar - Sparta S. 1.35 - 1

Trondheim - Lillehammer 1.25 - 1

AKO 36,81

:p:

 

Mam nadzieje że trafisz chociaż Trondheim, Storhamar i Alkmarr :DD , bo też mam te mecze. :p Ale życze żeby wszystkie weszły. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz rację Wysek moje ostateczne kupony wyglądają tak:

KUPON #1

Schalke - Szachtar 1.50 - 1

Stuttgart - Parma 1,45 - 1

Alkmaar - Aachen 1,30 - 1

Trondheim - Lillehammer 1.25 - 1

AKO: 3,53

Ten kupon moim zdaniem to 99% szans. Wokół tych zaespołów zbudowałem kolejne dwa kupony z tym że kupon 2 to rozpis 3z5 + 6 pewniaków, a trzeci to kosmos który jednak jak nie będzie jakichś ograomnych niespodzianek może wejść.

KUPON #2

A Dniepro - Partizan 1,95 - 1

B Feyenoord - Sporting L. 1,85 - 1

C Sodertalje - Mora 1.80 - 1

D Saragossa - Fenerbahce 3,40 - 2

E Auxerre - Ajax 3,35 - 2

T Schalke - Szachtar 1.50 - 1

T Stuttgart - Parma 1,45 - 1

T Alkmaar - Aachen 1,30 - 1

T Trondheim - Lillehammer 1.25 - 1

T Villarreal - Dynamo K. 1,65 - 1

T Storhamar - Sparta S. 1.35 - 1

Max wygrana 1995,10zł :mrgreen: Trzymcie kciuki bo nie jest to bez szans.

KUPON #3

Villarreal - Dynamo K. 1,65 - 1

Sevilla - Panathinaikos 1,60 - 1

M'Brough - Grazer AK 1,30 - 1

Lille - Basel 1,55 - 1

Saragossa - Fenerbahce 1,21 - 1x

Newcastle - Heerenveen 1,35 - 1

Feyenoord - Sporting L. 1,85 - 1

Auxerre - Ajax 1,58 - x2

Stuttgart - Parma 1,45 - 1

Steaua - Valencia 1,29 - x2

Alkmaar - Aachen 1,30 - 1

Schalke - Szachtar 1,50 - 1

Dniepro - Partizan 1,95 - 1

Trondheim - Lillehammer 1,25 - 1

Storhamar - Sparta S. 1,35 - 1

O taki bandziorek ale nie powiem że nie ma szans na wejście. :mrgreen:

A tak poważnie to liczę bardzo na pierwszy kupon i po cichu na 2 ten rozpisowy może nie na cały ale chociaż na jedną kombinację. Jak pierwszy wejdzie to zwróci mi się cała wtopa z ligi mistrzów i zostanie na trochę niezłego grania. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre kupony szczególnie nr 1 :-)

 

2 kupon grales 2 z 5 czy jakim rozpisem?? może być ciężko z tymi pewniakami bo troche ich dużo ale mam nadzieję ze będzie dobrze :-)

 

powodzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon jeden jak dlamnie 99% na wejscie .. Ten numer dwa oprócz hokeja na którym sie nie znam to jeszcze Ajax budzi moje wątpliwości a tak to spoko

 

3mamy kciuki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na żywo na internecie wyniki i zaraz zawału dostanę Dniepro właśnie odpadło i przegrało, Schalke do przerwy dostaje w dupe, Trondhaim dostaje w dupsko że hej Alkmar nie może strzelić czuję że dziś to dopiero będzie panowie porażka. :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na żywo na internecie wyniki i zaraz zawału dostanę Dniepro właśnie odpadło i przegrało, Schalke do przerwy dostaje w dupe, Trondhaim dostaje w dupsko że hej Alkmar nie może strzelić czuję że dziś to dopiero będzie panowie porażka. :c:

Wybacz, że się odezwę w Twoim temacie, ale w całej rozciągłości się zgadzam. Kutwa dziś w uefa dni otwarte dla gości... :f: ja dziś postawiłem siedem "jedynek" :lol: jak tak dalej pójdzie, to będzie czarna rozpacz :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkmaar juz 2-1 wiec raczej sobie poradza

nie wiem co sie dzieje z trondheim :shock: juz 4-4 ale nadal nie jest dobrze :(

strasznie duzo kar dostali juz w sumie 28 min przy ledwie 10 minutach lillehammer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkmaar juz 2-1 wiec raczej sobie poradza

nie wiem co sie dzieje z trondheim :shock: juz 4-4 ale nadal nie jest dobrze :(

strasznie duzo kar dostali juz w sumie 28 min przy ledwie 10 minutach lillehammer

nie kopie się leżącego :roll: nie widzisz, że Schalke "troszkę" namieszało w Jego kuponach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkmaar juz 2-1 wiec raczej sobie poradza

nie wiem co sie dzieje z trondheim :shock: juz 4-4 ale nadal nie jest dobrze :(

strasznie duzo kar dostali juz w sumie 28 min przy ledwie 10 minutach lillehammer

nie kopie się leżącego :roll: nie widzisz, że Schalke "troszkę" namieszało w Jego kuponach ??

 

sorry Etrusc mam nadzieje ze nie masz mi za złe te pare wypowiedzi :(

 

co do alkmaar to pisałem to odnosnie twojego posta Kaligula

 

przepraszam za zaśmiecanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko po to jest forum piszcie ile wlezie a co do Ciebie Krzyś to nie mo o czym mówić na co mam się obrażać - na Ciebie bo mówisz prawdę. Ok' obstawiłem jak obstawiłem już widać że źle i o faltach się nie dyskuyuje. Wielkie dzięki za komentarze. Panowie ja po ostatnich wyczynach chyba wchodzę w rozpisy na razie 3z4 4z5 bo inaczej nie da się garć. Pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pewnie sporo osób straciło kase.Dzisiejsze typy były nieoczekiwane .Najpewniejsze mecze (chociaż nie ma pewniaków) sie spierdoliły jednym słowem .Mam na mysli mecze tj. Stuttgart , Schalke , czy też nieoczekiwany awans drużyny z Rumuni. Mam szczeście że dzis sie nie pokusiłem o te typy ale zato dałem nastepujące mecze : middlesbrough , sevilla i cska (euroliga) a tak pozatym za rok JAGIELLONIA w ekstraklasie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpadło pewnie z połowa faworytów albo więcej. Klapa na całej linii i dlatego jutro dlikatnie na przełamanie i testowanie rozpisiku. Puszczę coś takiego:

KUPON #1

Rozpis 3z4

St.Liege - Genk 1 2.10 A

Nancy - Laval 1 1.65 B

Litvinov - Slavia 1 2.10 C

Kassel - Frankfurt 2 1.90 D

Max wygrana 103zł. Może to i nie wiele ale zawsze coś A nawet jak wejdą 3 mecze tylko to przynajmniej się zwróci przy najgorszej kombinacji. Nic innego nie przychodzi mi do głowy a poza tym na razie tylko tak będę chyba grał. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpadło pewnie z połowa faworytów albo więcej. Klapa na całej linii i dlatego jutro dlikatnie na przełamanie i testowanie rozpisiku. Puszczę coś takiego:

KUPON #1

Rozpis 3z4

St.Liege - Genk 1 2.10 A

Nancy - Laval 1 1.65 B

Litvinov - Slavia 1 2.10 C

Kassel - Frankfurt 2 1.90 D

Max wygrana 103zł. Może to i nie wiele ale zawsze coś A nawet jak wejdą 3 mecze tylko to przynajmniej się zwróci przy najgorszej kombinacji. Nic innego nie przychodzi mi do głowy a poza tym na razie tylko tak będę chyba grał. Pozdro :p:

 

ja bym uważał na Kassel wiadomo typowy mecz lidera z cieniasami ale Kassel juz dużo krwi napsuło najlepszym, mimo to wierzeze frankfurt sobie poradzi

frankfurt walczy o 1 pozycje w playoffach a z drugiej strony Kassel o opuszczenie ostatniego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to będzie ale jak nie wchodzą pewniaki to może chwieje dadzą parę groszy. Zagrałem właściwie to samo co wczoraj pisałem tylko dodałem 1 mecz.

KUPON #!

St.Liege - Genk 1 2.10 A

Nancy - Laval 1 1.65 B

Litvinov - Slavia 1 2.10 C

Kassel - Frankfurt 2 1.90 D

Stjernen - Frisk.Asker 1.95 E

Ten ostatni mecz jest ciekawy bo wczoraj Stjernen przegrało u siebie 4-7 prowadząć do 55 minuty 4-2 !! Dziś nie ma mowy o takiej wpadce bo koniec z playoffem. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem dwa rozpisiki 3z4 ale nie miałem czasu podać typów bo cały dzień mnie nie było w chacie.

KUPON #1

Brescia - Sampdoria 2,60 - 2 A

Fiorentina - Udinese 2,80 - x B

La Coruna - Real M. 2,20 - 2 C

Nice - Monaco 2,80 - x

KUPON #2

La Coruna - Real M. 3,00 - x A

Nice - Monaco 2,20 - 2 B

Leeds United - West Ham United 3,05 - x C

Malmo - Timra 1,65 - 2 D

Mam nadzieję że coś wejdzie nawet jak w którymś wejdą 3 mecze to zwróci mi się za całe to granie. Później dam typki na jutro. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy do rozpisu na niedzielę

Saragossa - Villareal 3,00 - x

Valencia - Betis 4,00 - 2

Leverkusen - Sttutgart 1,95 - 1

Inter - Milan 2,70 - x

Kladno - Sparta 2,15 - 2

to takie typki na rozpisik 3z5 albo 4z5 jeszcze zobaczę a może jeszcze coś znajdę ciekawego o kursie koło 2 albo większym i zagram 3z6 albo 5z6 zobaczę ale tych typów raczej będę się trzymał. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, że wybierasz za ryzykowne mecze do tych rozpisów. Np. 4z5 w tym wypadku, moim zdaniem absolutnie nie ma szans, a 3z5 też musiałbyś mieć duuużo szczęścia, a ewentualna wygrana i tak nie będzie wysoka. Dlatego, moim zdaniem efektywniej będzie zagrać zakład prosty, o niezbyt wygórowanym AKO (2-3), za większą stawkę. Wtedy nie będziesz może miał takich kuszących wygranych, ale będzie to całkiem realne. A jak już się upierasz na rozpisy to proponuję Ci 3z5 lub 4z6, ale kursy spotkań w przedziale 1.6 do 2.0 + dwa "pewniaki" w granicach 1.3 - 1.5 i wtedy myślę, że to może zaskoczyć ;) Jak nie będziesz miał pomysłu co zagrać - spróbuj, może się uda. Powodzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ja rozpisów z pewniakami nie gram bo to nie najlepszy pomysł np. dziś trzeba było być wróżką żeby trafić takie dwa mecze o kursach 1.6 które weszły !! Ja mam ciężkie doświadczenia jak chodzi o rozpisy z pewniakami. A bez pewniaków granie rozpisów kursami ok. 1,6 mija się z celem bo jak się trafi 4 nawet nie bardzo się zabawa zwraca. Także tutaj można grać tylko większe kursy. A co do tych meczyków to nie jest kosmos i wcale nie wykluczone że to siądzie. Oczywiście gdybym miał kasę ok. 2000zł na granie wcale bym tak nie grał. Kosił bym tylko single i dubleciki AKO: 2 do 3 za min 200zł kupon :mrgreen: Ale dzięki za uwagi bo napewno pewniaki pomnażają wygraną w rozpisach i nie ma tutaj dwóch zdań ale pomyłka w którymkolwiek pewniaku wywala cały kupon. Miałem rozpisy że weszły mi wszystkie mecze ale jakiś pewniak mnie wywalał. I to nie było śmieszne. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystko było jasne, ja nie mówię o graniu 6 meczyków w rozpisie za 1.6. Wszystko trzeba dobrze wymieszać. Nie można też przeginać w drugą stronę i grać samych wysokich kursów (2.0 do 4.0), bo wtedy ładnie wygląda wygrana, ale szansę na wejście są znikome. Szczerze powiem, jak dla mnie trochę przesadziłeś na tym kuponie z ryzykiem - trafić dwa remisy będzie bardzo ciężko, Valencia u siebie, z nowym trenerem, za wszelką cenę będzie chciała zmazać plamę z Bukaresztu i odzyskać zaufanie kibiców, a Betis naprawdę dobrze gra, ale w moim przekonaniu nie jest to na tyle klasowa drużyna, żeby ograć Valencię na wyjeździe. Dalej Leverkusen - Stuttgart, to raczej powinno wejść i ten hokej to nie wiem, nie znam się.

Dlatego ja będę obstawał przy swoim, system 4z5 (3z5 jednak się nie kalkuluje), kursy w granicach 1.6 - 2.0 (przede wszystkim można tu wrzucić liczbę bramek i kuszących faworytów, takich jak dzisiaj Tottenham za 1.8 ) + do tego dwa "pewniaki". Mówisz, że nie przekonują Cię pewniaki? Moim zdaniem nie jest bardzo trudno znaleźć dwa "w miarę" pewne mecze w okolicach 1.3 - 1.5 . Mogą zawalić kupon, ale taka jest tego uroda :) . Zrobisz jednak jak uważasz - Twoje kupony, Twoja kasa 8) Pozdrawiam :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.......AKO tych spotkań bardzo ładne.i nawet całkiem realne :)) ale jak słusznie koledzy zauważyli w rozpisie 3z4 i 3z5 to dośc ryzykowne. Proponowałbym podzielić spotkania na dwa kupony 3z4 po dwa te co rozpisałes i dwa z jakimś AKO 1.5-1.8 zapewne byłyby większe szanse.

Mimo wszystko zrobisz jak będziesz chciał... Twoja kasa :) życzę żeby wszystkie weszły.

Pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moja kasa moje granie !! Ale jestem Wam wdzięczny za rady. Dobrze że są na tym forum ludzie którzy potrafią też postawić na swoim i wyrazić własne poglądy. Zobaczymy jak to będzie. A co do tych pewniaków to wiesz co KISI wydaje mi się, ale Ty oczywiście masz prawo do odmiennego zdania i ja to oczywiście szanuję, że dawać 2 pewniaki o kursach 1,3 - 1,5 czy nawet więcej to jest za duże ryzyko a wygranej nie podnosi znacząco. Rozpis 3z4, 4z5 czy nawet 5z6 to nie są wielkie pieniądze a przy kursach ok. 2 jak wejdzie co 20 to jest zwrot ewentualnie wtopionej kasy. Oczywiście ryzyko jast, ale czy większe?? Tutaj niestety będę się upierał że nie. Można dawać setki nie kilka ale satki przykładów tylko pewnie z lutego gdzie faworyci z kursem nie przekraczającym 1,5 przegrywali i wywalali każdy kupon !! Dlatego uważam że ryzyko zawsze jest ale małe kursy nie gwarantują kasy, a jak już to marną, a pewniaki wnoszą do gry bardzo duże ryzyko. Oczywiście mowa o rozpisie. Dlatego najpewniejsze jest granie dublecików o kursach 1,5-2,0 za większą kasę i z tym myślę że się ze mną koledzy zgodzą. Dziś jeden taki kuponik puściłem za 50zł. Rozpisy to ciekawy temat i chętnie posłucham waszych cennych rad. Na pewno jeszcze wszystkiego nie wiem na ten temat i cały czas eksperymentuję. Dziś pograłem 3 kupony: rozpis 2z4 +2pewniaki (to za waszą radą i żeby wam pokazać że pewniaki wywalają kupony :mrgreen: - tylko mi nie mówcie że to złe mecze na pewniaki :mrgreen: ) do tego kuponik za 2zł na którym jest bodajże 7 meczyków i na koniec mała rozpusta wyżej wspomniany dublecik za 50zł :mrgreen:

KUPON #1

Rozpis 2z4 + 2T

Bayer - Stuttgart 1,90 - 1 A

Valencia - Betis 3,60 - 2 B

Inter - Milan 2,60 - x C

Heerenveen - PSV 1,80 - 2 D

Sevilia - Racing Santander 1,45 - 1 T

Lille - Rennes 1,60 - 1 T

KUPON #2

Liverpool - Chelsea 1,90 - 2 (w STS chelsea jest 1 !!)

Middlesbrough - Charlton Athletic 1,85 - 1

Osasuna - Malaga 1,74 - x2

Atletico Madrid - Real Sociedad 1,75 - 1

Zlin - Litvinov 1,60 - 1

Slavia - Vitkovice 1,50 - 1

Schalke 04 - Hannover 1,50 - 1

AKO: 38,53

KUPON #3

Valencia - Betis 1,69 - x2

Bayer - Stuttgart 1,90 - 1

AKO: 3,21

Tak dziś pograłem mam nadzieję że tydzień zakończy się dobrze. I co myślicie o tych kuponikach. Kisi napisz co sądzisz o pewniakach bo jestem ciekawy a może ja jednak złych pewniaków daję. Tylko nie mów mi żebym dawał na pewniaków coś z tenisa bo nie mam o tym zielonego pojęcia :mrgreen: Pozdro i życzę wszystkim wysokich wygranych :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...