Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi


Kurcze wczoraj ten Karpat mnie rozczarował :mrgreen: Może dziś będzie lepiej.

KUPON #1

Bełchatów - Wisła P. 1,27 - 1x :c:

Ilves - Jokerit 1,90 - 2 :mrgreen:

Mannheim - Nurenberg LB 1,70 - 2 :mrgreen:

Groclin - Wodzisław LB 1,60 - 2 :mrgreen:

AKO: 6,56

No to teraz tylko czekać. Pozdro :p:

PS.

Szwagier nygusie a ty to chyba miałeś jak będziesz jechał do STS puścić sygnał, mam nadzieję że za to że poleciałeś sobie ze mną w kulki to polecą Ci oba kupony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Siwy nie weszło zarypany Bełcható spierniczył wszystko naewt nie zremisował z cieniasami i jak oni chcą sobie radzić po awansie w tej pierwszej lidze. Pewnie będzie szybki spadek. I weź tu bądzź patriotą i graj Polską ligę !! Pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wczoraj ten Karpat mnie rozczarował :mrgreen: Może dziś będzie lepiej.

KUPON #1

Bełchatów - Wisła P. 1,27 - 1x :c:

Ilves - Jokerit 1,90 - 2 :mrgreen:

Mannheim - Nurenberg LB 1,70 - 2 :mrgreen:

Groclin - Wodzisław LB 1,60 - 2 :mrgreen:

AKO: 6,56

No to teraz tylko czekać. Pozdro :p:

PS.

Szwagier nygusie a ty to chyba miałeś jak będziesz jechał do STS puścić sygnał, mam nadzieję że za to że poleciałeś sobie ze mną w kulki to polecą Ci oba kupony. :mrgreen:

 

ale pech, dobrze cie rozumiem tez mam ostatnie dni fatalne pewniaki mnie zawodza :roll: dzisiaj jedyne to hokej dobrze wytypowalem i tennis

 

co do hoka to dzisiaj starczylo zagrac lige niemiecka na 1 wszystko i by bylo wpizdu kasy

 

fajnie mi sie hokej ulozyl, szkoda ze nie gralem tego na 1 kuponie.....

ale tak bywa, zawsze cos musi pójśc nie tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zagrałem i prawie dokładnie to co pisałem wczoraj.

KUPON #1

Frolunda-Djurgarden LB 1,40 - 1

Farjestad - Sodertalje 1,40 - 1

Karpat - Tappara 1,30 - 1

Jokerit - Ilves 1,30 - 1

AKO: 3,31

KUPON #2

Rozpis 2z4 + 3 pewniaki

Zwolle - Sparta R. 3,20 - X

Iran - Japonia 3,00 - X

Arabia Saud. - Korea Płd. 2,90 - X

Kuwejt - Uzbekistan 3,10 - X

Frolunda-Djurgarden LB 1,40 - 1 Pewniak

Farjestad - Sodertalje 1,40 - 1 Pewniak

Karpat - Tappara 1,30 - 1 Pewniak

Tradycyjnie ten pierwszy wysoko a drugi tak dla zabawy. Pozdro All :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry kupon :mrgreen: myslelem tez o graniu tego + jeszcze pare meczykow z tenisa

mozna by tez zaryzykowac na HPK ale w tym meczu różnie to moze byc

 

ps mialem przypomnieć zebyś tej badziewnej 2 ligi holenderskie nie grał %-) ale wkoncu sa święta wiec moze bedzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak późno ale przed chwilą wparowałem od buków a kuponiki robiłem na miejscu bo czym więcej o tym myślałem tym większy mentlik w głowie. Dziś same eliminacje i rzecz dziwna bo boi rodzice również puścili po jednym kuponiku pomimo że mama wogóle nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej :mrgreen: Pomyślałem że te kupony również na końcu napiszę. Andrea dzięki za uznanie.

Moje granie:

KUPON #1

Czechy - Finlandia 1.25 - 1 :mrgreen:

Anglia - Irlandia Pln. LB 1,50 - 2 :mrgreen:

Dania - Kazachstan LB 1,30 - 2 :mrgreen:

AKO:2,44 :p:

Panowie nie ma co komentować. Powiem tylko że poszło bardzo wysoko !!

KUPON #2

Bulgaria - Szwecja 2,25 - 2 :mrgreen:

Czechy - Finlandia 1.25 - 1 :mrgreen:

Izrael - Irlandia 2.85 - 1 :f: 1-1

Slowenia - Niemcy 2,10 - 2 :mrgreen:

AKO: 16,16

Taki bandzioreczek troszkę ale nie bez szans moim zdaniem. Niemcy jak nie pojadą drugim składem powinni grać bo nie grają eliminacji to wypada wygrywać żeby nie wyjść z wprawy. Czesi dla mnie to jeden z największych pewniaków dziś. Mają szansę odskoczyć Holendrom po ostatnim z nimi remisie, a Ci ostatni jak wywiozą dziś od zmotywowanych i bez kompleksów grających Rumunów choć punkt to już powinni być zadowoleni. Szwecja jest dla Bułgarów jeszcze większym przeklaeństwem niż dla nas Anglia. Do tego dziś bodajże 5 graczy bułgarskich z podstawowego składu nie wystąpi. Do tego Szwedzi naprawdę są mocni i są w stanie wygrać z każdym na świecie a na pewno z Bułgarią. Najbardziej chwiejny mecz jak dla mnie to Izrael choć ich wyniki wskazują na to że może być dobrze, a Irlandia po 6 kolejnych remisach na wyjazdach może by coś w końcu przegrała :mrgreen: Ale nie ukrywam że ten typ jest na chybił-trafił.

KUPON #3

Francja - Szwajcaria (+1.5) 1.80 - 2 :mrgreen:

Turcja - Albania (+1.5) 2,10 - 2 :f:

Czechy - Finlandia 1.25 - 1 :mrgreen:

Bulgaria - Szwecja 1,33 - x2 :mrgreen:

AKO: 6,28

Ten kuponik bardzo mi się podoba szczerze mówiąc. Francuzi ostatnimi czasy grają lekko mówiąc słabo i mają problem ze strzelaniem bramek. Szwajcarzy mający kilku solidnych graczy np. z bundesligi w swoim składzie nie powinni przegrać wysoko tego spotkania o ile wogóle tak się stanie. Dodatkowo Henry jak zagra to nie w pełnej dyspozycji a reszta paki to już nie to samo co Francja z ostatniej dekady. Turcy od zawsze mieli ogromne kłopoty z Albanią. To jest ich lokalny rywal i znają się te drużyny doskonale, a własne boisko nigdy na nieszczęście Turków nie było dla nich atutem. Szwedzi jak dla mnie to jeden z najmocniejszych zespołów świat. Mogą wygrać z każdym. Świetny atak i chyba jeszcze lepsza obrona. Bułgarzy bez 5 podstawowych graczy - jak dla mnie Szwedzi tego meczu nie powinni przegrać. Czesi to to dla mnie 100% pewniak o czym pisałem wyżej.

***************************************************************************

***************************************************************************

A na deser kupony rodziców. Za to szczególnie 3mam kciuki bo jak coś wejdzie zwłaszcza mamie to ojciec będzie miał dyspense na mecze w TV - DO BÓLU :mrgreen:

KUPON MAMY:

Izrael - Irlandia 1,44 - 1x :mrgreen:

Polska - Azrbej. LB2,5 2,10 - 1 :f:

Bułgaria Szwecja LB2,5 1,90 - 2 :mrgreen:

AKO: 5,75

 

KUPON TATY:

Rozpis 4z5 + 2 Pewniaki

Izrael - Irlandia 2,85 - 1 :f:

Boliwia - Argentyna 1,62 - 2 :mrgreen:

Bułgaria - Szwecja 2,45 - 2 :mrgreen:

Rumunia - Holandia 2,15 - 2 :mrgreen:

Belgia - Bośnia 1,6 - 1 :mrgreen:

Czechy - Finlandia 1,20 - 1 Pewniak :mrgreen:

Lichtenstein - Rosja 1,15 - 2 Pewniak :mrgreen:

Ale baba dała dupy w morde i na szczęście że nie w pewniaku i dobrze że trafiła na ten mecz bo belgowie cieniutcy.

Pozdro ALL i życzę wszystkim WESOŁEGO JAJKA oraz pomimo że to nie gwiazdka samych wygranych . :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym kuponie grasz na Czechów, a Finowie to nie jest słaba drużyna zgrana paczka jeszcze zaskoczą nie jedego papierowego faworyta. Wystarczy powiedzieć że w ataku mają chłopaka Shefki Kuqi z angielskiej Championship, a dokładnie z Ipswich, który już nastrzelał 15 bramek w tym sezonie. Czesi bez filarów Kollera i Nedveda. Obie drużyny posiadają wielkich bramkarzy więc gradu bramek raczej nie będzie, aczkolwiek remis 2:2 mi się widzi z wskazaniem na Finów. Dla twojego dobra obym się mylił :p:

 

// było blisko remisu 3:3 jak widać Finowie to nie takie cinke bolki :))

// Pewniak ci wszedł i ja się zbytnio nie myliłem bo stracha napędzili Czechom ;)

// Teraz niech reszta powchodzi :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem watpliwosci co do czechow bo Finlandia grac potrafii... ale ostatecznie mysle ze Czesi dzis pokaza swoje aspiracje do swiatowej czolowki ;)

niestety Anglia po I polowie nie wyglada na to zeby miala strzelic jeszcze 3 bramki a tym samym Twoj kuponik 1 moze byc troszke zagrozony :? Za to wiesz co... wg mnie ta pomylka baby z STSa moze Ci wyjsc na dobre... przy odrobinie farta of kors ;) powodzenia... :p:

 

// ---->> SORKI ZE ZWATPILEM W ANGLIE A CO GORSZA W SLUSZNOSC TWOICH TYPOW :DD hehe... zanosi sie ze bedzie po Twojej mysli... RESPECT 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i weszło i jak widać nie tylko mi się udało ojciec też dobrze typował :mrgreen: i żeby nasi chłopcy nie pobili rekordu świata jak chodzi o eliminacje i rozmiar wygranej to i mam byłaby bardzo szczęśliwa. Poza tym nie wiele brakło a wyjąłbym naprawde fest kaskę gdyby Albania nie przegrała 2 bramkami ale zawaliła kompletnie początek bo napewno byłby inny wynik i grałem Izrael 1 - jak pisałem ten typ to na przypał to i nie denerwuję się zbytnio :D

Szkoda tylko tej Albanii. W środę może będzie jeszcze lepiej zwłaszcza że jest za co pograć. Pozdro ALL :p:

Życzę Wam wszystkim wesołych i pogodnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie odzywałem ale zmogła mnie jakaś dziadoska choroba. Jeszcze ladwo dupe ciągam ale przypadkiem byłem na mieście to odebrałem od buków moją kasiorkę i postanowiłem na szybcika co nieco puścić. Pierwszy za sporą kaskę a drugi banditos za podstawową w STS.

KUPON #1

Estonia - Russia 1,57 - 2

Moldova - Norway 1,55 - 2

Macedonia - Romania 1,65 - 2

AKO: 4,02

KUPON #2

mniej realny

Ukraine - Denmark 2,00 - 1

Slovakia - Portugal 3,20 - X

Israel - France 3,20 - X

Serbia & Montenegro - Spain 2,20 - 2

Hungary - Bulgaria 3,00 - X

AKO: 135,17

Jak dla mnie to Francja nie zagra w mistrzostwach świata 2006 a ten mecz będzie gwoździem do jej trumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #2

mniej realny

Ukraine - Denmark 2,00 - 1

Slovakia - Portugal 3,20 - X

Israel - France 3,20 - X

Serbia & Montenegro - Spain 2,20 - 2

Hungary - Bulgaria 3,00 - X

AKO: 135,17

Identyczny qpon i ten sam błąd: przesacowanie Hiszpanii albo niedoszacowanie S&M. ?? Znasz może rozwiązanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny qpon i ten sam błąd: przesacowanie Hiszpanii albo niedoszacowanie S&M. Znasz może rozwiązanie

Znam: GŁUPOTA !!

Wiedziałem że Hiszpanie raczej nie wygrają tego meczu ale jak przyszło co do czego to walnąłem taką głupotę no i ładna kasa przeleciała koło nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem kiedy mnie ta moja choroba puści ale mam nadzieję że już niedługo bo nie bardzo jakoś mogę się skupić na zrobieniu dobrego kuponiku. Dziś dałem kumplowi 11 typów na jeden kuponik i ma mi coś takiego puścić:

KUPON #1

Groclin - Wisla P. 1.40 - 1

Hibernian - Dundee Utd. 1.50 - 1

Basel - Aarau 1.30 - 1

Freiburg - Hamburger 1,85 - 2

Pasching - Bregenz (+1.5) 1.60 - 1

PSV - Utrecht (+1.5) 1.50 - 1

Celtic - Hearts (+1.5) 1.45 - 1

Fenerbahce - Gaziantep (+1.5) 1.50 - 1

Milan - Brescia (+1.5) 2,10 - 2

Mainz (strz./nie strz.) 1.32 - 1

Nuernberg (strz./nie strz.) 1.60 - 1

AKO: 116,92

Wiem że bandzior i dużo meczyków ale nic mi nie przychodzi konkretnego do głowy, chociaż bardzo mnie korciło puścić za jakieś 200zł że Norymberga strzeli bramkę i do tego zwycięstwo Hamburgera nad Freiburgiem - taki dublecik ale nie zdecydowałem się i chyba źle zrobiłem. Pozdro i mam nadzieję że mi odelży od tyłka to na LM już jakieś konkretne kuponiki zapodam. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak zagrałem coś takiego ale to co dawałem jako prototyp został tutaj w 100% zawarty. Poszedł Rozpisik za to za zwiększoną kasę nie jakiś kosmos ale jak 3 mecze wejdą to i tak będzie już ładna kaska a jakby cały to ohoho :mrgreen:

KUPON #1

Rozpis 3z4

Liverpool - Juventus 2,90 - X

Lyon - PSV 3,20 - X

Burnley - West Ham 3,05 - X

Wigan - Sunderland 2,95 - X

A wyżej zagram jutro bo dziś się spóźniłem na hokej i kupon wysłałem przed chwilą a z hokiem można było ładny kupon wykroić. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...