Skocz do zawartości

Etrusc - moje typy!!


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi


Dziś pierwszy kupon tradycyjnie wysoki a drugi niżej, a zagrałem tak:

KUPON #1

Stuttgart - Freiburg 1,28 - 1

Mainz - Schalke 04 1,17 - x2

Roma - Milan 1,23 - x2

Galatasaray - Ankaraspor 1,25 - 1

AKO: 2,30

KUPON #2

Polonia - Wisła 1,37 - 2

Sampdoria - Atalanta 1,40 - 1

Roma - Milan 2,20 - 2

Valerenga - Trondheim 1,50 - 1

Udinese - Lecce 1,70 - 1

Real - Malaga LB2,5 1,65 - 2

Admira - Austria W. 1,75 - 2

Mainz - Schalke 1,85 - 2

AKO: 57,48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier :c: to niegdy w zyciu nie zagram w niedzielę !! Nie wiem dlaczego ale wywala mi każdy kupon nie zależnie czy gram singla dublet czy 10 meczy i bez różnicy czy z podpórką czy bez !! Jakby Brazylia ze Szczakowianką grała na Maracanie i mecz byłby w niedziele i postawiłbym na to to napewno Brazylia dostałaby po dupie. W tygodniu wchodzą kursy po 2 i więcej a w niedzielę po 1,1 nie chcą. Pozrażka :p: Także od dziś już na 100% nie gram w niedzielę i nie daję nawet na ten dzień żadnych propozycji. Pozdro :p:

Aha Jutro gram jakigoś singla za 300zł żeby pokryć wczorajsze i dzisiejsze straty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea chcesz się założyć :mrgreen:

Jutro wydaje mi się że powinno wejść po kursach:

Troyes - Reims 1.70 - 1

ostatnie trzy mecze 2-1 2-0 3-1

Frankfurt - Gr.Furth 1.85 - 1

ostatnie trzy mecze 2-1 3-1 2-0

Sporting L. - FC Porto 2.30 - 1

ostatnie trzy mecze 1-0 2-0 3-1 oczywiścoe pomiędzy tymi drużynami.

Ja dla pewności puszczę to na trzech kuponach, na każdym dam jeden z tych meczy + jakieś strzeli nie strzeli albo coś lekkiego i puszczę to po 30zł, albo pojadę po całości i pójdzie to za 50zł, albo jeszcze mi jakaś inna koncepcja do łba strzeli. Na razie to są tylko propozycje. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilę czasu to pokombinowałem sobie z typami na sobotę na eliminacje MŚ.

Bulgaria - Szwecja 2,60 - 2 !! Świetny kurs. Szwedzi to cholernie solidny zespół poza tym czytałem że grają w optymalnym składzie. Myslę że Ibrahimowicz i Ljundberg zrobią sito z obrony bułgarskiej. Ja bym zagrał coś w ten deseń.

KUPON #1

Rumunia - Holandia 2.20 - 2

Boliwia - Argentyna 1,75 - 2

Bulgaria - Szwecja 2,60 - 2

AKO: 10,01

KUPON #2

Czechy - Finlandia 1 1.30

Francja - Szwajcaria 1 1.35

Wlochy - Szkocja 1 1.25

AKO: 1,97

I ten pierwszy można zagrać za 50zł to jest ładna kaska a szanse spore a grugi można nawet za 200zł albo 300zł pojechać. Jest też opcja zagrania meczyków z pierwszego kuponiku z podpórkami i wtedy można pojechać nawet wszystkie 6 meczyków albo w takim samym układzie dwa kuponiki. Można też puścić dwa kupony z takimi kursami tylko wymieszać mecze o wyższych kursach z tymi o mniejszych. Jest kilka opcji ale wydaje mi się że meczyki są bardzo rozsądne. I jeszcze jedno zastanawiam się nad x2 na Azerbejdżan i mówię całkiem serio, ale to na zupełnie innym kuponie. Pozdro :p:

Piszcie uwagi bo to jest jak narazie największy rarytas w tym tygodniu. Jeszcze poczytam o składach i statystyki bo może pojadę po całości i wybiorę z tego jeden meczyk z wyższym kursem i ze dwa z niższym i poślę to za jakieś 300zł bo mnie bardzo korci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etrusc jeśli coś to interesuje mnie skład meczu Rumunia-Holandia .. Pierwszy dzikus ale ma szanse na wejscie ;) wogóle ciekaw jestem co będzie ?? Więc jak masz jakieś info o składach to wal pisz i to szybko !! :mrgreen:

 

P.s Swe to dobra sprawa może tak 2 dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #1

Troyes - Reims 1.70 - 1 :mrgreen:

Frankfurt - Gr.Furth 1.19 - 1x :mrgreen:

Ako: 1,96

Mam ndzieję że dziś się zła passa skończy. Pozdro

No i udało się i jest kasiorka na jutro. Pewnie też będzie podobnie bo zbieram na sobotę i jak jutro wejdzie coś podobnego odegram weekend :mrgreen: Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea chcesz się założyć :mrgreen:

Jutro wydaje mi się że powinno wejść po kursach:

Troyes - Reims 1.70 - 1

ostatnie trzy mecze 2-1 2-0 3-1

Frankfurt - Gr.Furth 1.85 - 1

ostatnie trzy mecze 2-1 3-1 2-0

Sporting L. - FC Porto 2.30 - 1

ostatnie trzy mecze 1-0 2-0 3-1 oczywiścoe pomiędzy tymi drużynami.

Ja dla pewności puszczę to na trzech kuponach, na każdym dam jeden z tych meczy + jakieś strzeli nie strzeli albo coś lekkiego i puszczę to po 30zł, albo pojadę po całości i pójdzie to za 50zł, albo jeszcze mi jakaś inna koncepcja do łba strzeli. Na razie to są tylko propozycje. Pozdro :p:

 

I badzo dobrze Ci się wydawało :p: Dziś także wciągłem skromny grosz z profka 57 zeta właśnie grając na Troyes i Frankfurt, Sproting wydał mi się zbyt ryzykowny, a jednak wygrali. Jak zagrałeś całą trójcę za 50 zeta to RESPECT dla Ciebie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z tą Holandią ?? stawiać to czy nie ?? ma ktoś jakie składy wyjdą ..??

 

Mnie tutaj śmierdzi remisem. Zawsze Holandia gra jako faworyt o potem rachu ciachu i albo przegrywa albo remisuje. To jest strasznie dziwna drużyna, kiedyś to była potęga a teraz od kilku lat ciągle niby w przebudowie niby już poukładana a efektów wartych uwagi jak nie było tak nie ma. Rumunia to małe sprytne i waleczne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z tą Holandią ?? stawiać to czy nie ?? ma ktoś jakie składy wyjdą ..??

 

Mnie tutaj śmierdzi remisem. Zawsze Holandia gra jako faworyt o potem rachu ciachu i albo przegrywa albo remisuje. To jest strasznie dziwna drużyna, kiedyś to była potęga a teraz od kilku lat ciągle niby w przebudowie niby już poukładana a efektów wartych uwagi jak nie było tak nie ma. Rumunia to małe sprytne i waleczne :))

 

Zgadzam się z Waśka, ale już wczoraj pisałem że przegrać raczej tego nie może i grać x2 za około 1,40 jest jak najbardziej na miejscu. Ale Szwedzi i Argentyna- 2 bardzo polecam !!

A co do dzisiejszego grania to katastrofa. Nie ma nic fajnego. Ale grać Panowie trzeba i dlatego taki kuponik w Toto:

KUPON #1

Karpat - Tappara LB 1,80 - 1 :mrgreen:

Davos - Bern LB 1,50 - 1 :mrgreen:

Eisbaren - Augsburg 1,40 - 1 :mrgreen:

AKO: 3,78 :mrgreen:

Jak to wejdzie to będzie ładna kaska na sobotnie eliminacje :p: Pozdro ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #1



Karpat - Tappara LB 1,80 - 1 :mrgreen: 0-1

Davos - Bern LB 1,50 - 1 :mrgreen: 0-2

Eisbaren - Augsburg 1,40 - 1 :mrgreen: 2-1

AKO: 3,78 :p:

Jak to wejdzie to będzie ładna kaska na sobotnie eliminacje Pozdro ALL

No i weszło i jest kaska i jest na wysokie granie. A swoją drogą nie myślałem że na playofach da się tak zarobić. Fajowe te mecze na under sobie wybrałem a Eisbaren to mi strachu napędził. Pozdro All :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z tej mizernej oferty wybrałem coś takiego:

KUPON #1

Djurgarden - Frolunda LB 1,35 - 1

Tappara - Karpat LB 1,60 - 1

AKO: 2,16

Korciło mnie jeszcze dorzucić Sodertalje - Farjestads LB - 2 za 1,95 ale kurcze może dziś Sodertalje się postawi. Zobaczymy wieczorkiem. Pozdro ALL :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.....znacznie lepiej Ci idzie w tygodniu niż w weekend :)) Oby tak dalej i trzymaj się danego słowa z niedzielą :lol:

Typki oki.......choc ryzykowny na Karpat...będą chcieli sie odpłacic za wczorajszy mecz a Tappara może sie tak łatwo nie dać, tym razem może byc więcej bramek.........obym się mylił.Powodzenia :p:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Karpat to sobie poleciał po całości 1-5 :mrgreen: Kuźwa 1-2 0-3 i jak na złość 0-0, żeby chciaż dupki trzecią też wygrali ze trzy do koła to był gites a tak to pech jak sku :c: tym bradziej że drugi mecz wejdzie bankowo. Ale nic jutro będzie lepiej. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...