Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...

sprecyzuj rogaczu linka do czego ??? linka do torrenta/wareza czy do stronki gdzie znajdziesz sie dany film i mozna go obejrzec online, w dzisiejszym swiecie jest duzo mozliwosci %-)

 

edit:

ja poszukuje linka do torrenta z calym sezonem Rodzinki.pl sezon 6, po upadku TNTtorrent lekka posucha z trakerami publicznymi

Edytowane przez Drizzd91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuj rogaczu linka do czego ??? linka do torrenta/wareza czy do stronki gdzie znajdziesz sie dany film i mozna go obejrzec online, w dzisiejszym swiecie jest duzo mozliwosci %-)

 

edit:

ja poszukuje linka do torrenta z calym sezonem Rodzinki.pl sezon 6, po upadku TNTtorrent lekka posucha z trakerami publicznymi

 

wszystko jedno, chcialbym se obejrzec ten film :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.filmweb.pl/film/Gracz-2014-632916

 

The Gambler / Gracz (2014) - Profesor literatury, a jednocześnie nałogowy hazardzista traci cały swój majątek. Wkrótce zapożycza się u niewłaściwych ludzi, którzy domagają się spłaty długu.

 

8/10

 

Bardzo mi się podobał. Fajny klimat. Świetna rola Marka Wahlberga. :ok:

Edytowane przez goldberger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucyfer, po 1 odcinku zapowiada sie bardzo przyjemny serial %-) tylko na kolejny odcinek trzeba poczekac do 2016 roku  :k:  :k:  :k:.

 

Blindspot, również bardzo dobry pilot i moze pozytywnie zaskoczyć.

 

Minority Report, pilot bardzo przeciętny, gra aktorska nie powala ale dobra dupa %-)Meagan Good(Californication-Kali) ratuje ten serial %-)

  Edytowane przez Drizzd91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suits, zacząłem oglądać jakoś w lipcu na początku i wkręciłem się w ten serial, jak zły, dzisiaj mam zamiar obejrzeć 7 odcinek, 5 sezonu. Najlepszy sezon dla mnie to 4, love me again w pierwszym odcinku wywarło na mnie świetne wrażenie i już wtedy wiedziałem, że to będzie mocny sezon.

 

Teraz mam zamiar obejrzeć grę o tron, dwa sezony już na dysku, trzeci się pobiera. Muszę nadrobić trochę te seriale, bo jakoś wcześniej nie miałem parcia. Jak ktoś nie wdział Suits, chociaż wątpię, tylko ja jestem zacofany %-) to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Suits, zacząłem oglądać jakoś w lipcu na początku i wkręciłem się w ten serial, jak zły, dzisiaj mam zamiar obejrzeć 7 odcinek, 5 sezonu. Najlepszy sezon dla mnie to 4, love me again w pierwszym odcinku wywarło na mnie świetne wrażenie i już wtedy wiedziałem, że to będzie mocny sezon.

 

Teraz mam zamiar obejrzeć grę o tron, dwa sezony już na dysku, trzeci się pobiera. Muszę nadrobić trochę te seriale, bo jakoś wcześniej nie miałem parcia. Jak ktoś nie wdział Suits, chociaż wątpię, tylko ja jestem zacofany %-) to polecam

 

Z tego co widze,to serial "Gra o tron" leci juz od 2011 roku,a ja dopiero teraz obejrzalem wszytkie sezony,tak wiec tez jestem zacofany %-)

A najgorsze jest to,ze bylem przekonany,ze jest 5 sezonow.Skonczylem ogladac piaty a tu sie okazalo,ze bedzie 6 ale dopiero w 2016 roku  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny zakątek(2015) - Dark Places 8/10

 

Fajna historia, polecam :))

 

Kobieta, której w dzieciństwie zamordowano rodzinę, powraca do wydarzeń z przeszłości za sprawą tajemniczego stowarzyszenia zajmującego się rozwiązywaniem zbrodni.

 

 

7689200.3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.filmweb.pl/To.Nie.Jest.Kraj.Dla.Starych.Ludzi

 

Llewelyn Moss znajduje niedaleko granicy z Meksykiem paczkę heroiny, dwa miliony dolarów i wielu zabitych. Zabierając ze sobą gotówkę, nie wie, że jego śladem podąża psychopatyczny morderca.

 

Jeśli ktoś nie oglądał - gorąco polecam, 8/10 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do utraty sił(2015) - Southpaw 8/10

 

Niby prosta historia, ale bardzo dobrze film gra na uczuciach widza, polecam z czystym sumieniem :))

 

Pomimo przeciwności losu, bokser stara się powrócić na szczyt i odzyskać dobre imię.

 

 

7700344.3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

 


pershing (17 wrzesień 2015 - 00:50):
daj jakiś link na pw
Chomik (17 wrzesień 2015 - 08:28):
na necie pusto póki co... sam do kina się wybrałem

 

na torrentach od 3 tygodni jest, dałbym VQ tak 8/10, tylko ze wiekszosc wersji torrentowskich ma uciete 5minut filmu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...