Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Skumringslandet

 

pre_1423563261__c6142ade8ae44f6ff598098b

 

Jest rok 1348. William wraca do rodzinnej wioski odnaleźć brata Ansgara, którego oskarżono o kilka wyjątkowo okrutnych morderstw. Mieszkańcy są przekonani, że w to wszystko wmieszane są siły nieczyste, dlatego Ansgara poszukują nie tylko łowcy nagród, ale i Kościół. William ma niewiele czasu, by udowodnić niewinność swojego brata.

 

 

8/10 :t:

Edytowane przez Technik84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Better Call Saul - już są dwa odcinki

 

Akcja „Better Call Saul”, prequela „Breaking Bad”, rozpoczyna się 6 lat przed tym, jak Saul Goodman poznał Waltera White’a. Głównego bohatera poznajemy jako Jimmy’ego McGilla, początkującego prawnika szukającego przeznaczenia i celu w życiu. Serial przedstawia transformację Jimmy’ego w Saula Goodmana – osobę, która w przyszłości pomaga White’owi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Better Call Saul - już są dwa odcinki

 

dla mnie bomba - pierwsze dwa odcinki świetnie się oglądało - mistrzowski humor - ten sam klimat serialu jak z BreakingBad - starzy dobrzy bohaterowie pojawiający się co rusz to świetna gratka dla fanów BB - gorąco polecam a Saul wymiata !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogowie

 

pre_1423749299__76321143.jpg

 

Polska, lata 80. Opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który dokonuje pierwszego udanego przeszczepienia serca.

 

Dla mnie bomba 9/10 :t:

 

 

Byłem na tym filmie w kinie. Bardzo dobry. Tylko ciężko było się powstrzymać, aby nie zapalić papieroska. Polecam ! 

 

Polecam również służby specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo ale polecam

 

 

8,5 / 10

 

Polowanie na łowcę / The Frozen Ground (2013)

 

30a244ef494144266d39e9e0d9bfa14e.jpg

 

Film oparty na faktach

 

Gdy młoda kobieta ucieka z rąk seryjnego mordercy, detektyw Jack zrobi wszystko, by złapać zabójcę i doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch - serial

 

bosch.jpg

 

Harry to detektyw wydziału zabójstw, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa 13-letniego chłopca. Jednocześnie sam zmaga się z procesem, gdzie oskarżony jest o zastrzelenie podejrzanego.

 

 

Dopiero są dwa odcinki pierwszego sezonu....czas pokaże co się ulepi z tej gliny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch - serial

 

bosch.jpg

 

Harry to detektyw wydziału zabójstw, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa 13-letniego chłopca. Jednocześnie sam zmaga się z procesem, gdzie oskarżony jest o zastrzelenie podejrzanego.

 

 

Dopiero są dwa odcinki pierwszego sezonu....czas pokaże co się ulepi z tej gliny...

 

dziwne poniewaz ja od 4dni na dysku mam caly sezon 1, skladajacy sie z 10 odcinkow %-)

 

edit: "zabawa" zaczyna się od 4 odcinka, taki maly off-top gdyby ktos ogladal i chcial zrezygnowac po 2-3 odcinkach

Edytowane przez Drizzd91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Where to, miss   https://vimeo.com/84855164

 

jak by ktos znalazl gdzies z napisami film dokumentalny o kobietach taksowkarzach w idniach  ponoc dobry :))  to poprosze info na pw pozdro

Edytowane przez adrian154845
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Strong(2014) 8/10

 

20117.jpg

 

"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Time Lapse

 

22dc4bd164dc3c0a07f847dc79bd45d7.jpg

 

 

Trójka przyjaciół odkrywa tajemniczy aparat, który robi zdjęcia 24 godziny w przyszłość. Zamierzają wykorzystać maszynę do swoich celów osobistych. Po pewnym czasie pojawiają się niepokojące zdjęcia...

 

 

nawet niezly :)) 8/10 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial "Służby specjalne" Patryka Vegi to rozwinięcie filmu, który  spotkał się w polskich kinach ze świetnym przyjęciem. Historia  rozpoczyna się w czasie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Pod  okiem generała Światło powstaje supertajna grupa, której zadaniem ma być  zniwelowanie rzekomych strat powstałych po rozmontowaniu WSI. W skład  jednostki wchodzą: podporucznik Aleksandra Lach, pułkownik Marian Bońka i  kapitan Janusz Cerat. W serialu poznamy przeszłość bohaterów znanych z  filmu, będziemy też śledzić ich dalsze losy.

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Atticus Institute 7/10

 

7670088.3.jpg

 

 

Jesienią 1976 roku, małe laboratorium psychologii w Pensylwanii zostało opanowane przez serię niewytłumaczalnych wydarzeń. Rząd USA przejął kontrolę nad laboratorium pod rozkazami bezpieczeństwa narodowego , a wkrótce po tym po prawie 40-tu latach wychodzą na jaw eksperymenty które prowadzą do serii śmiertelnych zachorowań.

 

 

Ocena zawyżona z racji tego, że mamy w tym dokumencie doczynienia z "rzeczami", które mnie interesują, nad którymi studiowałem, itd. Nie należy tego traktować jako typowy film, jest to po prostu opowieść dokumentalna podparta faktami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...