Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi

Przeznaczenie (2014)

 

7469247.6.jpg

 

Tajna rządowa agencja podróży w czasie, mając na celu zapobieganie przyszłym zbrodniom, wysyła szpiega, by uchwycił przestępcę. 7/10

 

nietypowy jak na wszystkie w tej tematyce

Edytowane przez eltondi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, pewnie pociągną ze względu na dużą popularność, to samo Breaking Bad - wyjdzie nowy sezon (lub kolejne) jako kontynuacja, ale pod innym tytułem. Na razie w Mentaliście widzę 12 odcinków do 28-go lutego, pewnie zrobią 2 serie jak zawsze, jeden sezon 20-22 odcinki...zobaczymy. W sumie jeden z moich ulubionych seriali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar - http://www.filmweb.pl/film/Interstellar-2014-375629

 

Ode mnie 9/10. Film nie dla każdego, nie ma tu za dużo akcji, nie ma laserów, strzelania, itp, ale jak ktoś lubi realistyczne, rasowe s-f to na pewno się nie zawiedzie. Świetna muzyka i zdjęcia, dużo elementów science, ukazanie tunelu czasoprzestrzennego, motyw dylatacji czasu, zajebista wizualizacja czarnej dziury powstała na podstawie wyliczeń znanego fizyka Kip'a Thorne'a.

 

Film długi, 2h 49", byłem na nim w kinie z laską i przyznam, że zrobił na nas duże wrażenie. Polecam, szczególnie w dobrej jakości bo szkoda sobie psuć seans camówkami z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też jeden z ulubionych, miał swój klimat, nawet jak nic się nie działo, ale okrutnie zjebali z tym Red Johnem. Pamiętam nawet jak na forum jeszcze były emocje zanim zaczął się ten ponoć ostatni sezon, a oni tak strasznie to zrobili :fp: Do tego zdupiona sprawa z tym, że Jane wyznał te miłość :fp: Właśnie to w tym serialu było najlepsze :fp: Ostatni sezon strasznie mnie zawiódł, zjebali chyba wszystko co mogli :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Das finstere Tal (2014)

 

 

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

 

Dobry film i świetna muzyka  8/10  :t:

 

 

 

 

Klątwa Jessabelle(2014)

 

Po stracie chłopaka Jessabelle wprowadza się do ojca. W nowym miejscu odkrywa mroczną tajemnicę związaną ze zmarłą matką.

 

Byłem w kinie..... nawet nawet ..... 7/10  :t:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od siebie polecam 2 seriale ten sam tworca

 

 

Chicago Fire

Serial o codziennej pracy i życiu osobistym strażaków oraz ratowników medycznych z Chicago.

 

wlasnie zaczynam ogladac 2 sezon :) jak dla mnie bardzo dobry serial lubie takie klimaty :))

 

 

Chicago PD

Perypetie policjantów, którzy walczą z przestępczością w Chicago.

 

tez dobry :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra miałem teraz sporo czasu na oglądanie, obejrzałem mnóstwo filmów, więc kilka z nich mogę wam polecić.

 

9/10 Zniewolony. 12 Years a Slave (2013) - Warto obejrzeć. Swoją drogą ciekawie jak wyglądałoby NBA gdyby niewolnictwo funkcjonowało do teraz. %-)

5/10 Godzilla (2014) - Na nudny wieczór w sam raz, ale nie zaciekawił mnie ten film w ogóle.

7/10 X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014) - Jak ktoś lubi te klimaty to film mu przypadnie do gustu. 

2/10 Poland-icon.png Dżej Dżej (2014) - Nie wiem po co oglądałem ten film do końca. Strata czasu.

7/10 Na skraju jutra (2014) - Ciekawy pomysł na film, myślałem, że będzie to typowy gniot, ale oglądało się ok. 

6/10 22 Jump Street (2014) - Typowa amerykańska komedia, chociaż kilka razy się pośmiałem :D

8/10 Jak wytresować smoka 2 (2014) - Pierwsza część była najlepszym filmem animowanym jaki oglądałem. Druga trzyma poziom, warto obejrzeć!

5/10 Zbaw nas ode złego (2014) - Mój ulubiony gatunek, niestety zawiodłem się. Nie rozumiem tych pozytywnych opinii na temat tego filmu.

3/10 Ewolucja planety małp (2014) - Wyłączyłem po 40 minutach, naprawdę mocno się zawiodłem.

6/10 Noc oczyszczenia: Anarchia (2014) - Bez szału, ale oglądało się przyjemnie.

5/10 Hercules (2014) - Ten film nie wzbudził we mnie żadnych, ale to żadnych emocji. Obejrzałem i tyle.

7/10 Strażnicy Galaktyki (2014) - Na poziomie pozostałych filmów Marvel'a. Szop wymiata. 

7/10 Sekstaśma (2014) - Przyjemnie się oglądało, ocena zawyżona ze względu na Cameron Diaz. :D

5/10 Hercules (2014) - To samo co w przypadku Herculesa.

6/10 Lucy (2014) - Ok, ciekawa końcówka.

5/10 Jako w piekle, tak i na Ziemi (2014) - Niby horror, ale ani razu nie podniósł mi ciśnienia. 

6/10 Annabelle (2014) - Najlepszy horror 2014 - póki co. 

6/10 Udając gliniarzy (2014) - Do obejrzenia w nudny wieczór.

6/10 Rogi (2014) - Harry Potter dał radę.

6/10 Klątwa Jessabelle (2014) - Film daje radę, trzyma w napięciu. Końcówka naprawdę dobra, nie spodziewałem się tego w ogóle.

 

Na kilka tytułów czekam:

Shameless sezon 5 :wuwu: Hobbit :wuwu:  Avengers: Czas Ultrona, Jurassic World, Terminator Genisys,, Ant-Man, Hitman: Agent 47, Gwiezde Wojny - Przebudzenie Mocy.

Edytowane przez raidenn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/Zupelnie.Jak.Milosc#

"Zupełnie jak miłość" to film dla optymistów. Pesymiści nigdy nie uwierzą, że przelotne bzykanko w samolocie i to na trasie krajowej, może przerodzić się w przyjaźń i ,konsekwentnie, w miłość. A taka jest właśnie historia Oliviera i Emily.

Spoko komedia i Amanda Peet, laska w moim typie, usmiech, energia i ładniutka ;)

 

7/10 dla mnie

Edytowane przez Mazur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem według mnie najlepzy film ktory powstał w 2014 roku. Mianowicie John Doe.

 

10/10 John Doe (2014) Na tqk wysoką ocenę złożyło się wiele czynników ale przede wszystkim film trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Wywoływał emocje i skłaniał do myślenia nie tylko podczas oglądania ale także po. Główny bohater został przedstawiony w taki sposób, że się z nim utożsamiałem. Jest to jeden z lepszych filmów tego gatunku jaki miałem okazję obejrzeć i napewno do niego kiedyś wrócę. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furia (2014)

 

Niemcy, koniec II wojny światowej. Załoga amerykańskich czołgistów wyrusza za linię frontu w celu obrony alianckich linii zaopatrzenia.

 

10/10  :t:  :5:

 

I dla mnie to jest najlepszy film jaki obejrzałem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Never let me go- Nie sugerujcie się opisem tego filmu, bo najczęściej jest taki "Kathy, Ruth i Tommy to przyjaciele, którzy dorastali w angielskiej szkole z internatem nazywanej Hailsham. Po latach ich drogi splatają się ponownie." Wiadomo, już każdy sobie wyrabia wtedy opinie, o czym może być ten film, tym bardziej tytuł jeszcze jest jaki jest i kojarzy się z romansidłami. Jednak można się grubo zaskoczyć. Film jest naprawdę świetny, wzbudza emocje i pokazuje to co pokazują filmy typu: Uśpieni, czyli niemoc, coś czego nie można naprawić, a należy się z tym pogodzić. Kozacki film :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furia (2014)

 

Niemcy, koniec II wojny światowej. Załoga amerykańskich czołgistów wyrusza za linię frontu w celu obrony alianckich linii zaopatrzenia.

 

10/10  :t:  :5:

 

I dla mnie to jest najlepszy film jaki obejrzałem w tym roku.

Dzisiaj oglądałem, typowo amerykański, czyli jak mówił kiedyś Linda, czym się różni polski film wojenny od amerykańskiego? W polskim gościu siedzi w okopie i strzela pukawką, w amerykańskim siedzi w okopie z karabinem, pali szluga i napi***ala :)) 8/10 przesadzony trochę, ale i tak kozacki :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik filmów klasy Z nie mogłem odpuścić poniższej pozycji.




Opis filmu:

 

Grupka dziewczyn wybiera się do domku nad wodą.  Nie zdają sobie sprawy, że w okolicy grasują mordercze bobry zombie. Weekend pełen seksu i rozpusty wkrótce zamienia się w dramatyczną walkę o przetrwanie.

 

 

Bobry Zombie to coś więcej niż film - to trzeba zobaczyć :) - POLECAM !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez litości(2014)
The Equalizer

 

 

Uznany za zmarłego były żołnierz sił specjalnych wiedzie spokojne życie. Kiedy decyduje się pomóc Teri, wchodzi w konflikt z rosyjskimi gangsterami. 

 

To jest dobre kino  9/10  :t: 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez litości (2014)
The Equalizer

 

 

Uznany za zmarłego były żołnierz sił specjalnych wiedzie spokojne życie. Kiedy decyduje się pomóc Teri, wchodzi w konflikt z rosyjskimi gangsterami. 

 

To jest dobre kino  9/10  :t: 

 

 

Zgadzam się, bardzo dobre kino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...