Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie - A Million Ways to Die in the Wes 8/10

 

Głupkowata, amerykańska komedia, nie spodziewajcie się żartów na wysokim poziomie, ale imo mi się podobało, mam nadzieję, że to nie świadczy o moim IQ :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebo istnieje... naprawdę - Heaven Is for Real

 

Nie wystawiam oceny, bo jestem w trakcie oglądania.....i mi się płakać chce...czyli na pewno warto obejrzeć, może trafia do mnie zważywszy na ostatnie wydarzenia....polecam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy tzn ?

Pozostawieni

 

Ja ogladam, wedlug mnie pierwszy odcinek slaby juz mialem wylaczac i dac sobie z spokoj z tym serialem, ale dalem mu szanse i obejrzalem 2 odcinek i nastepny i w miare mnie zaciekawil. Bardzo podoba mi sie muzyka w tym serialu

 

Ale uwazam ze duzo lepszy jest rowniez nowy serial - Dominion. Przeczytalem kilka opinii i mowili, ze slaby, sredni, ale sciagnalem i jak dla mnie zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadam te dwie Wasze propozycje...

 

Z nowszych seriali całkiem niezłe są:

 

Murder in the First - na razie wyszło 6 odcinków pierwszego sezonu

 

Akcja serialu dzieje się w San Francisco i opowiada historię śledztwa w sprawie morderstwa ćpuna prowadzonego przez dwóch detektyw z wydziału zabójstw Terry English i Hildy Mulligan. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara miała powiązanie z Erichem Bluntem, który jest prezesem firmy rewolucjonizującej technologię. Blunt ma dużo do stracenia, jeśli ten fakt wyjdzie na jaw. Prócz tego jest on pozwany przez dewelopera oprogramowań o kradzież nowego systemu hologramu.

 

The Las Ship - 4 odcinki pierwszego sezonu

 

Serial opowiada o załodze niszczyciela marynarki wojennej U.S.S. Nathan James, która jako jedyna przeżyła tajemniczą epidemie. Większość populacji ludzkiej nie żyje. Teraz członkowie załogi wraz z kapitanem Tomem Chandlerem muszą zmierzyć się z nową rzeczywistości i żyć dalej.

 

Do tego oglądałem z miesiąc temu nowy serial, odcinek pilotażowy, ale za cholerę nie mogę go teraz znaleźć, a obcował w jednych z moich ulubionych tematyk, a mianowicie, upadłe anioły, itd. Jeden z archaniołów stanął po stronie ludzi, Jego "brat" po stronie upadłych aniołów, etc....

 

Jak sobie przypomnę tytuł to dam znać, albo może ktoś mnie uprzedzi %-)

 

 

Natomiast powróciły:

Ray Donovan - 2 sezon

Under the doom - 3 odcinki 2 sezonu

Wilfred - ale mi się już znudził....

 

Najnowsze premiery, które mogą być dobre, ale nie muszą %-)

 

Halle Berry w roli głównej – czy trzeba coś więcej dodawać? Właściwie nie, ale wypada. "Extant" wyróżnia się bowiem nie tylko gwiazdą z wielkiego ekranu na pierwszym planie. Intrygujący wydaje się już sam koncept fabularny – astronautka po roku w kosmosie wraca na ziemię i ku swojemu zaskoczeniu okazuje się być w ciąży. W oficjalnym opisie CBS czytamy, że "jej nietypowe doświadczenia w kosmosie prowadzą do wydarzeń, które zmienią bieg historii człowieczeństwa". Jest oczywiście szansa, że projekt może się okazać tandetnym sci-fi, ale chociażby dlatego, że mierzy wysoko, warto dać mu szansę.

 

 

Steven Soderbergh ("Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", "Seks, kłamstwa i kasety wideo"), mógł już skończyć z kinem, ale nie oznacza to, że przestaje kręcić. Wręcz przeciwnie, by realizować się w pełni przenosi się do telewizji, a "The Knick" jest jego pierwszym projektem serialowym. Produkcja będzie opowiadać o losach Johna Thackery’ego (w tej roli Clive Owen), lekarza odpowiadającego za szereg nowatorskich metod leczenia wprowadzonych na początku XX wieku. Fakt, że nie jest po prostu kolejny serial kostiumowy, pokazuje już zwiastun – Soderbergh zadbał o dystynktywną warstwę wizualną.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r_xvw-_YJSo

 

 

Serial będzie opowiadał o agencie FBI, który często pracuje pod przykrywką, w związku z czym jego specjalnością jest zmiana tożsamości. W głównej roli Sean Bean, który tym razem ma dużą szansę przetrwać wszystkie odcinki serialu. Za produkcją stoi m.in. znany z "Homeland" i "24 godzin" Howard Gordon. Być może więc niedługo Martin Odum stanie się nowym Jackiem Bauerem.

 

 

Do tego: Halt and Catch Fire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwazam ze duzo lepszy jest rowniez nowy serial - Dominion. Przeczytalem kilka opinii i mowili, ze slaby, sredni, ale sciagnalem i jak dla mnie zaje***.

 

o to właśnie ten serial o upadłych aniołach %-) Jeden odcinek oglądałem, ten pilotażowy, ale mi się bardzo spodobał :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Serialowo....

 

The take

 

7381622.6.jpg

 

Adaptacja bestsellerowej powieści Martiny Cole. Jest to czteroodcinkowy trzymający w napięciu dramat o miłości, władzy, zazdrości i zdradzie. Freddie Jackson (Hardy), należący do londyńskiego gangu wychodzi z więzienia po 4-letniej odsiadce. To, co zastaje, nie bardzo przypada mu do gustu, więc postanawia zmienić co nieco, stosując baaardzo inwazyjne metody... Mini serial 4-odcinkowy

 

 

 

Tyrant

 

tyrant.jpg

 

Historia syna arabskiego dyktatora, który po dwudziestoletnim wygnaniu powraca z amerykańską żoną i dziećmi na Bliski Wschód. Na razie bodajże wyszło 5 odcinków, zobaczymy co tam wymyślą....Ale gra tam naprawdę fajna kobieta ;)) A mianowicie Moran Atias

 

Moran-Atias-Wiki_Pic.jpg

 

 

Fargo

 

fargo.jpg

 

10-odcinkowy serial oparty jest na nagrodzonym dwoma Oscarami komediodramacie Joela i Ethana Coenów o tym samym tytule. Martin Freeman zagra głównego bohatera, Lestera Nygaarda, agenta ubezpieczeniowego z małego miasteczka. Billy Bob Thornton zagra główny czarny charakter, Lorne'a Malvo, którego w filmie odtwarzał Steve Buscemi. W serialu mają zostać przedstawione inne "prawdziwe zbrodnie" dokonane w stanie Minnesota, z dużą dozą czarnego humoru.Jedną z ról gra Kate Walsh-gwiazda Chirurgów /żona Sheparda/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy tzn ?

Pozostawieni

 

Ja ogladam, wedlug mnie pierwszy odcinek slaby juz mialem wylaczac i dac sobie z spokoj z tym serialem, ale dalem mu szanse i obejrzalem 2 odcinek i nastepny i w miare mnie zaciekawil. Bardzo podoba mi sie muzyka w tym serialu

 

Ale uwazam ze duzo lepszy jest rowniez nowy serial - Dominion. Przeczytalem kilka opinii i mowili, ze slaby, sredni, ale sciagnalem i jak dla mnie zaje***.

Obejrzałem 2 odcinki i d.upy mi nie urwało :zdegustowany:

strasznie nudny

jade z Dominion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial The Strain

 

Po wylądowaniu Boeinga na lotnisku Kennedy'ego załoga samolotu nie odpowiada na wezwania radiostacji. Zaangażowani w akcję ratunkową epidemiolodzy odkrywają, że poza czterema pasażerami cała załoga jest martwa a na pokładzie znajduje się trumna. Wkrótce grupa naukowców wraz z dr Ephraimem Goodweatherem (Corey Stoll) na czele mierzy się z nowym, nieznanym dotąd wirusem, który zmienia ludzi w żądne krwi stworzenia.

 

 

Dopiero są dostępne 3 odcinki pierwszego sezonu, obejrzałem jeden, ogólnie nienawidzę tematyki zombie (nawet nie wiem czy to serial o zombie %-) )w filmach czy serialach, bo mnie to śmieszy, ale w tej produkcji może będzie inaczej, ale to czas pokaże, nie ocenia się dziewczyny tylko po pierwszym spojrzeniu na dupę, nie wiadomo co jest z przodu :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial - Piętno gangu, Gang Related

 

Trzymający w napięciu i pełen akcji serial "Piętno gangu" to opowieść o losach detektywa Ryana Lopeza (Ramon Rodriguez, "Aniołki Charliego"), wschodzącej gwiazdy jednostki specjalnej, zwalczającej gangi Los Angeles. Nikt jednak nie wie, iż na długo przed tym zanim Ryan wstąpił w szeregi stróżów prawa, deklarował wierność zupełnie innej kompanii braci – potężnemu gangowi o nazwie Los Latino Angelicos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial The Strain

 

Po wylądowaniu Boeinga na lotnisku Kennedy'ego załoga samolotu nie odpowiada na wezwania radiostacji. Zaangażowani w akcję ratunkową epidemiolodzy odkrywają, że poza czterema pasażerami cała załoga jest martwa a na pokładzie znajduje się trumna. Wkrótce grupa naukowców wraz z dr Ephraimem Goodweatherem (Corey Stoll) na czele mierzy się z nowym, nieznanym dotąd wirusem, który zmienia ludzi w żądne krwi stworzenia.

 

 

Dopiero są dostępne 3 odcinki pierwszego sezonu, obejrzałem jeden, ogólnie nienawidzę tematyki zombie (nawet nie wiem czy to serial o zombie %-) )w filmach czy serialach, bo mnie to śmieszy, ale w tej produkcji może będzie inaczej, ale to czas pokaże, nie ocenia się dziewczyny tylko po pierwszym spojrzeniu na dupę, nie wiadomo co jest z przodu :afro:

 

ja obejrzalem 2 odcinki, zapowiada sie dosc ciekawie ale raczej to nie bedzie jakis HIT ;) moze 3 odcinek na który zapewne jutro spojrze cos wiecej sie rozjasni %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...