Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi

tak samo bylo ze skazanym na smierc czekało sie w umiłowaniem na kolejny odcinek 1,2 sezon super ale pozniej to juz bylo na siłe robione zeby tylko kase nabijać...co do filmow w zeszłym roku bylo tego troche co naprawde warto obejrzec na mnie duze wrazenie zrobil kapitan Philips polecam naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak samo bylo ze skazanym na smierc czekało sie w umiłowaniem na kolejny odcinek 1,2 sezon super ale pozniej to juz bylo na siłe robione zeby tylko kase nabijać...co do filmow w zeszłym roku bylo tego troche co naprawde warto obejrzec na mnie duze wrazenie zrobil kapitan Philips polecam naprawde

 

Nie zgadzam się, Prison Break trzymał poziom praktycznie przez wszystkie sezony. Słabe odcinki były sporadycznie, tylko zakończenie było mega nieprzemyślane. Nie zmienia to oczywiście faktu że to jeden ze słabszych amerykańskich seriali (oczywiście z tych najlepszych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy ktory interesuje sie serialami oraz filmami przyzna ze seriale maja o wiele wiecej do zaoferowania niz filmy.

W filmie rezyser ma najczesciej z 90min na przedstawienie swojego dziela. W dzisiejszych czasach rzadko zdarzaja sie filmy dluzsze, spotykam sie czasami z takimi co trwaja 70-75 min :k: (taki Kapitan Philips trwa ponad 134 minuty, czy bylby taki dobry gdyby "ucieli" go do 90 min, szczerze watpie). Tendencje w filmach pelnometrazowych ida niestety w ilosc filmow(czyli wieksze $$$) a nie jakosc(zadowolenie widza). Dobry film powinien trwac minimum te 2 godziny.

 

Odnosnie seriali, faktycznie jedna z najwiekszych bolaczek dzisiejszych seriali sa sytuacje gdy formula/pomysl/ na dany serial sie konczy i robi sie go juz na sile, wykorzystujac jego wczesniejsza popularnosc, przykladow jest mnostwo: Entourage, Smallville %-) , Supernatural, House(ostatnie sezonu byly malo zabawne wg mnie) czy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram tam mirror poprzez scs.pl

 

Nie trzeba zakładać, przy maxvideo też nie - ale tutaj premium, żeby obejrzeć więcej niż jeden odcinek dziennie. Nie umiesz klikać :bz:%-)

 

znalazłem na innej stronie :bz: tam widać nie potrafię, tak jak mówisz %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy po Oscarach, 5/16 się pokryło, wcale mnie to nie dziwi. Wczoraj jak spojrzałem na kursy na SB, to wiedziałem, że tak to może wyglądać. Brak nagrody dla Leo trochę mnie rozczarował, pomimo tego, że dawali za to jako 5.0 cały czas liczyłem na to. Dobrze, że przed podaniem swoich typów nie sugerowałem się właśnie kursami u buków, tak to była moja ocena w 100%, tak jak już pisałem. Poniżej podsumowanie. Opisywać więcej już nie ma sensu, bo wszystko zawarłem w opisie filmów. O moich rozczarowaniach też nie będę już tutaj smęcił, bo Oscary tak właśnie wyglądają od lat. Najlepszym przykładem jest brak Oscara dla Zielonej Mili, czy Skazanego na Shawshank swego czasu :)

 

 

1. NAJLEPSZY FILM: Witaj w Klubie :n: Zniewolony wygrał

2. NAJLEPSZY AKTOR: Leonardo DiCaprio :n: Matthew McConaughey wygrał

3. NAJLEPSZA AKTORKA: Meryl Streep - "Sierpień w hrabstwie Osage" :n: Cate Blanchett,

4. NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY: Jonah Hill - "Wilk z Wall Street" :n: Jared Leto,

5. NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA: Julia Roberts - "Sierpień w hrabstwie Osage" :n: Lupita Nyong'o, "Zniewolony"

6. NAJLEPSZY REŻYSER: Martin Scorsese - "Wilk z Wall Street" :n: Najlepszy reżyser: Alfonso Cuaron, "Grawitacja"

7. NAJLEPSZY SCENARIUSZ ADAPTOWANY: Billy Ray - "Kapitan Phillips" :n: Najlepszy scenariusz adaptowany: John Ridley, "Zniewolony"

8. NAJLEPSZY SCENARIUSZ ORYGINALNY: "Witaj w klubie" :n: Najlepszy scenariusz oryginalny: Spike Jonze, "Ona"

9. NAJLEPSZE ZDJĘCIA: "Grawitacja" - :t:

10. NAJLEPSZY MONTAŻ: "Kapitan Phillips" - Christopher Rouse :n: Najlepszy montaż: "Grawitacja", Alfonso Cuaron i Mark Sanger

11. NAJLEPSZA SCENOGRAFIA: "Wielki Gatsby" :t:

12. NAJLEPSZE KOSTIUMY: "Wielki Gatsby" - Catherine Martin :t:

13. NAJLEPSZA CHARAKTERYZACJA: "Jeździec znikąd :n: Najlepszy charakteryzacja: "Witaj w klubie", Adruitha Lee i Robin Mathews

14. NAJLEPSZY DŹWIĘK: "Grawitacja" :t:

15. NAJLEPSZY MONTAŻ DŹWIĘKU: "Grawitacja" :t:

16. NAJLEPSZE EFEKTY SPECJALNE: "W ciemność: Star Trek" :n:

 

Typowałem w 16/24 kategoriach. W innych nie mogłem, bo nie oglądałem części nominowanych.

 

 

Parę bonusów %-)

 

Było śmiesznie:

 

Dostawca pizzy z Big Mama's & Papa's zrealizował zamówienie pochodzące z Dolby Theatre w Sunset Boulevard. Tego wieczoru nie zapomni do końca życia.

 

Pizzerman ubrany w dżinsy, zwykłą koszulkę i czerwony fartuch nie miał pojęcia, że wystąpi na ceremonii wręczenia Oskarów. - Skłamałam, nie będziemy za kulisami – powiedziała gospodyni wieczoru, Ellen Degeneres. Po czym poprosiła go o pomoc w rozdawaniu pizzy.

 

Pizza powędrowała między innymi do Brada Pitta, Jennifer Lawrence, Jareda Leto, Julii Roberts, Kerrego Washingtona i Meryl Streep. Pod koniec degustacji Ellen puściła w obieg kapelusz z prośbą o wrzucanie napiwków dla dostawcy. Uzbierało się 300 dolarów.

 

Ellen Degeneres zaskoczyła nie tylko samego dostawcę, ale też właścicieli restauracji, w której przygotowano pizzę. Restauracja umieściła na Twitterze specjalne podziękowanie dla gospodyni wieczoru.

 

 

1gyg.jpg

 

2ymy.jpg

 

300$ yyy skąpe gwiazdory %-):afro:

 

Kreacje:

 

Amy Adams kolejny raz trafiła z wyborem sukni. Tym razem zaprezentowała się w Gucci Première. Bardzo ładnie wyglądała, chociaż jakoś specjalnie jej nie lubię ;)

 

a1.jpg

 

Angia, to zawsze będzie piękna :))

 

a2.jpg

 

Swoją drogą mogła zjeść kawałek tej pizzy %-)

 

a3bmb.jpg Sandra :))

 

a4.jpg Emmm spoko :))

 

To by było na tyle, mógłbym napisać do zobaczenia za rok, ale nie napiszę, bo wątpię bym coś takiego jeszcze kiedyś robił %-)

 

Pozdro :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suits - pierwszy odcinek 3-go sezonu już dostępny

 

no właśnie dawno tego nie ogladałem

 

 

 

 

http://www.filmweb.pl/film/Kobieta+w+klatce-2013-672278

niedawno skończyłem oglądać ten film i muszę go polecić dobre skandynawskie kino z klimatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jaką nazwe nosi tytułowa piosenka serialu Detektyw ? Serial produkcji HBO. Polecam.

Własnie skonczył sie pierwszy sezon, głowna rola Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Klimaty policyjne, dwaj detektywi rozwiązują dziwną sprawe zabójstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jaką nazwe nosi tytułowa piosenka serialu Detektyw ? Serial produkcji HBO. Polecam.

Własnie skonczył sie pierwszy sezon, głowna rola Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Klimaty policyjne, dwaj detektywi rozwiązują dziwną sprawe zabójstwa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imigrantka 25 kwietnia w polskich kinach. Dobrze się zapowiada :)) Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island.

 

Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele.

 

Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

 

Ciekawe jak wypadnie w głównej roli Marion Cotillard. Fabuła też dość sensowna, obsada z tego co widać jest bardzo dobra, więc chyba warto będzie przejść się na większy ekran :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiastuny filmow 2014

 

takich jak :

 

47 Ronin , 300 Rise of an Empire , Captain America The Winter Soldier , Grudge Match , Hercules The Legend Begins , Homefront , I Frankenstein , Jack Ryan Shadow Recruit , Lone Survivor , Mortal Kombat Legacy II , Need For Speed , Non-Stop , Pompeii , Robocop ,Seventh Son , The Elder Scrolls , X-Men Days of Future Past

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...