Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi


Za linią wroga 4 / Seal Team Eight: Behind Enemy Lines

 

 

Amerykańska jednostka specjalna składająca się z najlepszych żołnierzy zostaje wysłana do Kongo, by zlokalizować i zamknąć kopalnię uranu, który jest wydobywany i sprzedawany w celu skonstruowania bomby jądrowej.

 

 

 

ogladalem dupy nie urywa moja ocena 7 :))

 

 

zeby nie bylo %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz bana, masz opcję spoiler, aby tam umieszczać jakąś część fabuły zawartą w danym odcinku, etc.

 

http://kotaku.com/you-can-stop-the-internet-spoiling-game-of-thrones-for-1563583093?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

line-of-duty.jpg

 

Dopiero obejrzałem pierwszy odcinek, ale zapowiada się b.dobry serial, na razie jest 1 sezon, drugi właśnie się zaczął

 

Serial produkcji BBC2 opowiadający o korupcji w dzisiejszej policji. Kiedy akcja antyterrorystyczna kończy się tragicznie, sierżant Stece Arnott odmawia udziału w zakamuflowaniu porażki. Odrzucony przez kolegów zostaje przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego - AC-12, dowodzonego przez komendanta Teda Hastingsa.

 

 

the-following.jpg

 

Pierwszy sezon mi się podobał, ostatnio zacząłem oglądać drugi, ale na razie średnio, może potem się rozwinie....kto wie....

 

Agent FBI w stanie spoczynku, Ryan Hardy (Kevin Bacon), zostaje wezwany przez centralę, żeby zająć się śledztwem w sprawie seryjnego mordercy, Josepha Carrola (James Purefoy), który zbiegł z więzienia i stworzył przestępczą organizację. Doktor Carrol pracował jako wykładowca na uczelni i prowadząc wykłady o twórczości Poego, mordował studentki. Dzięki dostępowi do komputera w więzieniu założył grupę wsparcia dla seryjnych zabójców, której członkowie umożliwili mu ucieczkę…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broadchurch - serial

 

 

broadchurch.jpg

 

 

Mini serial 8-odcinkowy

 

Akcja serialu koncentruje się na małym miasteczku, w którym dochodzi do morderstwa. Ciało chłopca, Danny'ego Price'a, zostaje znalezione na plaży. Każdy mieszkaniec Broadchurch zostaje poddany wnikliwej obserwacji. Sprawą zabójstwa zajmuje się przybysz "z zewnątrz", ledwo co promowany na wyższe stanowisko detektyw inspektor, Alec Hardy. W sprawę angażuje się także Ellie Miller, miejscowa policjantka, która uważa, że to ona powinna prowadzić śledztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleca ktoś jakiś ciekawy serial z gatunku fantasy/ scifi lub takie która fabuła rozgrywa się w przeszłości ( miecze łuku, samurajowie itp)

 

Gra o Tron - przedstawiać nie trzeba.

 

Miecz prawdy - na motywach cyklu literackiego Miecz Prawdy Terry'ego Goodkinda. Według mnie ok, nie odbiega zasadniczo od wersji pisanej.

 

Merlin - czary, potwory, smoki, Camelot

 

Supernatural - ten akurat obsadzony w czasach teraźniejszych, ale godny polecenia. O dwóch braciach stawiających czoła demonom, potworom i wielu innym nadprzyrodzonym stworzeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleca ktoś jakiś ciekawy serial z gatunku fantasy/ scifi lub takie która fabuła rozgrywa się w przeszłości ( miecze łuku, samurajowie itp)

 

Gra o Tron - przedstawiać nie trzeba.

 

Miecz prawdy - na motywach cyklu literackiego Miecz Prawdy Terry'ego Goodkinda. Według mnie ok, nie odbiega zasadniczo od wersji pisanej.

 

Merlin - czary, potwory, smoki, Camelot

 

Supernatural - ten akurat obsadzony w czasach teraźniejszych, ale godny polecenia. O dwóch braciach stawiających czoła demonom, potworom i wielu innym nadprzyrodzonym stworzeniom.

 

Dzięki za każdą propozycje, ale ogładam/ oglądałem wszystkie które podałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za każdą propozycje, ale ogładam/ oglądałem wszystkie które podałeś :D

to czego jeszcze oczekujesz przecieżnie na mnoża się seriele o podobnej fabule

]

 

Sporo tych seriali wychodzi , miałem nadzieje że wyszło coś ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Donovan - serial

 

ray-donovan.jpg

 

 

Ray Donovan, na co dzień zajmujący się rozwiązywaniem problemów wpływowych mieszkańców Los Angeles, niespodziewanie zostaje zmuszony skorzystać ze swoich umiejętności w bardziej rodzinnym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Machine (2013) - 8/10

http://www.filmweb.pl/film/The+Machine-2013-659911

 

Niskobudżetowy, zrobiony za zaledwie 1 mln. funtów i trochę to widać, ale mimo wszystko wart obejrzenia. Dobra rola Caity Lotz, klimat, atmosfera. Bardzo dobra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo, nie bylo

 

http://www.filmweb.pl/film/Chce+si%C4%99+%C5%BCy%C4%87-2013-648982#_=_

 

"Chce się życ"

 

Historia chorego na mózgowe porażenie Mateusza, który podejmuje trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia.

 

Dla mnie 8/10 izi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most nad Sundem - Bron / Broen (The Bridge) serial

 

most-nad-sundem.jpg

 

Szwedzka policjantka i duński inspektor prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, którego ofiarę znaleziono na moście łączącym brzegi dwóch państw.

 

 

Ostatnio zacząłem oglądać skandynawskie, kryminalne seriale, trzymają dobry poziom :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...