Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będą dziś wysyłane dolary za Pewniaka Dnia? Pytanie skierowane do bigbraine777

 

Wiem, że zapis jest taki, że do 10-ego każdego następnego miesiąca, jednak jak patrzę w poprzednich miesiącach było to szybko robione, zazwyczaj pierwszego, drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy będą dziś wysyłane dolary za Pewniaka Dnia? Pytanie skierowane do bigbraine777

 

Wiem, że zapis jest taki, że do 10-ego każdego następnego miesiąca, jednak jak patrzę w poprzednich miesiącach było to szybko robione, zazwyczaj pierwszego, drugiego

Jak mózgu będzie, to pewnie wyśle, on też jest człowiekiem i ma swoje sprawy.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela zaktualizowana do 12.10.2016, baku193 zadziwiasz mnie,ani jednego dnia nie opuściłeś o ile dobrze pamiętam to od ponad 3 miesięcy ,także wielki szacun :)

Dzięki i pozdrawiam ps. Gdyby tylko skuteczność była delikatnie lepsza.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baku może dawaj pewniejsze typy, ja od tego miesiąca gram same kursy około 1.5-1.6 i na razie 6/6   %-) oby tak dalej 

 

Czasami i na takich można polec, ja na razie próbuje grać typy około 2.0, zobaczymy, w poprzednim miesiącu prawie zdało egzamin... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zmianę mojego dzisiejszego typu na handicap ujemny -2,5 seta po kursie 3,95 w Unibet, tu link: http://obstawianie.com/topic/34719-typy-na-dzie%C5%84-16102016/

Toć to jawne walenie w ch***a, zmiana typu bo co? ładniejszy kurs był na -2,5 seta to trzeba było sobie zmienić...

 

Porażka osób rozliczających pozwalających na takie manewry... :fp:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...