Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


A mnie nie ma wcale w tabeli...

 

NIe ogarniam o co tu chodzi, pawelo cos zrypał w tej tabelce, teraz sam musze to wszystko ogarniac bo jego nie ma czyli STANDARD...

 

W Tabelce beda uwzgledniane te osoby co dotychczas a Twoją sytuacje przeanalizuje indywidualnie, jesli bedziesz miał miejsce na podium to szybko postaram sie to ogarnac, zostałem z tym sam, a zaległosci od chvja :bz::fp:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

typ na 13.05 

 

Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 13.05.2016 2-30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs
typ:  Spurs -1.5
kurs: 1.90
 buk: Bet365
 
Analiza: 
Bardzo ciekawie wygląda przebieg rywalizacji w tej parze. Faworyzowani przed rozpoczęciem półfinału Spurs po pięciu meczach znaleźli się jednak pod ścianą, bo w ostatnim meczu ulegli w AT&T i to Thunder są od awansu do finału konferencji. A mało kto spodziewał się że Ostrogi będą pod ścianą. Juz drugi mecz i wygrana OKC w Teksasie pokazało, że duet Westbrook-Durant może okazać się rywalem bardzo groźnym. Jednak Spurs już w pierwszej wizycie w Oklahomie odzyskali przewagę własnego parkietu, by w piątym meczu ją stracić... Trzy mecze w Teksasie i dwie wygrane gości, a przecież w całym sezonie regularnym AT&T zdobyli tylko raz koszykarze Golden State. Pierwsza runda Spurs była formalnością bo pewnie szybko rozbili osłabionych Grizzlies dzięki czemu mieli aż tydzień wolnego od meczy. Dziwi mnie więc to że z Oklahomą jakby słabnęli w końcówkach. A przecież ciężko nie stwierdzić ze Popovich zmontował naprawdę swietną drużynę z długą i dobrą ławką rezerwowych, moim zdaniem najlepsza w lidze. Dlatego uważam, ze choć Ostrogi są pod ścianą to i tak bedą rywalem Wojowników w finale konferencji. Najważniejsze dla Spurs będzie powstrzymanie Westbrooka, chociaż ten moze okazać się sam w sobie kłopotem dla OKC - nie od dzis wiadomo ze Russ choć jest świetnym playmakerem, to zbyt często gra zbyt egoistycznie, co pokazywał juz w tej rywalizacji. To właśnie przez Russa wielce prawdopodobne jest odejście Duranta, który zdaje sobie sprawę, że grając w jednym zespole z taki zawodnikiem może nigdy nie założyć mistrzowskiego pierścienia. Ciekawy też jestem jaką taktykę obierze trener OKC Billy Donovan. W ostatnich dwóch meczach mniej korzystał z Ibaki, który oddał sowje minuty Kanterowi i o dziwo ten manewr puki co okazuje się strzałem w dziesiątkę, tyle że Turek jest słabym obrońcą, co w konfrontacji z Leonardem czy Alldridgem moze na dłuższą metę spalić na panewce. Ostatnio natomiast pogubił sie w Popovich, który źle rozsyła swoich graczy rezerwowych, co swietnie wykorzystywali Thunders. To będzie kluczowe 48 godzin dla Gregga Popovicha i jego sztabu. Jeśli nie uda im się znaleźć odpowiedzi na rozwiązania zaproponowane przez Billy’ego Donovana, to najlepszy sezon regularny w historii organizacji z San Antonio obróci się w jedną, wielką porażkę. Moim zdaniem jednak do tego jeszcze dzis nie dojdzie i będziemy świadkami siódmego meczu w San Antonio. Stawiam na SPURS
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę to podaje typ zastępczy na poniedziałek

 

Dyscyplina: piłka nożna towarzyskie
Data, godzina: 30.05.2016 21-00
Spotkanie:  Francja - Kamerun
typ:  Francja -1,5
kurs: 1.70
buk: Bet365
 
Analiza: 
Gospodarze zblizających się mistrzostw Euro 2016 szlifują formę przed inauguracyjnym meczem za jedenaście dni z Rumunią. Dziś podejmą reprezentację Kamerunu. I moim zdaniem powinni to spotkanie spokojnie wygrać. Kamerun to nie jest już ten sam zespół co kiedyś, gdzie ikonami tego zespołu był Eto'o, Geremi, Song, M'bia, Kameni, Assou-Ekotto czy Webo. To był wtedy bardzo dobry zespoł, który potrafił sprawic kłopoty niejednej silnej reprezentacji. Dzis z tego składu pozostał tylko M'bia, który zimą opuścił Europe i teraz gra w chińskim Hebei. Jedynym graczem godnym uwagi jest jeszcze Aboubakar, który zaliczył swietny sezon w Fc Porto. Ale czy to wystarczy na Francuzów, którzy są uważani za głównych faworytów do końcowego zwycięstwa w zbliżających się mistrzostwach?? No nie wiem, bo jak się patrzy na grę Trójkolorowych w ostatnich miesiącach to trzeba bardzo na nich uważać na tym turnieju. Widać że Deschamp poradził sobie ze stworzeniem dobrego zespołu na miarę conajmniej półfinału. A jest w kim wybierać jeśli chodzi o graczy. Od trzech lat wybijającym pomocnikiem w całej Europie jest Pogba, obok niego powinien występować Matuidi z PSG i odkrycie tego sezonu w Premierleague z Leicester Kante. W bramce ugruntowaną pozycję ma Lloris, trochę kłopotów ma linia defensywna, bo wypadli Varane i  Mathieu, ale akurat w obrońcach Francja ma w kim wybierać. Deschamp nie powołał natomiast Benzemy (wiadomo z jakich powodów), ale tu też niezłe bogactwo - Giroud gwarantuje siłe i dobrą grę głową przy dośrodkowaniach i stałych fragmentach gry, do tego Martial, który zaczyna grac na świetnym poziomie. No i Griezman, który w Atletico wskoczył na najwyższy europejski poziom. Ale moim zdaniem największym odkryciem turnieju, jesli oczywiście na niego postawi Deschamp może być Coman. Zastanawiam się jak Juventus lekką ręką oddał tego gracza Bayernowi. Młodzian jest rewelacyjny - szybki, błyskotliwy, ze swietnym dryblingiem i dośrodkowaniami. A do tego przebił sie do pierwszego składau Bayernu, co w przypadku długiej i silnej kadry jest nie lada wyczynem. Dziś zapewne Deschamp postawi na możliwie najsilniejszy skład, bo to już ostatnie dni na ustalenie wyjsciowej jedenastki i sprawdzenie na kogo można stawiać. A jak patrze na ostatnie wyniki Francji to widzę że Kamerun bedzie musiał liczyć sie z tym ze mogą wrócic do domu z bagazem kilku goli. W ostatnich ośmiu meczach Francuzi przegrali tylko z Anglią 0-2, pozostałe mecze natomiast wygrali, w tym z takimi ekipami jak Portugalia 1-0, Dania 2-1, Niemcy 2-0, a w marcu Holandia 3-2 i Rosja 4-2. Moim zdaniem Kamerun nie prezentuje tej klasy co pokonane ostatnio przez Francje druzyny i nie liczyłbym na to że będą wstanie coś dziś ustrzelić na Stade de la Beaujoire w Nantes. Moim zdaniem gospodarze dziś pokażą dobry futbol i odniosą pewne zwycięstwo
 
 
ZROBIONE :t:
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusi się ktoś o tabelę przed ostatnim dniem rywalizacji?

 

Pokusi nie pokusi, czekałem na rozliczenie przez kolege,dzis to zrobił, ale nie wiem czy sie wyrobie, jak dam rade to wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...