Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


A moze znajdzie sie osoba,ktora majac czas i checi aktualizowalaby tabele w miare regularnie?
Bo mamy juz 25 pazdziernika a tabela aktualizowana byla 12,tak wiec troche czasu juz minelo...

Jesli pawelo nie ma czasu to moze znajdzie sie ktos inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

 

1. Przeliczyłem swoje punkty i wychodzi na to, że mam o 40 punktów za mało w tabeli.

2. Co do typu Crachmela na te rzuty rożne w pierwszej połowie na mecz Carmelita-Zeldon, to akurat siedziałem na live Bet365 i z ciekawości kliknąłem w ten mecz pod koniec pierwszej połowy. W pierwszej połowie były tylko 4 rzuty rożne. Nie wiem gdzie Ty to sprawdzałeś, ale w tej sytuacji warto sprawdzić jeszcze raz. Może wtedy akurat na live był jakiś błąd, ale wątpię, bo oni raczej rzadko się w ten sposób mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 listopada mamy malutkie zmiany w regulaminie PD. kto wejdzie to niech zwróci uwagę na to co jest pogrubionym drukiem :   http://obstawianie.com/topic/34820-typy-na-dzie%C5%84-01112016/

 

 

 

*byłbym bardzo wdzięczny aby do analizy wrzucać od razu link do danego zdarzenia bo to ułatwi mi pracę, jest to nieobowiązkowe ale bardzo miłe :) i tutaj pochwalę użytkownika typer1407, który zawsze wrzuca linka do meczu  :klask:

 

ŁAŁ, dziękuję :D

 

dziś nie wrzuciłem linku do analizy, ale typ wszedł ;) Legia przegrywa 2-0, pierwsza bramka padła w pierwszych dziesięciu minutach, a ja wciąż walczę oponowny triumf w Pewniaku Dnia, powtórzyć ten sam wyczyn dwa razy z rzędu, to jak wygrać Ligę Mistrzów dwa razy z rzędu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich obliczeń wygląda to tak:

 

1 miejsce: merdalion - 1032 + 125 za skuteczność = 1157

2 miejsce: crachmel - 788 + 175 za skuteczność = 963

3 miejsce: Henek - 692 + 175 za skuteczność = 867

 

Następny Lubo ma 841 + 0 za skuteczność = 841 (miał źle podliczony typ na 29.10, gdyż za nietrafienie kursu 3,25 jest -200 pkt a nie -150)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten ostatni moj typ nie wszedl tak bylbym na pudle

 

Za bardzo zaryzykowałeś z tym typem po 3,25. Chyba lepiej było zagrać z podpórką, to byś stracił tylko 100 punktów. Z drugiej strony jakbyś tamten typ trafił, to prawdopodobnie byś zajął pierwsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę poprosić, żeby dodać mi na końcu posta link :

 

http://obstawianie.com/topic/26885-ligi-arabskie/?p=979001

 

do mojego dzisiejszego typu dnia:

 

http://obstawianie.com/topic/34821-typy-na-dzień-02112016/?p=979002

 

i dziękuję z góry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela poprawiona.

 

Czyli oficjalne wyniki:

1.merdalion

2.crachmel

3.Henek

 

Gratuluję zwycięzcom oraz przepraszam za zamieszanie. Zwycięzcy proszeni są o wysłanie swoich emaili ze Skrill na PW do bigbraine777 . Powodzenia w kolejnym miesiącu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...