Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


A tak ładnie zacząłem ten rok.... Eh ;)

Mo rzeczywiście, fatalna seria teraz Ci przypadła, trzy nietrafione, ale ,,tylko'' po minus 100, można to odbudować, można się odbić, styczeń, miesiąc długi

 

RozbójnikAlibaba dobra robota, wszystko jasno, i przejrzyście widać, :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacji brak a więc pierwsza trójka tj.:

1. Manhunt - 200 PLN

2. Robus1986 - 100 PLN

3. SeeloweN - 50 PLN

 

wysyłacie na pw swój adres email ze Skrill wraz z sumą nagrody do bigbraine777
 

 

 

 

Gratulacje :piwo:
 

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słaba skuteczność typerów w Styczniu skoro byłem na minusie i zająłem 6 miejsce  :k: że też zrezygnowałem po 20 z dodawania typów może byłbym na podium skoro wystarczyło jedynie +300 XD. Ale   :klask: dla top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten typ do usunięcia mecz dzisiaj

 

 

Dyscyplina Koszykowka Australia

Godz: 11,30

spotkanie Perth Wildcats - Brisbane Bullets

typ: over 157,5

Kurs 1,90

Buk Bet365

 

Analiza:Zapraszam na pojedynek koszykówki ligi NBL Australi męzczyzn.Gospodarze tego pojedynku zespól Perth Wildcats to obronca tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu i jeden z faworytów do wygrania tej ligi

w tym sezonie.Aktualnie zajmują oni 5 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 12 zwycięstw i tyle samo meczy przegrali.W ostatnim pojedynku po zaciętym meczu pokonali na swoim parkiecie

Melbourne Utd 73-71.Ich dotychczasowy bilans koszy wynosi 1926:1941.Brisbane Bullets ich przeciwnik w tym pojedynku spisuje się bardzo słabo i zajmuje ostatnie miejsce.Dotychczas zanotowali 10 zwycięstw i 16

pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce przegrali wysoko wyjazdowe spotkanie z Cairns Taipans 97.-83.Przeważnie w pojedynkach pomiędzy tymi drużynami padało malo koszy,jednak teraz myśle że będzie inaczej.

BL 2016/2017

2017-01-09 08:30 Brisbane Bullets - Perth Wildcats 68-72

2016-12-01 10:30 Perth Wildcats - Brisbane Bullets 75-90

2016-10-06 09:30 Brisbane Bullets - Perth Wildcats 72-65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę prowadzącego o wyciągnięcie wniosków wobec gracza Manhunt, który idzie na łatwiznę i kopiuje cudzą pracę i wkleja tutaj, osobie z rangą Typer i zwycięzcy zeszłego miesiąca to nie przystoi wręcz jest niesmaczne :) W dniu dzisiejszym 3 lutego z forum bukmacherskie.com skopiował analizę TommyTSW podaną o godzinie 10:46, następnie o 10:50 dodał tutaj. Rusz głową trochę i się wysil sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę prowadzącego o wyciągnięcie wniosków wobec gracza Manhunt, który idzie na łatwiznę i kopiuje cudzą pracę i wkleja tutaj, osobie z rangą Typer i zwycięzcy zeszłego miesiąca to nie przystoi wręcz jest niesmaczne :) W dniu dzisiejszym 3 lutego z forum bukmacherskie.com skopiował analizę TommyTSW podaną o godzinie 10:46, następnie o 10:50 dodał tutaj. Rusz głową trochę i się wysil sam.

 

 

Z ciekawości sprawdziłem dzień poprzedni czyli 2 luty to samo skopiowane od TommyTSW ten sam typ ta sama analiza brawo :)

 

Tak sie składa, że obserwuje każdą analizę i to, że Manhunt ma inny nick na konkurencyjnym forum nie znaczy, że ją skopiował od kogoś, tym bardziej rusz głową, że każda jego analiza tu a tam to różnica tylko kilku minut ;)) Uwierz nie udało by się tak dzień w dzień od kogoś kopiować w tym samym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tutaj ten sam nick, można sprawdzić w profilu po prawej stronie historia nazw wyświetlanych nicków.robisz jakąś gównoburzę na forum zamiast to załatwić na PW a sam się zachowujesz w ten sam sposób, no chyba że przemas92ck to nie ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna,Hiszpania,Primera Division

Godzina:20:45

Spotkanie:Granada-Las Palmas

Typ: x2

Kurs:1,40

Bukmacher: Bet365

 

6 lutego w poniedziałek o 20:45 w 21 kolejce zmierzą się zespoły Granady i Las Palmas. W obu zespołach bez wartej uwagi osłabień dlatego przechodzimy odrazu do dyspozycji . Gospodarze zdobyli zaledwie 10 pkt na 60 możliwych co daje im istatnie 20 miejsce . Zaledwie 1 wygrana, 7 remisów i 12 porażek . Bilans bramkowy fatalny 16-44.Ostatnia i jefyna wygranlidze idze 6 kolejek temu.U siebie 1-4-4. Goście to solidna drużyna która zgromadziła 28 pkt wygrywając 7 razy ponadto 7 meczy remisując i 6 przegrywając . Strzelili jak isyracili po 31 bramek. Las Palmas to zespol bardzo równy i stabilny . Mój typ to x2.Dla mnie faworytem dsą goście jednak oba zespoły sporo remisują tym bardziej że gramy w Granadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...