Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Proszę o zmianę zapisu typu bo napisałem trochę inaczej niż zwykle i nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ ale raczej chyba nie. Pozdrawiam

 

Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy

Godzina: 20:15

Spotkanie: Brose Bamberg - Ulm

Typ: 1/1

Kurs: 1,75

Bukmacher: Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowany punkt 2 regulaminu:

 

2. Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty  1xbetBetclicBetGunBettiltBetssonBet-at-homeUnibetBwinTriobetExpektSportingbetMarathonbetSekaBET oraz Betsafe. W przypadku nie podania kursu oraz informacji z którego to buka analiza nie będzie liczona! Za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://obstawianie.com/topic/35554-typy-na-dzie%C5%84-14042017/?do=findComment&comment=996781

 

Prosze  o poprawe z

"

Następny mecz w Eurolidze zagrają 18 kwietnia w Moskwie z tamtejszym CSKA, mimo to uważam że ten mecz z Gran Canarią potraktują serio i wygrają min 4 punktami.

Ostatnie 4 domowe spotkania z Gran Canarią wygrywali minimum 4 punktami.."

 

Na

Następny mecz w Eurolidze zagrają 18 kwietnia w Moskwie z tamtejszym CSKA, mimo to uważam że ten mecz z Gran Canarią potraktują serio i wygrają min 3 punktami.

Ostatnie 4 domowe spotkania z Gran Canarią wygrywali minimum 3 punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego zwrot za mecz BVB. Zgodnie z regulaminem powinno być rozliczone normalnie. Zgodnie z poniższym proszę o rozliczenie mojej analizy.

 

Natomiast każde zdarzenie które zostało przerwane (np. spotkanie tenisowe z powodu deszczu, ciemności itp.) i przełożone na następny dzień, będzie rozliczane normalnie za dzień w którym typ się podało, nie będzie żadnych zwrotów, poczekamy na wynik ile będzie potrzeba, a wy będziecie mieli możliwość podania kolejnego typu na następny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego zwrot za mecz BVB. Zgodnie z regulaminem powinno być rozliczone normalnie. Zgodnie z poniższym proszę o rozliczenie mojej analizy.

 

Natomiast każde zdarzenie które zostało przerwane (np. spotkanie tenisowe z powodu deszczu, ciemności itp.) i przełożone na następny dzień, będzie rozliczane normalnie za dzień w którym typ się podało, nie będzie żadnych zwrotów, poczekamy na wynik ile będzie potrzeba, a wy będziecie mieli możliwość podania kolejnego typu na następny dzień.

Czytaj ze zrozumieniem to spotkanie nawet się nie rozpoczęło... To jak mogło być przerwane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem to spotkanie nawet się nie rozpoczęło... To jak mogło być przerwane???

No ok, nie rozpoczęło się. Ale nie możemy chyba też tego podciągać pod punkt, że zostało anulowane, bo zostało przełożone na następny dzień. W takim przypadku powinien decydować 15 punkt regulaminu: 15. Typy rozliczane są zgodnie z regulaminem bukmachera podanego w analizie.

A w regulaminie większości bukmacherów jest napisane, że jeżeli mecz odbędzie się w ciągu najbliższych 24/48/72 godzin to zakład jest cały czas ważny. Tu przykład z unibeta:

7) Should the date for an event which has not started yet, be moved not more than 3 full days prior/following the original date and time previously issued by the governing association, all bets will stand, even if the new kick off time is more than 36 hours past/previous the original stipulated time. In case an event which has not started yet, is moved more than a full 3 days, or else, the event has started and an official result cannot be declared before 36 hours have passed, the bets will be declared void.

Źródło: https://www.unibet.com.au/help/products/sports-rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem że mój typ z 7 kwietna został żle podliczony , dałem over 3.5 w meczu Cracovii ze Śląskiem a mecz zakończył się wynikiem 1:0 i mam +240 pkt a powinno być na minusie i to -200 tak więc z bólem serca poproszę o minus 200 bo gramy fair-play !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...