Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


https://obstawianie.com/topic/35987-typy-na-dzień-03092017/page-2#entry1006427

Wyspy Ocze -Andorra

Typ: -1

Dlaczego mam -100? skoro bylo 1;0 zwrot powinien byc..

 

 

chyba chlopie pora troche sie podszkolic co do bukmacherki:) bo troche zasad nie znasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://obstawianie.com/topic/35987-typy-na-dzień-03092017/page-2#entry1006427

Wyspy Ocze -Andorra

Typ: -1

Dlaczego mam -100? skoro bylo 1;0 zwrot powinien byc..

jaki to był handicap? bo nie oznaczyłeś więc uznałem, że europejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka Filipiny

Spotkanie: Alaska Aces - Globalport Batang Pier handicap[0-6,5]

Typ: 1

Kurs: 3,40 << !!!

Godzina: 10:15

Bukmacher: Unibet

 

nie chcę być złośliwy ale skąd człowieku taki kurs na to spotkanie?? jeżeli Alaska była murowanym faworytem?? i kurs na nią był w okolicach 1.2, a handi "-10" 1.9???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka Filipiny

Spotkanie: Alaska Aces - Globalport Batang Pier handicap[0-6,5]

Typ: 1

Kurs: 3,40 << !!!

Godzina: 10:15

Bukmacher: Unibet

 

nie chcę być złośliwy ale skąd człowieku taki kurs na to spotkanie?? jeżeli Alaska była murowanym faworytem?? i kurs na nią był w okolicach 1.2, a handi "-10" 1.9???

post-126-0-86779500-1504895616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie przeciesz niekłamie.Takie były kursy jak podawałem typ.Sprawdzałem nawet na forBET i Fortunie i było podobnie.Chyba że jakaś pomyłka była.Ale sprawdzałem u 3 puków żeby wybrac najkorzystniejszy.Dlaczego miałbym kłamac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nibede wiecej udawadnial że tak było,ale taka jest prawda.Wy wiecie najlepiej ino nikt niezarzuca tego po podaniu typów tylko budzi się dzień pózniej.Jaki miałbym miec cel żeby klamac.Teraz przy każdym typie bedę pisał żeby sprawdzac kursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem całą sytuację i moim zdaniem darecki ma rację, oddsportal ma późno podany hc 6.5, ale zwróćcie uwagę, że 7 września o godzinie 21 typ na zwycięstwo gospodarzy wynosił 1.83

 

 

pre_1504976757__screenhunter_475_sep_09_

 

 

A więc wielce prawdopodobne, że darecki znalazł błąd i oddał bardzo dobry typ. Z tego miejsca chciałbym przeprosić użytkownika darecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest analiza jaką podałem przed meczem do tego typu w innym konkursie na innej stronie.Prosze zobaczyc na godzine.

 

Re: Typ Dnia-08 wrzesień 2017 (Piątek)

 

Post autor: darecki522 » 7 wrz 2017, o 20:22

Dyscyplina: Koszykówka Filipiny

Godzina: 10:15

Spotkanie Alaska Aces - Globalport Batang Pier handicap[0-6,5]

Typ 1

Kurs: 3,40

Bukmacher: Unibet

 

Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w lidze Filipin.Gospodarze zespół Alaska Aces spisują się fatalnie i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach

zanotowali tylko 1 zwycięstwo i 6 pojedynków przegrali.Jednak w swoim ostatnim spotkaniu zasygnalizowali żwyżke formy pokonując San Miguel Beermen na wyjeżdzie 90-79.Ich przeciwnicy zespół Globalport Batang Pier

zajmuje aktualnie 9 miejsce.W swoim dorobku ma 3 zwycięstwa i 4 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie z wiceliderem tabeli NLEX Road Warriors 99-109.Licze na to że Alaska która

jest dobrym zespołem przełamie się i odniesie pewne zwycięstwo w tym pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info:

Abyście nie tracili typów tj. nie łamali punktu 13 regulaminu, zrobiłem, że tematy będą otwierać się automatycznie na dwa dni przed czyli dziś np. otworzył się "Typy na dzień 12.09.2017", jutro otworzy się na 13.09.2017 itd. %-)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...