Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


u mnie na pewno do poprawy 12 wrzesień.

Poprawione, będzie uwzględnione w kolejnej tabeli i oczywiście DSQ nie aktualne więc dalej możesz podawać typy.

 

Przy okazji prosiłbym abyście zgłaszali ewentualny błąd przy rozliczeniu wcześniej a nie kilka dni po...

 

A propos DSQ w kolejnym miesiącu raczej tego nie będzie a w zamian ujemne punkty przy 5 typach z rzędu na minus.

 

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o usunięcie mojego posta z 20 września. Pomyliłem daty, mecz rozgrywany w nocy 19 września ;)

 

"

Dyscyplina: Piłka Nożna / Argentyna / Primera Division
Spotkanie: Gimnasia La Plata - Atletico Huracan
Typ:
Obydwie drużyny strzelą bramki
Kurs: 2.25
Godz: 00.05  ==>> 19 wrzesień
Bukmacher:
Unibet

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz133 - skąd kurs 2,82 na typ 2/2 w Fortunie w meczu Benevento - AS Roma, kiedy kursy otwarcia 2/2 nie przekraczają 2,00. Do sprawdzenia na stronie: http://www.bmbets.com/football/italy/serie-a/benevento-v-as-roma-2062936/ 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz133 - skąd kurs 2,82 na typ 2/2 w Fortunie w meczu Benevento - AS Roma, kiedy kursy otwarcia 2/2 nie przekraczają 2,00. Do sprawdzenia na stronie: http://www.bmbets.com/football/italy/serie-a/benevento-v-as-roma-2062936/ 

 

Pozdrawiam

 

wczoraj   taki  był   kurs        mój   błąd  że  nie  zrobiłem   screna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie do której dałem link możesz sprawdzić jaki był kurs na to zdarzenie (2/2) w Fortunie. Kurs otwarcia z 18.09 wynosił 1,89 a później tylko spadał (możesz tam go prześledzić). Sprawdzałem dokładnie bo kurs wydał mi się na tyle atrakcyjny, że chciałem go zagrać u swojego buka. Ale okazało się, że jest on o 1,00 mniejszy niż u Ciebie. Przy okazji takie dziwne kursy są przez niektórych sprawdzane celem wykorzystania ich w grze za prawdziwe pieniądze dlatego warto wykazać odrobinę rozsądku przy ich podawaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie do której dałem link możesz sprawdzić jaki był kurs na to zdarzenie (2/2) w Fortunie. Kurs otwarcia z 18.09 wynosił 1,89 a później tylko spadał (możesz tam go prześledzić). Sprawdzałem dokładnie bo kurs wydał mi się na tyle atrakcyjny, że chciałem go zagrać u swojego buka. Ale okazało się, że jest on o 1,00 mniejszy niż u Ciebie. Przy okazji takie dziwne kursy są przez niektórych sprawdzane celem wykorzystania ich w grze za prawdziwe pieniądze dlatego warto wykazać odrobinę rozsądku przy ich podawaniu.

Pozdrawiam

 

przeglądam   i przeglądam     gdzie  może  być  błąd  i   znalazłem    powinienem  napisac    1.polowa/2.polowa     2/2   czyli  wygrają     obie  połowy        dzięki  za   info  już  pisze  do  admina   o  zmiane  typu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę   o  dopisanie  w  moim   typie  na  20 .09       typ :  1.polowa/2.polowa  2/2        tak  to  powinno  być  

 

Dyscyplina: piłka  nożna 1.Wlochy
Spotkanie:Benevento - AS Roma
Typ: 2/2
Kurs:2.82
Godz: 18:00
Bukmacher:
Fortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozliczeniu typu za dzień 20.09 wkradł się błąd. Mój typ powinien być rozliczony jako trafiony.

 

Dyscyplina: Piłka Nożna >   Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio Rzym - SSC Napoli
Typ: >3,5
Kurs: 2,35
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet-at-home
 
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach doprecyzowania - mojego typu na dzień 24.09, widocznego poniżej..
 

 

Dyscyplina: Piłka Nożna > USA > MLS
Spotkanie:  
Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids

Typ: Vancouver Whitecaps + Over 1.5 bramek
Kurs:  1.72

Godz: 04:00  

Bukmacher: Fortuna

 

 

Zakład jest zawierany na zwycięzcę meczu oraz liczbę bramek zdobytych przez OBIE drużyny 

35d57dc.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba powinien być zwrot?(Nie jestem pewny jak Unibet to rozlicza).Gościu siedział cały mecz na ławce i nawet nie powąchał murawy.

 

https://obstawianie.com/topic/35982-typy-na-dzień-08092017/?p=1007100

Tak, później się nie dało?

 

DSQ nie aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...