Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Klasyfikacja końcowa :arrow:https://obstawianie.com/topic/19442-statystyki/?p=1001863

 

 

13. Nagrody:

1 miejsce: 150zł;
2 miejsce: 100zł,
3 miejsce 50zł.

Nagrody wypłacane są na konto Skrill do 15 dnia każdego miesiąca.

 

24h na reklamacje, w razie braku takowych pierwsza trójka wysyła swój e-mail ze Skrill na pw wraz z kwotą nagrody do bigbraine777

 

Gratulacje :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Za lekko ponad dwa tygodnie wracamy z konkursem. Czy chcielibyście coś zmienić? Myślę, że od września zaczniemy tak samo jak w czerwcu, czyli suche typy, bez podawania analiz? Jak macie jeszcze jakieś propozycje dotyczące regulaminu -> https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/ dajcie znać :)

 

pzdr :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinno się oceniać typ adekwatny do kursu tak jak było z analizami gdy się nie trafiło.Większość typów to kursy oscylujące wokół kursu 3.00 a kara znikoma tylko -100.

Jaki to pewniak dnia?raczej kto trafi wyższy kurs.Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinno się oceniać typ adekwatny do kursu tak jak było z analizami gdy się nie trafiło.Większość typów to kursy oscylujące wokół kursu 3.00 a kara znikoma tylko -100.

Jaki to pewniak dnia?raczej kto trafi wyższy kurs.Ale to tylko moje zdanie.

Też tak myśle że to dobre rozwiążanie :)>

Np kurs do 2,00  (-100pkt)

2,01 - 3,00 - (-150pkt)

3,00 pow (-200pkt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak historia ukazuje, że mało kto wygrywa ten konkurs z typami po 1.4, średni typ oscyluje wokół ~2.0, nie widzę żadnego w sensu w tych minusach w zależności od wysokości kursu. Zresztą "pewniak" to nie kurs 1.5, etc. to jest po prostu typ :) Ale "innowacja" jak ktoś ma np. 5 (kwestia do dyskusji jaka ilość typów) typów na minusie w danym miesiącu automatycznie jest poza burtą w konkursie. Może to zmusi do lepszej selekcji typów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak historia ukazuje, że mało kto wygrywa ten konkurs z typami po 1.4, średni typ oscyluje wokół ~2.0, nie widzę żadnego w sensu w tych minusach w zależności od wysokości kursu. Zresztą "pewniak" to nie kurs 1.5, etc. to jest po prostu typ :) Ale "innowacja" jak ktoś ma np. 5 (kwestia do dyskusji jaka ilość typów) typów na minusie w danym miesiącu automatycznie jest poza burtą w konkursie. Może to zmusi do lepszej selekcji typów...

 

Powinno być jak się nietrafi:

 

kurs od 1.01-2.50 = -100

kurs od 2.50-3.60= -150

kurs powyżej 3.60 = - 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyrzucanie za zbyt dużą ilość złych typów nie jest dobrym pomysłem. 5 :minus: to na cały miesiąc to bardzo mało, przecież jest 31 dni.

 

Ja bym dał po prostu większe punkty ujemne za niski % skuteczności, niż to jest obecnie.

np.

poniżej 60% -50

poniżej 50% -100

poniżej 40% -200

poniżej 30% = dyskwalifikacja

 

albo inna propozycja:

 

poniżej 60% liczba punktów * 0.85

poniżej 50% liczba punktów * 0.75

poniżej 40% liczba punktów * 0.5

poniżej 30% = dyskwalifikacja

 

Dzięki temu dodatkowe minusy przy wyższych kursach nie będą potrzebne, bo sama skuteczność zweryfikuje. Nie ważne, czy nie trafisz kilka razy 1.40, czy 2.80 - i tak przegrywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzić progresywność nagród/kar, czyli typy trafione z rzędu mnożyć kolejno zyski x2, x3 itd. i podobnie z przegranymi z rzędu.  W ogóle typerzy trafiający seryjnie powinni być dodatkowo nagradzani, bo oni dostarczają właśnie pewniaki. Z drugiej strony prowadzący będzie musiał zrezygnować ze sporej dawki snu, żeby rozliczyć wszystko ;)

Swoją drogą, odnośnie tego co wyżej, jak ktoś ma serię 5 wtop z rzędu, to konkurs Pewniaka powinien sobie odpuścić z zasady %-)

 

Na koniec postuluję zmianę nazwy konkursu z Pewniaka Dnia na np. Typera Miesiąca, lepiej oddaje sprawę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...